Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 57 519
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Креми, а дано!

Последен ден на работа и сме на у-ще и работа на 7ми януари чак Simple Smile

# 91
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Контес, няма , а дано.Стягат багажа.Днес им е датата да се нанесат.Утре ще чистя стаята и банята и майка се мести в тяхната стая.

# 92
  • Мнения: 39 648
Весели Коледни празници, момичета!
Здраве, топлина в семейството и много успехи!

# 93
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Весели празници.Бъдете здрави и много щастливи.

# 94
  • Мнения: 39 648
Креми, точно на време си, за да те питам за колко време една картичка стига до Америка. Все още нямам вест от приятелката ми, а не искам да я питам, за да е изненада.

# 95
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Сигурно ще отнеме поне 2-3 седмици.

# 96
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Нека в нощта срещу Коледа, всичките ви желания се сбъднат! Във всеки дом да има топлина, любов и уют!

След малко слагам масата, че още сме на апелативните. И тази година сложих повече парички, както и други наречени дреболии. Важното е шефа да е ентусиазиран и да се радва на традицията, а иска късмети за всички

# 97
  • Мнения: 1 826
Честити празници момичета. Нека Коледа ви донесе здраве и благополучие.
Ма ко май аператива те е хванал.Stuck Out Tongue Winking Eye
Парата при нас се падна на мм.Хубаво че рано се оправих и изпекох питката и тиквеника.Водата спря.Joy
Хапнахме ,пийнахме и оправих  после майка.Вън сега излезе страшен вятър,вали и духа ....

# 98
  • Мнения: 39 648
И при нас се падна на ММ. Да ми е жив и здрав!

# 99
  • Мнения: 11 662
Весела Коледа момичета Kissing Heart Здраве и берекет!!!!
При нас голямата пара отиде у мама, а малката при мм Laughing Тъй като мм е на работа днес чувала се отвори в 5 часа LaughingLaughingLaughing дребния още цвили Sweat Smile
Отивам да мятам патката, че това ще е празничната вечеря.
Желя ви спокойна Коледа!

# 100
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Добро утро!
Честита Коледа! Здраве, късмет и успехи!

Шефа само едно парче си взе и уцели пара. Мъжа ми и той си намери, на мен здравето и животните, защо ли не се учудвам Joy Има още късмети, защото има още питка, не се справихме.
Няма да готвя за довечера, първо защото има много храна, второ защото сме на гости.

# 101
  • Мнения: 39 648
Охохо, Дядо Коледа(ММ) беше оставил под елхата най- милото писмо за мен. Е, не само писмо.
Днес имаме годишнина от годежа- 16 години. Ние си обичаме всички годишнини, де. Та, по този повод почерпете се за наше здраве. С умисъл няма да слагам картинки за почерпка, че след вчерашната трапеза може да ви се иска да си вземете нещо чааааак към вечеря!
И май синът ми има имен ден. Така и не запомнихме кога е, защото хората ни честитят на различни дата- на 24.12, на 25.12, на 06.01, и на Тодоров ден през мар месец. Иначе се казва Божидар!

# 102
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Мария, честита годишнина, още много да посрещнете!
Сина ти определено има имен ден на Йорданов ден или Богоявление. Днес имен ден имат Христо, Радослав и производни

# 103
  • Мнения: 39 648
Ма ко, една година се стигна И до питане на Владиката.... Уви, забравихме какво ни отговори той (чрез посредник), но със сигурност не беше Богоявление и Тодоров ден.

# 104
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
http://e-lina.eu/tradicii-i-praznici/imen-den-imeni-dni.html
Ето именните дни. Познавам Божидаровци и Боряни доста, винаги са празнували на Богоявление или Йорданов ден, то е едно и също. На владиката може да му кажат да изтрезнее

Общи условия

Активация на акаунт