Продукти Флавон

  • 42 978
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 132
Здравейте, скорошни мнения за флавон кидс за често боледуване ?Доволни ли сте ? Струва ла си да опитам? Благодаря

# 76
  • Мнения: 4 020
Аз съм много доволна от Флавон, но не съм дете ако питате за подрастващ. Имам Кидс, Протект, Грийн плюс и от скоро Имюн. Чувствам се много добре с тях. Доста с скъпи, но реших да опитам и не съжалявам.

# 77
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Аз ги давам (кидс и грийн) на моето дете от 2019, не съм супер редовна всеки ден, понякога забравям, лятото съм по-нередовна, но има повече пресни плодове и зеленчуци и правя паузи. Доволна съм, слава Богу, разминавали сме се само с нормални настинки. Виждам разлика, но си трябва постоянство.

# 78
  • Мнения: 4 020
И аз не съм супер редовна напоследък. Почнах от начало редовно и май натрупах запас така да се каже, и сега през ден или няколко дни последователно после почивка (защото забравям). Та има ефвкт и аз съм съгласна Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 23:28 от Lale_Lili

# 79
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте, скорошни мнения за флавон кидс за често боледуване ?Доволни ли сте ? Струва ла си да опитам? Благодаря
Струва си. Но не е панацея.Т.е като се разболее детето с 2 лъжица а мине всичко. Трябва си редовно хапване поне 3м.Ако искате ми пишете.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 497
Здравейте, скорошни мнения за флавон кидс за често боледуване ?Доволни ли сте ? Струва ла си да опитам? Благодаря

За мен си струва, ползвам за нашето семейство - най-голямата ми дъщеря от малка с това й пресичам повечето боледувания.

# 81
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Здравейте, скорошни мнения за флавон кидс за често боледуване ?Доволни ли сте ? Струва ла си да опитам? Благодаря

Абсолютно споделям, че си заслужава, но при редовно хапване. Разбира се, има примери, при които се повлиява състояние при детенце и след 2-3 лъжици, но това по-скоро е когато детето няма дефицити. А знаем добре, че в днешно време това е доста трудно дори и през летните месеци, когато има изобилие от местно отгледани плодове и зеленчуци.

# 82
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Да, трябва си постоянство, аз си позволявам да правя леки паузи, но както писах започнах да ги давам през 2019г след един грип, последван от варицела. Мои познати това ги спира - цената и че трябва да са редовни в приема и на повечето не им се дават тези пари, въпреки че виждат промяна и знаят, че дава резултат.

# 83
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Аз не правя паузи, защото не мога да осигуря целогодишно плодове и зеленчуци, които да са от органичен произход и току-що откъснати. Всички знаем как масово в магазините продуктите са набрани зелени и доузряват по контейнери, тирове и складове. После защо масово се влачат болни децата.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 497
Ние не сме постоянни, случвало се е с месеци да не давам, и пак съм много доволна. Буквално е пресичал настинки и боледувания.

# 85
  • Мнения: 1
Да питам за нови отзиви за тези продукти, имат ли ефект?!

Общи условия

Активация на акаунт