Нашите кухни - 77

  • 70 119
  • 758
  •   1
Отговори
# 645
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Около фурната нещо не е в ред с  размерите.
В какъв смисъл?

# 646
  • София
  • Мнения: 853
Решили сме мивката да е вградена под плота и тук идва чуденката Граничен плот или от технически камък? Кое е по-добрия вариант?

# 647
  • Мнения: 40 951
Гранитът е по-устойчив на топлина, техническият камък на петна.
И според мен гранитът подхожда повече на кухни от масив с по-ретро или рустикално изпълнение, докато техническият камък с разцветките му е много добър за модерни и цветни кухни.

# 648
  • Мнения: X
Най после и аз с кухня. Да кажа, микровълновата ще е друга 😁😀

Страхотна е! Може ли да кажеш колко ви струваше без уредите и какъв цвят се води Simple Smile

# 649
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте, извинете ме ако сте го обсъждали трябва ми голям магазин за смесители и мивки в град София, по точно се интересувам от този вид смесители и мивки http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=14&c=111&pid=1723 Ще съм ви Благодарна ако споделите мнение за материала.

# 650
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Тези мивки само в магазина им, мисля, че другаде не се предлагат.

# 651
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Най после и аз с кухня. Да кажа, микровълновата ще е друга 😁😀

Страхотна е! Може ли да кажеш колко ви струваше без уредите и какъв цвят се води Simple Smile
Малко над 2000

# 652
  • Мнения: 1 196
cacharell,много добра цена за толкова много шкафове.На мен за общо 7 шкафа,от които долен ред 1.60м.,а горния 1.60м. плюс още едно малко шкафче в ъгъла,ми искат 1200лв. 🙄
Много хубава ти е станала кухнята!Със здраве да си я ползваш 💖

# 653
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. Някой има ли опит с подобен "тип" абсорбатор? Променяме местоположението на кухнята и възниква проблема с отвеждането на изпаренията. Тези с филтри елиминират само миризмите, но влагата си остава или бъркам?

# 654
  • Мнения: 5 001
Здравейте. Някой има ли опит с подобен "тип" абсорбатор? Променяме местоположението на кухнята и възниква проблема с отвеждането на изпаренията. Тези с филтри елиминират само миризмите, но влагата си остава или бъркам?


Ивче, според моите майстори за кухнята този тип абсорбатори и този, който е наклонен на 45 градуса не стават. Не са достатъчно ефективни, особено при големи помещения. Моето помещение, кухня, хол и трапезария е 65 квадрата.
Моят абсорбатор е с метални филтри и дърпа и влагата.

# 655
  • София
  • Мнения: 181
Здравейте. Някой има ли опит с подобен "тип" абсорбатор? Променяме местоположението на кухнята и възниква проблема с отвеждането на изпаренията. Тези с филтри елиминират само миризмите, но влагата си остава или бъркам?


Ивче, според моите майстори за кухнята този тип абсорбатори и този, който е наклонен на 45 градуса не стават. Не са достатъчно ефективни, особено при големи помещения. Моето помещение, кухня, хол и трапезария е 65 квадрата.
Моят абсорбатор е с метални филтри и дърпа и влагата.

Може ли марка и модел , който ползваш за тези 65м2 ?

# 656
  • Мнения: 5 001
Бъдещото ми помещение, не се доуточних. В момента сме в ремонт.

# 657
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. Някой има ли опит с подобен "тип" абсорбатор? Променяме местоположението на кухнята и възниква проблема с отвеждането на изпаренията. Тези с филтри елиминират само миризмите, но влагата си остава или бъркам?


Ивче, според моите майстори за кухнята този тип абсорбатори и този, който е наклонен на 45 градуса не стават. Не са достатъчно ефективни, особено при големи помещения. Моето помещение, кухня, хол и трапезария е 65 квадрата.
Моят абсорбатор е с метални филтри и дърпа и влагата.
Благодаря. Би ли споделила марката и модела на абсорбатора ти? Моето помещение всичко в едно ще е 30кв , но няма да мога да осигуря абсорбатор , различен от тези с филтри, а прозорците не са близо и не ми е ясно как би ми се получило.

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 409
Здравейте,

Имам питанка. Това е проектът за кухнята:
Скрит текст:
Скрит текст:

 Харесала съм си плоскостите, гръб и плот. Но гърбът е с ширина 60 см и на частите на стената където няма шкафове, а само рафтове трябва да се снаждат няколко парчета. Първо ММ веднага се възпротиви, че щяло да е като кръпка. Дизайнерът пък твърди, че този гръб (10мм) няма да издържи рафтовете и най-добре за гръб да сложим от плоскостите за шкафовете. Аз съм категорично против, заради почистването в зоната на котлона.

 Видях снимката на кунята на cacharell и се замислих, ако сложим само една плоскост от гърба (60см) до нивото на шкафовете и аспиратора и тогава първия рафт, за да се скрие прехода между плоскост и стена, дали ще е ок?

Ох, тъкмо си мислех, че сме финализирали проекта...

# 659
  • софия
  • Мнения: 1 305
Извеждам чрез тръба минаващ през цялото помещение, за да изкараме аспиратора през балкона, тази система струва около 300 лева и ще бъде облечена в гипсокартон

Общи условия

Активация на акаунт