Бургас-най-нетолерантния град в България

  • 2 992
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Софийската фирма спечелила пари по европроект за подкрепа на гейове и лесбийки
Ще се разплача от вълнение...То е смислен европроект, то е чудо...

# 16
  • Мнения: 156
Недей, че ще ме разплачеш! Никой не ви пречи да правите каквото намерите за добре със себе си , но не ни натрапвайте вашите схващания, моля! Аз трябва ли да демонстрирам своята хетеросексуалност и да занимавам обществото с глупости при толкова належащи проблеми?
Ми те повечето билбордове са с хетеросексуална тематика😀огледай се
Ти демонстрираш своята хетеросексуалност, като се омъжваш, натискаш клаксона на колата и играеш хора пред блока, сякаш някой е искал да му набиваш в очите сексуалната си ориентация? Каквото искаш си прави в леглото, не пред други хора на обществено място. Благодаря!

Само неосъзнати гейове могат да изпитват такава неприязън, злоба и т.н., че да късат, заливат с боя билбордовете. На останалите просто не им пука. Ако с този хъс и решимост действахте срещу корупцията, ниските заплати и високите цени, осигуряването на минимална заплата и т.н. България щеше да е едно по-добро място.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 21:20 от Петя Карева 602616

# 17
  • Мнения: 1 195
Недей, че ще ме разплачеш! Никой не ви пречи да правите каквото намерите за добре със себе си , но не ни натрапвайте вашите схващания, моля! Аз трябва ли да демонстрирам своята хетеросексуалност и да занимавам обществото с глупости при толкова належащи проблеми?
Ми те повечето билбордове са с хетеросексуална тематика😀огледай се
Ти демонстрираш своята хетеросексуалност, като се омъжваш, натискаш клаксона на колата и играеш хора пред блока, сякаш някой е искал да му набиваш в очите сексуалната си ориентация? Каквото искаш си прави в леглото, не пред други хора на обществено място. Благодаря!

Само неосъзнати гейове могат да изпитват такава неприязън, злоба и т.н., че да късат, заливат с боя билбордовете. На останалите просто не им пука. Ако с този хъс и решимост действахте срещу корупцията, ниските заплати и високите цени, осигуряването на минимална заплата и т.н. България щеше да е едно по-добро място.
Аз се омъжвам и раждам деца, защото обичам мъжа до себе си и за мен беше важно да отгледаме заедно същите тези деца - плод на тази обич.Та така - вече 36 години.Сега чакам  продължението на  любовта си -в моите внуци.Та да те питам - какво смислено ще създадат в живота си онези, прегърнатите от плакатите?
 А хорото не беше пред блока - в двора на къщата беше и беше много хубаво.
И не натискам клаксона на колата - просто не шофирам.Доколкото разбирам, за теб всички, които не са хомо, са си чисти простаци.Освен да те съжалявам - друго няма.

# 18
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 170

Няма да се оправим никога. Така и ще си останем забутания и тъмен анадолски край на Европа
свържи се с фирмата ,която ги е свалила, откупи ги и си ги закичи у дома.

# 19
  • Мнения: 1 195
Какво общо има хорото не разбрах? Сексуално неразбраните се засягат от хора? Не играят хоро? Ако им позволят да вдигат сватби няма да правят същото?  Сватбата е чудесен празник за всяко семейство и не виждам логика да се сравнява с билборд.

# 20
  • Мнения: 156
Enisa, какво смислено щели да оставят? Ще ти кажа - хилядите изоставени деца от хетеросексуалните биха имали възможност за дом.
И не, светът не е само размножаване и деца. Потърси Елтън Джон и творчестото му. И не само.

# 21
  • Мнения: 1 195
Enisa, какво смислено щели да оставят? Ще ти кажа - хилядите изоставени деца от хетеросексуалните биха имали възможност за дом.
И не, светът не е само размножаване и деца. Потърси Елтън Джон и творчестото му. И не само.
Светът го има точно заради размножаването, заедно с изоставените деца, за съжаление. Благодарение на това ги има и хомосексуалните.Елтън Джон певеца - да.Начина му на живот - не.

# 22
  • Мнения: 920
Enisa, какво смислено щели да оставят? Ще ти кажа - хилядите изоставени деца от хетеросексуалните биха имали възможност за дом.
Каква е вероятността хомосексуална двойка да отгледа и възпита дете без да повлиява върху неговата сексуална ориентация? Тоест, без да оказва натиск върху детето в определена посока?!

# 23
  • Мнения: 156
Абсолютно същата както и при хетеросексуални двойки, които отглеждат хомо- такива.  А чакайте... това е от началото на света?
Моето семейство е нормално, средно статистическо, даже скучно, не съм била свидетел на караници, обиди, бой, развод и т.н.
Не сексуалната ориентация определя човек що за родител е.

Не ме разбра, скъпа Enisa. За клаксона имах предвид в деня, в който се жените, не по принцип. У село Пловдив това е през седмица в събота следобед. Неприятно е. Защо ми се набива в лицето, че някой се жени. Прочети ми пак поста, струва ми се, че ще постигнем консенсус.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 22:34 от Петя Карева 602616

# 24
  • Мнения: 14 610
Като разрешат гей браковете в България и хомосексуалните ще играят хоро на сватбата си.Е,ако искат разбира се. WhistlingДотогава се смята за хомофобска проява. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 156
Ще играем и кърпа ще въртим😎

# 26
  • Мнения: 1 195
Друг обичай накърнява ли достойнството на сексуално неразбраните? Кажете моля, че да не взема да засегна някой. Под обичай визирам хорото, а не сватбите.

# 27
  • Мнения: 156
Сиртакито особено много😢

# 28
  • Мнения: 4 411
Enisa, какво смислено щели да оставят? Ще ти кажа - хилядите изоставени деца от хетеросексуалните биха имали възможност за дом.
И не, светът не е само размножаване и деца. Потърси Елтън Джон и творчестото му. И не само.

Аха, значи сте спасители, така ли да разбирам. Ми родете си ваши деца? А, видях, смисъла не бил в размножаването. А как точно произлизат хората? Как ще съществува света, ако не са хетеросексуалните.
Ако това беше нормално, то щяха да могат и да се размножават, а не да разчитат на децата на хетеросексуалните.
До тук съм с толерантността по тази тема.

# 29
  • София
  • Мнения: 24 839

И какво се оказа от тази цялата работа - в Бургас живеят най-нетолерантните хомофоби от цяла България. Софийската фирма спечелила пари по европроект за подкрепа на гейове и лесбийки и по този проект трябвало да се изготвят и поставят тези билбордове. Изготвили ги и ги поставили и цял Бургас се вдигнал на бунт срещу няколко билборда.
Няма да се оправим никога. Така и ще си останем забутания и тъмен анадолски край на Европа



Не само в Бургас, в цяла България живеят нетолерантни хора, които са против с парите от данъците им да се рекламират еднополовите връзки.
И ако успеем да си останем в тъмния анадолски край на Европа, може и да се спасим от съдбата на скандинавците.......

Общи условия

Активация на акаунт