Какво искат да получат за Коледа вашите тийнейджъри?

  • 18 052
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 546
Моят 12 годишен иска игри  за PS, най-вече Спайдърмен.

# 61
  • Мнения: 143
Момичета, каква книга би харесала на 13 г. госпожица? Ще си разменят подаръци в училище и момиченцето поискало книга, но нямам никаква представа какво харесват момичетата на тази възраст.

# 62
  • Мнения: 8 939
Дъщеря ми, на 10, много хареса Феята от захарницата. Не знам дали ще се хареса на момиче на 13, но наистина е прекрасна книжка.

# 63
  • Португалия
  • Мнения: 3 976
Аз бих поразпитала самото дете
Моите двете, имат коренно различен вкус- едната чете кримки- Агата Кристи, Шерлок Холмс..., другата обича фентъзи ...И какъв жанр е Игрите на глада- последно чете това.
Естествено, трябва целенасочено да се предлагат класики. На четците съм качила Дюма, Айзък Азимов...

# 64
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имам тийн на 13, още преди да е тийн сме минали през всякакви конзоли за игри, втора ръка, разбира се, иначе не можем ад си позволим. Един от подаръците е бил хакване на X BOX , от което конзолата изгоря след седмица, и това беше най-тъжният му подарък. Амбицира го да си хакне Nintendo 3DS  сам, и с това интересът му към конзолите се изпари още на 10г.

 Минахме на обединен роднински подарък геймърски компютър. Преди това си беше поискал безжична джаджа, която се включва в ТВ екран и на екрана е всичко, което правиш на телефона. Сега я ползваме ние, когато имаме свалени на компа филми.

Следващата година имаше подарък геймърска прозрачна кутия за компа. Получи от кръстника си нов монитор. Кака му му подари геймърски слушалки.

 Тази година с новия план за телефон на баща му, най-сетне получи чисто нов телефон,води се за тази Коледа, досега караше с втора ръка.Хакваше ги и им взимаше душата за година две. Не се хвърля на скъпи модели, камерата изобщо не го вълнува. Необяснимо му е защо на връстниците му купуват телефони за хиляди, като дори не могат да боравят с тях.

 Въпреки това се чудя дали да не му вземем и стол, защото има нужда, или да го оставя за РД. Ако не се появи някакво ново технологично чудо по възможностите ни, предусещам, че вече ще купуваме само нови компоненти за компютъра, за да го правим още по-мощен.

Сетих се, че една година искаше микроскоп. Не сме търсили сериозно, защото тогава имаше друг скъп подарък. Купих му някакъв мини, за 5-6лв, увеличаваше, но не достатъчно. Разгледа няколко мини бубулечки (беше много впечатлен) и сега отлежава в чекмеджето. Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 09:56 от Ljuboznatelna

# 65
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Вашият микроскоп, ме подсети за нашия телескоп Joy
Преди няколко години, дъщеря ми, може би тогава на 13, искаше телескоп. Получи го. Гледаха с баща и известно време, сега служи за нещо, като закачалка.

Допълвам списъка за тази година:
- Pandora (нещо си), май само едно
- кола, това няма да стане Close и тя го знае. Опитите продължават.
- Victoria's secret (неща) ще го бъде

# 66
  • Мнения: 5 262
Вашият микроскоп, ме подсети за нашия телескоп Joy
Преди няколко години, дъщеря ми, може би тогава на 13, искаше телескоп. Получи го. Гледаха с баща и известно време, сега служи за нещо, като закачалка.
 
и ние имаме един с такава функция. Нчма смисъл да се купуват ненужни неща . Дори да са не толкова интелектуални, но поне да се ползват.

# 67
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Съгласна!
От друга страна, като го искаше, едва ли не се виждаше, като виден звездоброец Joy и еуфорията беше голяма.
Уви, не продължи много дълго, но стои, не си го дава, явно закачалските му функции са доста ценни  Close

# 68
  • Мнения: 407
Иска маникюр 😀
Категорично бях против.
После нов лаптоп. Пак греда 😀
Сега е в процес на мислене.
Иначе аз съм си наумила да и купя пижама, портмоне и някое марково червило и спирала, че се налага да си слага по участия. И книжка разбира се. Все купувам, но не всички биват прочетени. И ще ги заведа на кино с дребното. Това засега.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Mam4e Bandit какъв е този каталог?
Моята дрехи не иска за подарък.Казва,че дрехи и без това ще и купя.Smile

# 70
  • Мнения: 5 262
Книги не купувам. Имаме две много добри библиотеки около нас и каквото търсим го намираме .

# 71
  • Мнения: 902
Mam4e Bandit какъв е този каталог?
Моята дрехи не иска за подарък.Казва,че дрехи и без това ще и купя.Smile

Каталозите бяха два, на  emp.de  и на elbenwald.de.  В тези шопове има цял раздел Хари Потърски неща...

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според вас кой телефон сега е хубав модел -  Чудя се за Huawei  P20 (може и lite версията ,че се скъпя само за P20) ,някой има ли мнение за него

Прекалено много си повярва Huawei

Новият  Samsung A9  950F  дебютирал октомври/2018г.  е най-доброто за парите си. 

8 ядрен
6 гб. Рам
64 гб. хард диск за съхранение 
 отделно слот за карти до 512 гб.

4 камери с куад лед светкавици.

 

# 73
  • Мнения: 1 561
И аз го чаках с нетърпение, но на живо цветовете много ме издразниха!

# 74
  • Мнения: 8 759
Според вас кой телефон сега е хубав модел -  Чудя се за Huawei  P20 (може и lite версията ,че се скъпя само за P20) ,някой има ли мнение за него

Прекалено много си повярва Huawei

Новият  Samsung A9  950F  дебютирал октомври/2018г.  е най-доброто за парите си. 

8 ядрен
6 гб. Рам
64 гб. хард диск за съхранение 
 отделно слот за карти до 512 гб.

4 камери с куад лед светкавици.

 


И аз го чаках, ама тези камерите ми се струват че не фокусират толкова добре и не са нещо впечатляващо.
A Huawei прави страхотни снимки.
При селфитата как стои въпроса?
Размити ли са изображениятА?

Общи условия

Активация на акаунт