Спам тема (от студеца ах! нас не ни е страх) от 12.12. до когатo

  • 16 908
  • 790
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 575
Раждала е секцио, бе, хора.  През корема демек. Joy Бубе, ти спомняш ли си случая? Аз съм запомнила само, че стана лаф във форума - полудевствена и дъъъъъъъъълго се повтаряше по темите.
Ааа, поредната оперирана от бебе Simple Smile Значи, ако не си раждала по природния начин си оставаш полудевствена ли?

# 76
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 914
Имам усещането, че още някой месец с мен и Малчо може директно да скача в първи клас. Joy От как по цял ден ми е залепен за д-то - резко проговори и се очовечи Joy

Имаме угодия, ама идва малко затормозяващо за мъжкия мозък. Stuck Out Tongue Winking Eye
Тц, нема. Ма тва шот се пробам да мислим , а май не требе. Joy
Бе, забелязала съм, че некои мъжки проблеми идват от там, че не знаят кога да мислят и кога не. Объркват се кое кога трябваше Joy

# 77
# 78
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Case Closed.
Скрит текст:
Питах, че ми стана любопитно, А имах и основание.
ДОМ не плащам.

Няма ли да ме опровергаеш, че си бил много послушен тази година? Joy

Скрит текст:
Може да ме питаш и на ушенце, когато ти стане любопитно. Аз съм сравнително отзивчива.

# 79
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441


Твърде лятна и малко лигава, ама ми писна от кашлици и сополи...до тук с идилията, както я мислехме преди години с любимия

# 80
  • Мнения: 15 619
Децата така растат и ние така полудяваме. Ама междувременно няма време да си обършем и собствените, Исе. Joy

# 81
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441
Ама, аз си бях луда и от преди това. И, кво праим сега?! :Ф:

# 82
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Нищо, продължаваш с лудостта Wink. Поне няма да скучаеш.


Wink

# 83
  • Мнения: 15 619
Ама, аз си бях луда и от преди това. И, кво праим сега?! :Ф:
Качествено изменение. Задобряваш. Joy Аз поне съм така. Grin

# 84
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441
Тази генетична мъдрост вече е новата ми пътеводна светлина!

# 85
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 914
От духане на носа имам чувството, че съм го подострила Joy

# 86
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Че не оздравяваш ли вече?

# 87
  • Мнения: 15 619
Джу, сещам се, баща ми ми разправяше, как навремето са запалили сопола на едно диване от махалата, че все сополив ходел и се облизвал и те, калпазаните взели, че му подпалили сопола. Та, така, подсещаш ме. После като го срещах тоя чичко, все го "виждах" с обгорял нос. Joy

# 88
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 914
Луне, ти се майтапиш. Ама един софийски съсед - дърт ерген ми каза, че завинаги ще си оправя носа като вдишвам пушека от запален кочан царевица. Ама да съм внимавала да не глътна дима...на което ме изгуби тотално за научния опит Joy

Че не оздравяваш ли вече?
Твърдо нье. Профуках де що има слафетки, кухненски рула и вц хартия Joy Половиният ми фейс е протъркан Joy Поне температурата ми е от тези, дето не ги усещам и не ходя като пияна вишна. Но минах на Ибупром синус, че ми омръзна буквално през 2 минути да духам хобота, заприличал на молив  Joy

Всички около мен и мои познати са втасали по същия начин - нос, гърло, главоболие, темп. Неква епидемия я значи.

# 89
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Свекър ми си има един лек при хрема - "напушва" се. Има си едно парче ламарина, което слага върху котлона и отгоре пуска няколко кристала захар. Като се стопят, вдишва дима, който се отделя. И носът му спира да тече.

Общи условия

Активация на акаунт