Какво искат да получат за Коледа вашите тийнейджъри?

  • 18 049
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 902
Аз си избрах и имам от 3 седмици Huawai Mate 20 Pro. В началото ми беше малко странен (от години съм Сони- Потребител и всеки 2 години си взимах най-новото  от Сони, но батерията им пада за нула бройки!) но колкото повече време минава, толкова повече ми харесва този телефон. Батерията държи три дни, вградената камера е на Лайка и прави снимки с професионално качество. Селфита също много добри, само да си знаете, че чувствителното око на ЛайкаTa улавя всяка бръчица.. Grinning ( Помислили са хората и за суетните около нас- има вградени опции за обработка, на който му трябват... Simple Smile

# 76
  • Мнения: X
Здравейте,
Аз имам братовчедки близначки на 10, купих им от един сайт едни много готини коледни кутии с меки пухкави пижами и едни дълги чорапи, тип зимни но имат по една дантелка за разкош Wink и по една коледна ароматна свеш, показах ги на майка им и тя си поръча същата кутия Grinning Идват уникално опаковани с едни звезди, панделки,вътре с картичка, много са готини Simple Smile

# 77
  • Мнения: 5 262
идеята с кутиите е супер. и много мило ми звучи. както трябва да е един подарък.

# 78
  • Мнения: 2 232
Моята дъщеря е на 13 г. Поиска книги, чанта O bag, дрехи, гримове и пари. Разпределили сме кой какво ще подари. Аз ще я изненадам и с кутийка за гримове/ бижута

# 79
  • Мнения: 5 234
Здравейте,
Аз имам братовчедки близначки на 10, купих им от един сайт едни много готини коледни кутии с меки пухкави пижами и едни дълги чорапи, тип зимни но имат по една дантелка за разкош Wink и по една коледна ароматна свеш, показах ги на майка им и тя си поръча същата кутия Grinning Идват уникално опаковани с едни звезди, панделки,вътре с картичка, много са готини Simple Smile
Моля за линк.

# 80
  • Мнения: X
Аз от сряда съм с Huawei P20 lite  и за скромното време от което сме заедно, съм адски доволна!

# 81
  • Мнения: 902
Дойдоха Хари-Потърските неща и ги показвам за заинтересованите- няма как да ги разопаковам обаче. някои от тях пубертетката ще получи от баба, другите и пътуването до Берлин- от мен. Simple Smile

Скрит текст:

# 82
  • Мнения: 19 302
А на Селена Гомес виждали ли сте фен артикули? Моята това иска.

Дъщеря ми, на 10, много хареса Феята от захарницата. Не знам дали ще се хареса на момиче на 13, но наистина е прекрасна книжка.
Дъщеря ми е на 11 и й се стори бебешка. Иначе е хубава книга, но за 13 не мисля, че е удачна.

На 13-годишен младеж без интерес в компютърни игри нямам никаква идея какво мога да подаря. Ако имате някакви идеи, ще съм благодарна.

# 83
  • Мнения: X
Здравейте,
Аз имам братовчедки близначки на 10, купих им от един сайт едни много готини коледни кутии с меки пухкави пижами и едни дълги чорапи, тип зимни но имат по една дантелка за разкош Wink и по една коледна ароматна свеш, показах ги на майка им и тя си поръча същата кутия Grinning Идват уникално опаковани с едни звезди, панделки,вътре с картичка, много са готини Simple Smile
Моля за линк.

Пратих ви на лично, за да не се сметне за реклама Simple Smile

# 84
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
За дъщеря ми, която е на 10г взех книгата на някаква блогърка Дневникът на Стефи, на племенника, който е на 12г купих хубава футболна топка.

# 85
  • Мнения: X
Kaкво получиха вашите тийнейджъри за Коледа ?  Grinning

# 86
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Airpods с аксесоари.

# 87
  • Мнения: 8 939
Kindle Fire 7, поръчах го от амазон за 29 паунда на черния петък. Страшно се изкефи.

# 88
  • Мнения: 18 468
И моята получи Киндъл. Не го е пуснала от вчера.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 884
Слушалки без кабел. Получи ги и е много доволен.

Общи условия

Активация на акаунт