Стрес и депресия

  • 37 043
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Опитвах се да тичам първо 3 после 5 и накрая 8 обиколки на стадиона след 6тата обиколка спрях защото много ме стегна врата е ми стана непоносимо да съм сред хора трябваше да се осамотя отново и да се успокоя всички тези чувства са съпроводени от страх да не ми се случи нещо

# 16
  • Мнения: 82
Също така искам да кажа че смартфона ми е постоянно в ръцете лягам си във 2 часа вечерта и не се храня често 2 или 3 пъти на ден и то не по много

# 17
  • София
  • Мнения: 38 530
Това са си паник атаки. Взимай си лекарствата и ходи на терапия.

# 18
  • Мнения: 11 363
Tова със смартфона не го разбрах.

Страх те е от болест или от смърт? Изправи се срещу страховете си и ги наречи с истинските имена!

# 19
  • Мнения: 17
Стана мода това с хапчетата.....не знам защо всички се обръщат към тях. А, когато ги спрете, какво става, ако начина на живот е същия, проблемите са същите и всичко е същото.

Имал съм близки в това състояние и решението е любов, повече внимание към този човек, разходки сред природата, бягане или фитнес и пак много любов. Малко промени в храненето, нещата които е правил преди и всичко си идва на мястото.

Това е състояние на съзнанието и тези хапчета просто вдигат хормоните насила, а какво става като ги спрете ?

# 20
  • Мнения: 82
Благодаря на всички за отговорите опитвам се да си променя изцяло начина на живот дано се оправя Simple Smile

# 21
  • Мнения: 441
Това са класически паник атаки - това е защитният механизъм на организма да ви каже, че нещо в живота ви, режима ви и тн не е наред и трябва да се промени, най-общо казано. Опитайте работа с терапевт, дано имате успех!

# 22
  • Мнения: 5 262
Според мен > добре е да имаш близък човек до теб. Някой, на който да имаш доверие, да разчиташ и който да е готов да споделяш и да те изслушва.

# 23
  • София
  • Мнения: 493
Как никой не разбира, че трябва да си пие лекарствата!?

# 24
  • Мнения: 1 130
Искаме да вземем успокоително за приятелят ми, който е изключително нервен, с тревожно разтройство. Търсим нещо на билкова основа, понеже психоложката му изпита Ксероксат, но не го е започвал още. Видяхме рекламата на Релаксофитол и мислим първо това да пробва. Ще се радваме за съвете и алтернативи.

Мента, глог и валериан, валидол и симпатил изобщо не ги усеща.

# 25
  • Мнения: 256
Здравейте на всички. За първи път пиша тук, в тази тема, но както казват, винаги има първи път. Аз съм мъж, на 37, и всичко започна преди няколко месеца с главозамайване от изправяне, придружено със задух. Имам си много проблеми, и все трудно разрешими, причинени от "доброжелатели" които преди години решиха че могат да съсипят "енергийно" два невинни живота. Стресът е повече от убийствен! Но пред две-три седмици, получих нещо като паник атака в маршрутката, и едвам слезнах и се прибрах. Няколко дни след това ми стана лошо, зверско задушаване, треперене, пулс 120, и кръвно 220, почти целия ден бях така. Минаха дни, но ме можах да стана и отида на невролог, дори едвам до тоалетна ставах да отида, главата отзад, "отнасяне"краката, и задух, кошмар...Чак след втората седмица успя да дойде невролог в къщи, и ми предписа Есобел, с Лексотан. Не съм го пил все още, взимам само Лексотан, по четвърт, и по половин. На моменти съм малко по ок, но не мога да отида никъде, стигам до някъде, и краката ми омекват, главата ми се отнася, нещо ми става, и до там....най обикновенно малко след входната врата. На какво Ви прилича всичко това ? Много съм притеснен, какво ми дойде до главата от този нечовешки стрес...Благодаря!

# 26
  • Мнения: 256
Искаме да вземем успокоително за приятелят ми, който е изключително нервен, с тревожно разтройство. Търсим нещо на билкова основа, понеже психоложката му изпита Ксероксат, но не го е започвал още. Видяхме рекламата на Релаксофитол и мислим първо това да пробва. Ще се радваме за съвете и алтернативи.

Мента, глог и валериан, валидол и симпатил изобщо не ги усеща.

Защо не пробвате с някой адаптоген, радиола (златен корен), ашваганда, или жълт кантарион?

# 27
  • Мнения: 5 262
jomi прилича ми на нужда от промяна. 
И аз имам нужда от промяна. Но в момента нямам практическа възможност.
Иначе нямам никакви симптоми освен че ме дразни ежедневието и хората , освен моите за които се грижа.
Иначе за мен ако ще се заплаща с живота нищо не си струва.
 

# 28
  • София
  • Мнения: 38 530
Търсете добавки с чисто НТР 5.
Тоя Релаксо.... ми изглежда ала бала.

И мен нещо започва да ме напада депресията пак. Като съм навън, по работа, съм ок. Обаче вкъщи се размазвам и не мога нищо да свърша. Вися на тела с часове. А до скоро не бях така.

# 29
  • Мнения: 1 130
И това е вариант, но затова писахме тук. Понеже търсим нещо по-силничко, а съставките на Релаксофитола ни се видяха много слаби. Той много бързо се нервира, но не знаем HTP 5 дали ще е по-силно от мента, глога и валериана и дали ще има дълготраен ефект за в бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт