Юлски мами 2019г. 2. Юлските мами подарък имат вече, в нас живее мъничко човече!

  • 40 992
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета 🙂

Термин - 15.07.2019
Първа бременност
21г. Пловдив
Пол-неясен все още

# 466
  • Мнения: 27
Термин-31.07.2019г.
Първа бременност
Град:Пазарджик , 21години
Пол: все още незнаем

# 467
  • Мнения: 109
Мами един малко по различен въпрос имам. Откакто една моя приятелка (вече не съм убедена че ми е такава) разбра, че съм бременна спря да комуникира с мен. Тя също се опитва да забременее, но при нея става по бавно. Живеем в малък град и разбрах, че говорила че съм бременна. Направих й забележка тогава че не е  нейна работа да съобщава на някого нещо което трябва да кажа аз,тогава тя направи
 една интрига с намесени 3,4 даже и 5ти лица. Посредством други лица научавам, че изпитва завист към мен което е нормално до една степен, но също и злоба което не е добре. Няколко пъти съм опитвала да я окуражам че ще стане и при нея,но явно е решила че съм й враг. Последно когато се видяхме в компанията и на други хора, тя се изцепи че с мъжа й правили опити отпреди нас, а пък аз съм забременяла. На мен ми стана тъпо защото ме накара да се почувствам виновна и оттогава ни вест ни кост от нея. Как да постъпя с нея не знам

# 468
  • Мнения: 213
Термин 26.07.2019
Първа бременност
Близнаци - момче и момиче за сега
София, 32 години

Надежда, просто я игнорирай, такива хора не ти трябват сега около теб. Ние също опитваме да забременя от 4 години, през това време почти всички приятелки забременяха и родиха, децата вече са на по две години, аз винаги много съм радвала за тях, гледала съм бебетата сега вече деца и съм се молила и при нас да станат нещата. Няма смисъл да се ядосваш с нея, избягвай я и като сте в една компания не общувай пряко с нея. Или просто й казвай че ще стане и при нея да не се афектира и да мисли положително. Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 13:12 от Не се сърди, човече

# 469
  • Варна
  • Мнения: 55
Гр. София, 29гд.
Трета бременност
Термин : 24.07.19
Пол : момиче ❤️

# 470
  • Мнения: 78
На мен ми се освободи време, така че мисля да почна да събирам инфото за бебчетата довечера, какво ще кажете за: термин + потребителско име + години + първа/втора/трета бременност + пол.
За когото каквото има подадено. Ще събера и от фейсбук групата. Ако нещо от данните горе ви се струва излишно кажете.

Jeni_Miteva (Fb Евгения Митева)
26.07.2019
Първа бременност
Още не знаем пола 😊
Забравих да напиша: гр. Пловдив, 19г.

# 471
  • БУРГАС
  • Мнения: 177
Пламена, аз правих Пренатест, само за синдром на Даун, струваше ми 550 лв. Резултатите излязоха за 5 раб.дни.Аз не видях смисъл от второ мнение, тъй като съмнението ми така или иначе щеше да остане, и така или иначе щях да правя генетичния тест. И не намерих смисъл да давам още пари. Ще ходя на ФМ вече в 20гс. Дано всичко е наред при теб!!!

# 472
  • Мнения: 39
Втора бременност
35г.
Термин 16.07.2019

# 473
  • Мнения: 25
Втора бременност
термин-21.07.
предполагаем пол-момче
София, 24г.

# 474
  • Мнения: 1
Гр. Силистра
Втора бременност на 30г.
Термин. 12.07.2019г.
Пол. Не се знае още

# 475
  • Мнения: 142
stelavi
37 г., Русе
Термин 10.07.2019
Втора бременност
16 г.с.
Момиче 👧

# 476
  • Мнения: 148
Здравейте всички бъдещи мами казвам се Борислава с термин 02. 07.2019 в 16 седмица съм първо бебче ще ми е

# 477
  • Мнения: 166
Момичета, за малко помощ/съвет се обръщам към вас. Някоя ползвала ли е при предишна бременност волтарен и подобни гелове или да е имала възпален/прещипан нерв?

# 478
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
На 30 години съм , от гр.Варна
Първа бременност.
Термин:05.07
Пол:момиче.

# 479
  • Мнения: 98
Момичета, за малко помощ/съвет се обръщам към вас. Някоя ползвала ли е при предишна бременност волтарен и подобни гелове или да е имала възпален/прещипан нерв?

Ох това е ужасно,аз имам възпалени нирвни коренчета на вратът и мажа с гел при силна болка.   

Общи условия

Активация на акаунт