Бургас-най-нетолерантния град в България

  • 2 993
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 423
Тази тема ме накара още повече да заобичам Бургас! Браво на Бургас, много правилна постъпка. Тези извращения НЕ трябва да се толерират и рекламират.

# 31
  • Мнения: 156
Като цяло и ние можем да си раждаме деца. Чрез ин витро процедура. О чакай... благодарение на която и все повече хетеросексуални разчитат. След като природата очевидно не иска да се размножават, защо въпреки това опитват, не е естествено?
След като съдим за човека според умението си да се размножава /колко интелигентно/, май отписваме доста жени😊

# 32
  • София
  • Мнения: 24 839
Като цяло и ние можем да си раждаме деца. Чрез ин витро процедура. О чакай... благодарение на която и все повече хетеросексуални разчитат. След като природата очевидно не иска да се размножават, защо въпреки това опитват, не е естествено?
След като съдим за човека според умението си да се размножава /колко интелигентно/, май отписваме доста жени😊

Като цяло, да, можете да си раждате деца, но те трябва и да се възпитават в среда, която да не ги изкриви и да им насади дефицити.
Да се обясняваме, че за психическото здраве е нужен модела и фигурата на бащата, както и на майката, е безсмислено- всеки средноинтелигентен човек е наясно.
Така че, постът ти единствено показва, че при теб нивото е под средното.

# 33
  • Мнения: 1 195
А тази същата природа защо не позволява на мъжете да раждат? Щом е естествено нали...

# 34
  • Мнения: 4 411
Петя, да разбирам, че си падаш по жени. Значи мъже не са ти нужни. Ами хайде късмет с инвитро процедура, без материал от мъж.

# 35
  • Мнения: 13 805
Всичко е въпрос на култура, приемане, толерантност. В центъра на Виена има светофари с двойки човечета.както хетеро така и  хомо. Специално са направени така... и не съм видяла някой да им посегне.

# 36
  • Мнения: 21 455
Защото няма логика на този свят, която да подкрепи факта, че си прекарвате вечерта, пишейки във форум относно омразата и ненавистта си към нещо. 
Ти не си тук и не пишеш във форума по същото време, прекарвайки вечерта си по същия начин.

# 37
  • София
  • Мнения: 24 839
Не мога да разбера това чувство за малоценност, което кара някои хора автоматично да приемат, че в другите държави са по-- умни от нас, щом имат друга ценностна система.
Значи, щом австрийските светофари са така, дай и при нас да е, че да не останем по- назад?

# 38
  • Мнения: 4 411
То това прилича на логиката на дъщеря ми - щом Иван си е предал теста по математика първи, значи решава вярно Wink Щом във Виена е така, значи е правилно.

# 39
  • Мнения: 156
Защото няма логика на този свят, която да подкрепи факта, че си прекарвате вечерта, пишейки във форум относно омразата и ненавистта си към нещо. 
Ти не си тук и не пишеш във форума по същото време, прекарвайки вечерта си по същия начин.
Ами не, аз не изказвам ненавистта си към нищо. Не влагам негативна енергия в очевидно неприятна за мен тема. Както виждаш, другите го правят.

# 40
  • Мнения: 156
Ами „по-умни” са, след като животът им е уреден, заплатите високи, няма улични кучета и лайна по улиците.

# 41
  • Мнения: 21 455
Скрит текст:
Защото няма логика на този свят, която да подкрепи факта, че си прекарвате вечерта, пишейки във форум относно омразата и ненавистта си към нещо. 
Ти не си тук и не пишеш във форума по същото време, прекарвайки вечерта си по същия начин.
Ами не, аз не изказвам ненавистта си към нищо. Не влагам негативна енергия в очевидно неприятна за мен тема. Както виждаш, другите го правят.
Дали?
Влагаш позитивна енергия, сладко хортувайки си със съфорумките? Не спориш и не се противопоставяш на нещо, което очевидно ти е неприятно? Стига бе. Joy
Както и да е. Факт е, че прекарваш вечерта във форума също като тези, които обвиняваш в същото. И не виждам да преливаш от любов към тези, които не са на твоето мнение.

# 42
  • София
  • Мнения: 24 839
Ами „по-умни” са, след като животът им е уреден, заплатите високи, няма улични кучета и лайна по улиците.

https://scontent.fsof4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48082748_1940213 … 2&oe=5CA78173

https://mejdu-redovete.com/какво-не-разбрахме-за-протестите-във-ф/?fbclid=IwAR3Cp9FGr9drRhOzmd9JE4iFNoxRu_t66Ur5FSqQZPFo0f8a-lA57bzZIO

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 00:17 от absurT

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Предвид опита от подобни теми до момента и вече изтритите публикации тук, не смятам, че трябва да чакаме нови 700 страници за заключване на темата.

Общи условия

Активация на акаунт