Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 29

  • 66 552
  • 743
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 773
Долитам и аз в темата да не ви изпусна 😂
Ейдин, както винаги справила си се прекрасно с гнезденцето 🤗

Гледах фрага сигурно 15 пъти 🤭
И мисля, че връщането на Фабри е много логично в момента. Айлин вече няма съюзници за подлите си планове, а и той все още притежава 20% от акциите на фирмата. Аз съм “ЗА” да има малко драма - иначе на къде отиваме?!
Това което написах днес за чувствата на Осман май важи и за Дерен. За съжаление Джан и е фикс идея от години щи ще я видим много разочарована в следващия епизод, но според мен бързо ще се оттърси и няма да озлобее срещу Санем.
А Емре вече съжалява и си иска Лейля обратно 😍🥰

# 16
  • София
  • Мнения: 971
Ели, благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus

Фрага е много интригуващ.
Фабри, да му се чудиш на акъла, тръгнал да дърпа лъва за опашката ... и то лъв тренирал бокс. Ами направо си го изпроси това кроше. Сега най-много да тръгне да съди Джан за нападение и телесна повреда. Защото от него само мизерии очаквам, пък и май това му е ролята в сериала, да вгорчава живота на ГГ и на нас. Ако не тръгне да го съди, най-много да се сдуши с Айлинка и да творят гадости заедно. Или да си прехвърли акциите на Айлинка и да го уволнят, че да ходи да си гледа проектите, нали беше написал, че си имал някакви...
Тя Айлинка нали все си мечтае фирмата да стане нейна, все трябва да започне от някъде, нали Емре й се изплъзна. Може и да го изнудва, но няма май много шансове, да се завърне като госпожа Дивит. Освен ако и за това не го изнуди, разбира се. Както сценаристите решат. Но за щастие я нямаше на снимката на сем. Дивит, която Демет публикува, явно няма да й стигнат силите чак за такова изнудване.

Каквито и мизерии да създават, само не искам да разделят Джан и Санем - да се карат, да се сърдят - може, разрешавам, ама да не ги разделят. Толкова са ми сладки двамата, че се разтапям като ги гледам. Не искам да ми отнемат това удоволствие. Да ги сгодят след някоя и друга серия и да изкарат един дъъъъъълъг
годеж... Пък свадбата май, юни някъде я планирам. JoyJoyJoyJoy
Обаче кой ли ме пита мен... Thinking

Емре и Лейля, аз лично много ги харесвам като двойка визуално и много ми се иска да са заедно. Дано да ги сдобрят. Но Емре да се пречисти от отровата на кобрата и то с помощта на Лейля. Ако ще си остава гадняр, не му давам добричката Лейля.

Осман много го харесвам, но някак не ми се иска да са с Лейля. И визуално не ми стоят добре двамата, пък и той си е имал много години да си признае чувствата, какво е чакал толкова. А и Лейля каза, че знае за чувствата му, но го приема само като брат и приятел от детинство. За него искам да стане филмова звезда и да си намери друга девойка. Може и Дерен, да я облагороди малко, стига е истерясвала само из офиса.

От няма и 1 мин фраг, сътворих колко сценарии ... На всички им зачислих по едни ангелски крилца, разпределих ги по двойки, остава им само да си пърхат с тях и да се гледат влюбено. JoyJoyJoyJoyJoyJoy
Знам си аз, че малките часове на нощта са ми плодотворен период...

Хайде лека нощ или добро утро ... на който както му е удобно.

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 04:11 от Lilly Di

# 17
  • Мнения: 5 449
Ако наближаваше финал щяха да кажат от канала. Някои сериали приключват януари, за да започнат новите. За сега тук не се чува / пише/ нищо.

# 18
  • Мнения: 305
Добро утро,птичета!Желая на всички ни успех,късмет и любов през новата седмица!Нека я започнем ведро и усмихнато!


Ето някои нови снимчици






Тук от агенцията излизат полицаи,дали е по сценарий или реално не се знае😮


На фрага,когато Санем говори с майка си,Мевкибето е наизвадила чаршафи,завивки,покривки и т.н.из целия хол,изглежда ми все едно и стяга чеиза😉
Относно счупения камък,някои от вас предпжложиха,че Джан ще направи нова висулка на Санем от него.Тази идея много ми хареса,но защо пък да не и направи годежния пръстен с част от камъка(неговата светла страна),все пак той е нестандартен и винаги изненадва със скрито послание😉

P.S.Вчера забравих да ви споделя,че малката се хвана за черпака на прощъпулника!Успокоих се,че ще може да готви (дано по-добре от Санем)😂и някой ден зеткото няма да се мъчи гладен!Черпя ви за нейно здраве!

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 07:48 от Iva Dimitrova 610498

# 19
  • Мнения: 41 690
Добро утроо! Wink Hug





Лили Hug,за поста по нощите! Wink bouquet

Ива Hug,да ти жива и здрава,малката принцеса! Hug

Да ви почерпя и аз за РД на моята пораснала дъщеря! Wink
Скрит текст:
която е на 32г.,а имам и внучка на 4г. и 8мес.










Щастлив понеделник и успешна седмица! Hug bouquet

# 20
  • Мнения: 56
Добро утро в новата ни темичка!
Прекрасен фраг! Прекрасни снимки!
Това е моят поздрав за вас:

      Привет приятели мои,
      познати само от Нета!
      Любимите ни герои,
      свързват на нас сърцата.
      Заедно тръпнем за любовта им,
      за несполуките пък тъжим!
      Така да съпреживява,
       може само приятел любим

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 21
  • Мнения: 670
Добро утро, момичета
Злати Hug благодаря за сутрешното кафе!

Едно поздравче от Ферит Аслан! /Назлъ не я броя, щото не я харесвам, ама ХИЧ/



Mariya_R_84  Hug ще систематизирам що-годе клюките и глупостите по адрес на Джан и Демет и ще ги напиша.

# 22
  • Мнения: 367
Привет, птички!
Фрагът ми хареса, ще има някакво развитие в повече от едно направление. Допада ми, че развиват линията на отношенията м/у Лейля и Емре. Осман е голям сладур и го харесвам много, но в двойката Лейля и Емре има "хляб" - доброто момиче да повлияе благотворно и да излекува заблуденото момче.
Когато гледах момента със счупения камък ме обхвана предчувствие за нещо лошо, не знам защо. А ми се иска да се случи нещо хубаво - толкова добри идеи сте дали.
Фабри......Този мазник идея нямам какво ще го правят, освен да яде хубав пердах от Джан.
Хубава седмица на всички!

# 23
  • Мнения: 11 984
]Здравейте , някой спомена, че  на сета има полицаи, да не би Джан ксто наокаутира Фабри и същия да ги извика и ето ти още едно петно по имиджа на фирмата и Джан

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 10:00 от Slawena

# 24
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
ДОБРО УТРО! ❤

# 25
  • Мнения: 8 098
Добро утро, птичета!:hugs:

Демет благодари на феновете за подкрепата.

 

От сета.



Успешен ден!:snowman:Nature Snowflake

# 26
  • Мнения: 41 690
Седмичният рейтинг.....

Скрит текст:
1.   Diriliş Ertuğrul   TRT 1   % 15,33   % 31,77   12,39 Milyon
2.   Bir Zamanlar Çukurova   ATV   % 14,41   % 30,95   11,64 Milyon
3.   Kadın   FOX TV   % 12,06   % 26,24   9,75 Milyon
4.   Sen Anlat Karadeniz   ATV   % 11,89   % 24,67   9,61 Milyon
5.   Çukur   SHOW TV   % 11,17   % 23,58   9,03 Milyon
6.   Arka Sokaklar   KANAL D   % 10,04   % 21,04   8,11 Milyon
7.   Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   ATV   % 9,21   % 18,99   7,44 Milyon
8.   Söz   STAR TV   % 9,08   % 19,04   7,34 Milyon
9.   Savaşçı   FOX TV   % 8,28   % 18,59   6,69 Milyon
10.   Yasak Elma   ATV   % 7,19   % 15,11   5,81 Milyon
11.   Gülperi   SHOW TV   % 7,07   % 14,96   5,71 Milyon
12.   İkizler Memo - Can   KANAL D   % 6,97   % 15,67   5,63 Milyon
13.   Avlu   STAR TV   % 6,57   % 14,14   5,31 Milyon
14.   O Ses Türkiye 2018   TV8   % 5,86   % 12,41   4,74 Milyon
15.   Bizim Hikaye   FOX TV   % 5,80   % 12,12   4,69 Milyon
16.   Erkenci Kuş   STAR TV   % 5,66   % 12,80   4,57 Milyon
17.   Kızım   TV8   % 5,33   % 11,32   4,31 Milyon
18.   Payitaht Abdülhamid   TRT 1   % 4,90   % 10,16   3,96 Milyon
19.   Müge Anlı İle Tatlı Sert   ATV   % 4,66   % 26,28   3,77 Milyon
20.   Zuhal Topal'la Sofrada   FOX TV   % 4,56   % 14,53   3,68 Milyon

нова снимка с нашите....




# 27
  • София
  • Мнения: 971
Щом има полицаи на сет-а, май ще позная, че Фабри ще се жалва заради крошето вероятно. Тя нали Айлинка му напълни главата с глупости, че Санем ще зареже Джан, ако остане без пари ... явно той е почнал да действа в тази насока - да му съсипе репутацията и Санем да го зареже ... Ама  не е познал. JoyJoyJoy

# 28
  • Мнения: 670
Не можах да се въздържа и да не я кача

# 29
  • Мнения: 8 098
Злати, Hug благодаря за рейтинга и снимките!

Щом Tamer Yialmaz e  при нашите ще има много красиви снимки!:kissing_face:

 









Ива, Flowers Hibiscus да е жива и здрава малката принцеса, да тича радостна с  бързи крачета и весели дома ви!:angel:
Щом е грабнала черпака е дете с характер...Hocho

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 11:38 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт