На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 23

  • 117 925
  • 738
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 339
Извинявам се, че не уточних за самолетно пътуване. За там нямам опит. Имах предвид самостоятелно пътуване с лек автомобил! И го коментирам от личен опит. Тук мисля, че пътуващите до Одрин не пътуват със самолет. Често се коментира валидността на паспорта и евентуален проблем - съветите винаги са различни. Аз приемам за съвет и мнение, само ако е от реален опит. А много от съветите са "предоплагаеми", какво може да се случи. Да, твърдя, че реално : племеничката ми пътува ден преди да и изтече паспорта; съпруга ми пътува седмица преди да му изтече паспорта. Съпруга ми пътува с личен автомобил, а племеничката с международен автобус на Метро туризъм.

Разрових се, но не много обстойно - за самолет наистина има изискване поне 5 пълни месеца.

Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 16:58 от sevgito

# 736
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Момичета, за лекарствата искат ли рецепта в аптеките, или може и без?
Само за някои искат. Може и бг рецепта. Аз преди време поръчах на една колежка да пробва да ми купи антибиотик без рецепта и нямаше проблем. Аз скоро ходих, но на мен не ми го дадоха без рецепта. На мъжа ми лекарствата за кръвно ги взимам без рецепта, както и всякакви от рода на Нурофен, тайлол хот, ацц и др.

# 737
  • Мнения: 1 038
Аз не го казах за да се заяждам , а да подчертая ,че като преминаваш граница има правила описани в международна система винаги може да те върнат и с авомобила това,че не правят е добра воля. Иначе на полет до Истанбул един много начетен  го върнаха на нашето летището ,също го видях и на чартър пак Турция поради тая причина.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт