Приказка безкрай... с бисквити "Боровец"

  • 8 596
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Сф
  • Мнения: 10 725
Малките неща са уюта,любовтта,радостта в очите,споделените сладки моменти в дома.
Надеждата за по-добър свят.Вълшебна нощ е Коледа!

# 61
  • Мнения: 2 518
Магията на Коледа е именно в малките неща - светещите лампички по елхите и прозорците, ароматът на току-що изпечените меденки, веселото настроение. Събираме се цялото семейство, всички са щастливи. Децата с нетърпение чакат подаръците и очичките им светят.
Обичам Коледа!

# 62
  • Мнения: 9
Събирането на семейството за Коледа, празничната украса, ароматът на коледни сладки, вълнението при отваряне на коледните подаръци.

# 63
  • Мнения: 119
Светещите от щастие очички на децата когато на Коледа с нетърпение отварят подаръците си, намерени под елхата.

# 64
  • Мнения: 4 653
Коледа е най-приятното време за почивка със семейството. Празничната украса е по-богата (при нас коледните лампички са целогодишен аксесоар Simple Smile Нетърпението на децата да получат и отворят подаръците си и игрите на снега (аз обикновено съм в ролята на конче и тегля шейната Grinning ), голям снежен човек и бой със снежни топки - това е Коледа за нас Heart

# 65
  • София
  • Мнения: 218
Времето прекарано с любимите хора, блясъка в детските очи, очакващи празника, уюта на прегръдката на любимия в тези студени дни. Ние, сгушени до камината, децата играят и тичат а на вън вали сняг... От кухнята се носи аромат на коледни сладки.

# 66
  • Мнения: 226
Малките неща, които правят празниците специални са Коледната премяна на къщата, светлините на лампичките,домашно приготвени коледни сладки с аромат на канела, аромата на запалените свещи!Радостта на момченцето ми ,в очакване на Дядо Коледа!

# 67
  • Мнения: 182
Коледна украса, домашен уют, времето с най-близките хора.

# 68
  • Мнения: 200
Малките неща ,които ме радват на Коледа са това, че успяваме цялото семейство да се съберем в дома на майка ми.Нетърпението на децата в кого ще се падне паричката, кога ще дойде Дядо Коледа .Но най- много ме радва това , че семейството е здраво и сплотено.

# 69
  • Мнения: 5 694
Мигащите светлини навсякъде където отида ми дават това приятно усещане, че Коледата идва, че идват дни, в които хората ще са по-усмихнати. Колкото повече наближава Коледа, толкова по-често усещам миризмата на канела. Е няма как да не я свържеш тази миризма с Коледа. Вкъщи дори и ароматизатора ми е с дъх на канела Grinning.

# 70
  • Мнения: 1 999
Очакването и подготовката за празника, всъщност са много по-емоционални.
Украсата вкъщи, ароматните свещи, топъл чай с коледен филм, опаковането на подаръците, джинджифиловите сладки...всичко това е част от Коледа, специалните „малки” неща.

# 71
  • Мнения: 1 590
Коледната елха с подаръците под нея,отрупаната с празнична храна маса и всички близки на сърцето ми хора около нея,топлината която усещам в душата си,смеха на децата.....

# 72
  • Мнения: 22 867
Коледните празници са пълни с очакване и надежди за нещо хубаво, има някаква магия в тях. Светлинките на елхата, грейналите очи на децата в очакване на подаръците от Дядо Коледа, особеният дух, който витае вкъщи, топлината, ароматът на коледните сладкиши, трапезата с близки и любими хора, хората стават по-добри в предколедните дни.

# 73
  • Мнения: 2 690
Малките неща са коледната декорация, била тя и скромна. Споделените мигове с приятели и роднини и десетките вкусни ястия, които похапваме всички заедно.

# 74
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Времето прекарано със семейството ми

Общи условия

Активация на акаунт