Отговори
# 90
  • Мнения: 2 077

Elmindra,  има опция "скрит текст" за такива дълги постове. Дразнещо е просто.

# 91
  • Мнения: 7 721
Гъмов
Скрит текст:
Борислав пфф 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Скрит текст:


# 92
  • Мнения: 4 936
Снимките от 'афтърпартито' са шокиращи.. от тоалетите на Пънчев и Албена, до колежките на Гана

# 93
  • Мнения: 1 604

Elmindra,  има опция "скрит текст" за такива дълги постове. Дразнещо е просто.
Съжалявам, мислех, че е предвидено за спойлъри.

# 94
  • Мнения: 2 816
Както винаги, критикуваме, критикуваме брадъра, пък след края - тъгуваме. Simple Smile Представям си, ако нямаше наложен сценарий и характерите на участниците се разкриваха естествено, а не при форсмажорни режисирани обстоятелства, колко още повече щеше да ни липсва. Задълбаването в която и да е линия, обикновено скандална, с дни, е повод от една страна за досада, от друга - изяжда времето за представяне на останалите ситуации. Крайно време е режисьорите и сценаристите да се отдадат на заслужен отдих и да поемат по-позитивно и креативно настроени професионалисти.
Толкова за предаването. Радвам се, че Уош спечели. Има си много кусури, но на общия фон добре се получи.
Благодаря на Смайли за темите и страхотните гифчета, на Мари Мар за записите, на Shatzi за промотата и на всички останали, с които дори и да не бяхме на едно мнение, провеждахме нормален диалог.

# 95
  • София
  • Мнения: 5 551
Борислав пфф 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Скрит текст:


Ужасен.

# 96
  • София
  • Мнения: 2 241
Пу, че скучно тази вечер по ТВ-то.Frowning1
 Хареса ми последният сезон, само по-дълго да бяха заложили на началната линия, без креватни интриги и мрънкащи лелки. Щеше ми се да видя повече от Яя, Весела (личният ми фаворит този сезон), Гъмов и Жени (и двамата в трезво състояние), дори от Албена извън скандалите с Никита. Никита ми е най-анти образът от сезона, след нея е Джулката. Благо за мое учудване ми хареса, за разлика от простоватото му, но пък свръх егоцентрично Любовче. Гъмов, когато не се налива ми е симпатичен, Уош също. Вчера ми направи впечатление колко свежи изглеждаха Жени и Весела, Джулката може да си мечтае да изглежда така дори след 5 години. Потресаващата ѝ рокля няма да коментирам, вие всичко сте казали. Сега оставаме в очакване на благата вест... и догодина раждането в ефир на новото плейметско-футболното бебе.Yum

# 97
  • Ilkeston
  • Мнения: 188
И аз се нареждам да благодаря за темите! Беше ми много приятно и изчитах всичко след работа. Гледах предаването предимно заради темата, но все пак се радвам, че спечели Уош. Само не знам какво диреше и Джулката на финал. До нови срещи и дано креативността да бъде със сценаристите следващия сезон! 🌺

# 98
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз непрекъснато критикувах сценаристите. Дори им посветих и
Скрит текст:
Но си мисля : вероятно, хич не им е лесно. Сигурно трябва да се съобразяват с всички идиотии, които са включени в договорите на всеки участник. Това не може, онова не може... Та трябва да са много, много, мнооооооооооооого добри, та хем да изпълнят изискванията на продуцентите, договорите на участниците, хем и на нас да хареса.

На снимките от партито виждам 2/3 от триото Тушев, Тупарев и Тъпанарев. Тупарев липсва.

# 99
  • Viena
  • Мнения: 3 616
Дано ни поглеждат тук в темата и направят скоро един истински сезон на "Биг Брадър".. Ние ще им съдействаме за идеики... Нали банда! 😍

# 100
  • Мнения: 827
Време е малко да пипнат продукцията, като почнем от архивния водещ до  студиото, което  изглежда като от преди 15 години

Сега пуснах малко италианския, финалистите са на сцената пред публиката и там им казват кой печели, сцената е като за концерт...
https://www.grandefratello.mediaset.it/video/walter-nudo-vince-i … gfvip_12607.shtml

Ехаааа,Брадли,грандиозен е италианският финал!! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

# 101
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дано ни поглеждат тук в темата и направят скоро един истински сезон на "Биг Брадър".. Ние ще им съдействаме за идеики... Нали банда! 😍

Те и без това четат като луди тук , остава само и да узреят.

# 102
  • Мнения: X
Дано ни поглеждат тук в темата и направят скоро един истински сезон на "Биг Брадър".. Ние ще им съдействаме за идеики... Нали банда! 😍

Те и без това четат като луди тук, остава само и да узреят.

Патрака днес изказа мнение, което беше взето  от потребителка тук - че Уош надминава Тити по плачене... Simple Smile

Четат и още как, и даже имплементират, няма да се учудя ако съществува линия на противоречие в стиловете, както по-рано беше предложени тук - рапъри срещу чалгаджийки, и т.н.

# 103
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И накрая да се целунат като Милко Калайджиев и Ицо Хазарта Heart

# 104
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И накрая да се целунат като Милко Калайджиев и Ицо Хазарта Heart

Като каза Милко и Ицо...



И Гала:

Общи условия

Активация на акаунт