Кралски работи и клюки - 22

  • 48 996
  • 749
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 7 396
Тази снимка виждали ли сме я тук в темата?
Малкото момче на дядо Two Hearts

# 271
  • Мнения: 2 850
Принц Албърт и Принцеса Даяна през 1981, той е на 23 и с коса (тази година е станал на 60), тя на 20.

https://www.instagram.com/p/BrgO39CFNDO/?utm_source=ig_share_she … hid=15bgckzybs3ma
Тука ми е наборка😁 Как си е подбирала тоалетите тази жена... И цветово и като кройка. Страхотна! ! (с риск да се повторя)

# 272
  • Мнения: 18 569
Сигурно я питат, амо то бива ли чак пък толкоз, веднага слиза от колата, ръката веднага там, подръпва палтото, и най-вероятно си умира от кеф, че й правят реверанс, личи си. Ходи обаче много смешно, тип нашата Радева, е не точно, но хем вдървено, хем пък някак наперено. Ами, не знам бе хора, твърде странна ми е. Или й е пано да се научи или така ще си кара.
Айде пак корема, та корема, еми какво да се прави. Да вдеме да роди, че малко да гледаме други снимки, да пообсъдим други неща. Медийна звезда ще е туй бебе да знаете! Party
Много ще се шуми около това бебе. Да е живо и здраво да се роди Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 8 678
Според мен е от обувките. Прави големи крачки, вероятно така се усеща по-стабилна. 
На мен взе да ми става скучно с нейната бременност, но явно всичко живо се вълнува как си е подръпнала палтото. Аз нищо не видях на това клипче. Явно съм кьорава. Излиза, оправя си палтото-насам натам, подръпва се. Голям праз.
Каквото и да направи- полезен ход няма, все ще е в грешка, ще са замесени рептилии и масони. Лъже, че е бременна, ще и дадат някое бебе, с извънземен произход. Ще самоубият Уилям и цялата челяд, един по един всички наследници и хоп-Мегън кралица майка, а малкият рептил-крал.   

# 274
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Не мога да се сдържа този път, Меган е ужасна, от маниери, стойки, до роклята. Тази рокля и стои ужасно, два номера по-малка, набрана навсякъде, да не говорим, че в бюста и е толкова тясна, че го е сплескала до неузнаваемост.

А за Коледата в Сандригам, вчера имаше чат с кралската кореспондентка в едно сутрешно предаване и тя разказа подобни неща като тези писани в българския сай. Но малко има загубили се в превода.

# 275
  • Мнения: 3 632
Наистина ли Мегън казала пред възрастните хора "I'm very pregnant today" 😂😂
 Чак толкова да е обсебена от собствената си персона, че да не забелязва какво се случва около нея.
....
https://www.facebook.com/InStyle/videos/385033088932752/
Звучи като Кийра Найтли в "Гордост и предразсъдъци", но и възрастната дама  ѝ отговори подобаващо...

https://www.youtube.com/watch?v=Byed8MVNVJY

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 00:38 от The ant is...

# 276
  • Мнения: X
Едвам се е побрала в роклята.


# 277
  • Countryside
  • Мнения: 11 641
Ех, Мегън, колко шанса да ти дават....палтото е добре, роклята и обувките, не. За декември лятна басмяна рокля с полугол гръб? и отворени обувки...малоумно е да се натъпчеш бременна като пълнена чушка в права еластична рокля, не казвам да нахлузи гащеризон, но има толкова подходящи разкроени рокли за бременни.

# 278
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Леле, доста се е поналяла отзад Simple Smile И тая рокля е супер опъната по нея, изобщо не е за този случай.

# 279
  • Мнения: X
Защо се обличат в летни рокли по Коледа - ей туй не ми е ясно. Меган е, като пълнена чушка с тази рокля, аха и ще се пукне някой шев. Освен това с тия високи токчета ходи много зле. Малко по-ниски и трябват, комплекс ли има някакъв за ръста си ли, за краката си ли, не знам, ама не е удобно с тия кукили.
Иначе явно се опитва ама...
Вече хич не ми е интересна - стила и го видяхме, поведението също е ясно, да влезе следващата 😁

# 280
  • Мнения: X
Може би Меган трябва да си смени консултантките сред приятелките. Нали много се била доверявала на съветите на най-добрата си приятелка Джесика някоя си, която определено има визия точно като на Дарина Павлова - джуки, силикон, сини лещи и т.н.

http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2018/05/markle … kle-photos-05.jpg

https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a19681780/jess … arkle-maid-honor/

# 281
  • Мнения: 16 876
Уау!
Бая малка рокличка е избрала.

# 282
  • Мнения: 15 748
Ами извинявам се, но колкото и да не искам да сравнявам Меган и Кейт просто няма как.

Бременната Кейт през зимата

Скрит текст:


Бременната Мегън през зимата

Скрит текст:

# 283
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Абе нищо не разбирате вие, тя е свикнала на канадската зима и до -30 си ходи по летни дрехи и пантофки Simple Smile

# 284
  • Мнения: 4 076
Перлено-сивите цветове и беж са интелигентни,неутрални,многофункционални и пасват на всички типове жени,в случая подчертават топлия цвят на кожата й.Само това ми харесва от видяното,всичко останало е поредният кофти избор.Ако така се носи през зимата,лятото ще я очакваме с вълнено поло.
Иначе се справя с протокола,държа се топло и уважително с възрастните хора.
Мисля си какво ли се е въртяло в главите на служителите,докато й се покланят.Да се кланят на кралицата си,жена-символ на нацията със съответните заслуги,е едно.Да се кланяш на някаква неизвестна актриса,само защото внукът на кралицата спи с нея....абе,не съм фен на монархията.

Общи условия

Активация на акаунт