На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 23

  • 117 947
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 380
Привет!
С паспорт валиден до Април ще има ли проблем на границата (таз неделя)?
Четох доста теми и мнения (даже и във форума) и има различни отговори.
Благодаря Simple Smile

# 691
  • Димитровград
  • Мнения: 805
не

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 25
Привет!
С паспорт валиден до Април ще има ли проблем на границата (таз неделя)?
Четох доста теми и мнения (даже и във форума) и има различни отговори.
Благодаря Simple Smile
До коя дата на април?

# 693
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Здравейте! Да се запиша и аз при вас. Връщам се да чета, че много неща не са ми ясни все още.

# 694
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Привет!
С паспорт валиден до Април ще има ли проблем на границата (таз неделя)?
Четох доста теми и мнения (даже и във форума) и има различни отговори.
Благодаря Simple Smile
Само агенциите искат срок 3 или 6 мес. валидност на паспорта. Ако ходите без агенция, както е писал Papaone, няма проблем.

# 695
  • Мнения: 10 380
Привет!
С паспорт валиден до Април ще има ли проблем на границата (таз неделя)?
Четох доста теми и мнения (даже и във форума) и има различни отговори.
Благодаря Simple Smile
Само агенциите искат срок 3 или 6 мес. валидност на паспорта. Ако ходите без агенция, както е писал Papaone, няма проблем.
Благодаря ! За приятелка питам, мога да предположа, че около 10-15 април й е валидността...
Ще ходим за деня само на джигер-разходка с елементи на баклава Simple Smile Simple Smile надявам се да е ОК Simple Smile Ако не ще се върнем и ще измислим утешително хапване в движение Simple Smile Simple Smile

# 696
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Аз съм минавала с паспорт изтичащ по-малко от месец и никакъв проблем.Митничаря само ми напомни ,че скоро изтича.Незнам защо ТА искат 6 месеца валидност,като хората отиват за няколко дена на екскурзия.Когато си подменях моя ,в полицията масово подменяха паспорти хора,на които им изтичат след 5/6 месеца.То за това  време аз мога и 20 пъти да мина с този паспорт,не мога да им схвана логиката  newsm78

duhi_puhi,отивайте и хич не го мислете ,няма да има проблем приятелката  Peace

# 697
  • Мнения: 563
нашите изтичат след около 20 дни --в събота ще ходим и ще ви пиша какво е станало, да не се чудите. Така ще има инфо от извора.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз съм минавала с паспорт, изтичащ след седмица. Никакъв проблем не съм имала. Митничарят само каза да не забравя да го подновя

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Здравейте! Познати ще ходят сега до Одрин и искам да попитам знае ли някой къде да търсят масло от черен кимион? В аптека ли, другаде ...

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Здравейте! Познати ще ходят сега до Одрин и искам да попитам знае ли някой къде да търсят масло от черен кимион? В аптека ли, другаде ...
Моля, уточнете в кой ден от седмицата за да мога да ви обясня къде точно и лесно да намерите.
Също така уточнете на капсули за пиене ли търсите или във вид на течност, защото е различно

Опитвам се да се ориентирам в търсачката за лекарства, но не знам как да проверя за рибено масло за деца или крил. Някой купувал ли е? В събота ще пътуваме.
Виж това дали ти харесва ще ти кажа къде го има
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 16:57 от makak

# 701
  • Мнения: 5 459
Ако ходиш на съботния пазар, там има едно момче, което пред теб пресира кимион и ти налива маслото в бутилка.

# 702
  • Мнения: 201
Виждали ли сте някъде по пазарите да се продава черен нахут? На пазара зад Марги питах на всички места, на които се продаваше обикновен нахут, но без успех.

# 703
  • Мнения: 1 669
Ако ходиш на съботния пазар, там има едно момче, което пред теб пресира кимион и ти налива маслото в бутилка.
Аз ще отида след две седмици в събота, в коя част на пазара горе долу да го търся, ако влизам откъм Марги аутлет?

# 704
  • Мнения: 394
Тази събота имаше един човек, който продаваше сок от черница и ни предложи и масло от черен кимион. Намираше срещу сергиите с насипни маслини. Не попитахме обаче за цената.

Общи условия

Активация на акаунт