Кралски работи и клюки - 22

  • 49 027
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 893
На втората картичка снимката е разкошна! Heart

# 256
  • Мнения: 4 076
Откак царува баба,всяка Коледа подкарва стадото си към Сандригам.Така че кой какви планове има,за мен са журналистически локумки.
Отношенията между жените на двама братя са винаги сложни и съм сигурна,че и при Кети и Меги е така.С годините или свикват и се обикват,или си кимат хладно,ако не успеят да се избегнат.Да се тръшка Кети заради една къдра на детска рокля,та чак да бъде "лефт ин тиърс"....мне,никак не е в стила й на войник.Не е кифла.
Палтото и лятната рокля никак не ми харесват.Аз просто не обичам палта-халати за баня,с изключение на :
https://www.hellomagazine.com/royalty/2018121565683/prince-willi … n-christmas-2018/
Това палто ми е раздвижено някак и много ми харесва.
Мегън за мен е миловидна в лице и непропорционална в тяло.Нищо повече или по-малко.
А на Бети красивите млади снимки са бая обработени от тогавашния фотошоп,мисля се казваше "ретуш".Виждала съм много такива снимки и като идеално познавам позиращите,твърдя,че нямат нищо общо Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 10 053
Палтото ми харесва, обувките са божествени, но неподходящи за декември, както и роклята, която на всичкото отгоре и е опъната яко.
Иначе сладурка с хубава усмивка, на мен прибраната коса ми харесва, предпочитам пред веещи се къдри, вечно върху лицето (без да споменавам лица 😏) . Но може да разнообразява кока, я с опашка, я по-отпуснат.

# 258
  • София
  • Мнения: 8 719
И аз я харесвам с вързана коса. А била ли е с half updo , както му викат? Не се сещам...Макар, че Кейт ходи често така, мисля, че ще и стои добре. Е, може да я пообвинят, че копира.

# 259
  • Мнения: 18 589
Интересен паралел се направи с Бекъмката и много на място. Да си кажа и аз никак не я харесвам Виктория. Нищо в нея не ми допада-от косата до краката...дето се вика. Стила й няма да коментирам, че нали я смятат за велика модна икона.
Аз не я харесвам. Знаете ли кое е общото между двете-походката сега това ми направи страшно голямо впечатление, и се сетих по какво си приличат те двете. Походката-една по холивудски, манекенско -нахакана.
На мен Меган ми харесва с вдигната коса. 😊

# 260
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Цялостното излъчване на Мегън е много fake. Има едно видео в което се вижда как, веднага щом излезе от колата, започна да си дърпа палтото, да се види този фамозен корем.
Сякаш вътре няма да я снимат още 100 пъти.
Ако може наистина някъде да я скрият, всички ще са доволни.

https://www.instagram.com/p/Brhr2qvlaC3/

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 18:59 от Hello♥J

# 261
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Вчера е бил националният празник на кралство Бутан - 17 декември.
Този празник отбелязва коронацията на първият крал на Бутан - Угиен Вангчук. Това е човекът, който стъпвайки на престола през 1907 г., не само обединява Бутан, но и сключва примирие с Англия (признава сюзеренитета й в замяна на пълна автономия) и по този начин избягва участието на народа си във войните (вкл. световните).
В Националният ден на Бутан, освен всенародните тържества (най-помпозните са на стадиона/игрището Чанглимитанг в Тхимпху), краля изнася реч, има военни оркестри, национални таци и пр.

Бутан не беше ли страната с най-много щастливи жители, или Министерство ли такова имаше?


Скрит текст:




# 262
  • София
  • Мнения: 8 719
Много пищни дрехи. Не си падам по Азия хич, но не мога да отрека, че има някакъв чар културата им.

# 263
  • Мнения: 8 487
Цялостното излъчване на Мегън е много fake. Има едно видео в което се вижда как, веднага щом излезе от колата, започна да си дърпа палтото, да се види този фамозен корем.
Сякаш вътре няма да я снимат още 100 пъти.
Ако може наистина някъде да я скрият, всички ще са доволни.

https://www.instagram.com/p/Brhr2qvlaC3/

Наистина как си подръпва палтото, за да се вижда корема... Joy Joy Joy

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 7 458
Шведската кралица навършва 75 години на 23.12 и семейството и се събира да го отбележи

# 265
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Наистина ли Мегън казала пред възрастните хора
"I'm very pregnant today"
😂😂
 Чак толкова да е обсебена от собствената си персона, че да не забелязва какво се случва около нея.

Красиви рокли на шведските принцеси, подходящи за сезона и по мярка 😊

# 266
  • Мнения: 3 636
Хм, тя ако сега е много бременна, не ми се мисли каква ще е през пролетта. Много лош избор на рокля, палтото ми харесва.

# 267
  • Мнения: 5 234
Ами ако е fake бременна, това сигурно й е ролята сега - да набляга непрестанно, че има корем. Wink

# 268
  • София
  • Мнения: 8 719
Предполагам, че е шега...Днес и е по-тежко, гади и се, излизат и киселини...чувства се доста бременна. Като и е леко, не се усеща бременна.
Силно се съмнявам, че не я питат за бременността. Това вероятно е основната тема, за която я заговарят. Както би трябвало да знаят всички бременяли и раждали.

# 269
  • София
  • Мнения: 4 041
Принц Албърт и Принцеса Даяна през 1981, той е на 23 и с коса (тази година е станал на 60), тя на 20.

https://www.instagram.com/p/BrgO39CFNDO/?utm_source=ig_share_she … hid=15bgckzybs3ma

Общи условия

Активация на акаунт