Ясновидки/врачки - тема 36

  • 136 625
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 638
Скрит текст:
Ха, тази жена още ли гледа?! Ходила съм при нея преди цяла вечност. Има дарба, познава, писала съм. Взимаше много скъпо и приемаше в едно потресаващо помещение, бях на тръни през цялото време да не ме напълзи някоя хлебарка. Fearful
Познава за бъдещето или за настоящето? Разкажете повече, аз за първи път я чувам. Благодаря!
Гледа на някакви карти, казваше, че са енергийни (не помня Таро ли бяха, тогава от Таро не разбирах), затова трябвало да си при нея, за да може да е точна, макар че на мен на един предварителен въпрос още по телефона ми каза нещо много конкретно и точно, затова и отидох. Със слабо зрение е. За минало и настояще беше безпогрешна. Много точно описание на ситуациите и къде са проблемите. За бъдещето ми каза какво ще ми поискат, за да се случи това, което искам. Беше права, после го чух и видях от самите хора, с които ми беше проблемът. Но аз избрах да се оттегля, това тя не ми го каза, че ще реша така, изобщо не е коментирала какво ще реша. Докато от други гледащи чух какво ще е решението ми и бяха точни. Каза, че работи с някакъв като мениджър, явно той й е качвал обявите в нета и той настоявал таксата й да бъде такава и както писах, беше доста нескромна.
Кои са "другите гледащи", които са познали?

# 301
  • Мнения: 15
Здравейте,
Преди време бях писала за Бойка от Перник.
Е сега 6 месеца по-късно късно мога да се похваля, че прогнозите й се сбъднаха.
Да, времето не позна, но се сбъднаха...

# 302
  • Мнения: 10 212
Скрит текст:
Скрит текст:
Ха, тази жена още ли гледа?! Ходила съм при нея преди цяла вечност. Има дарба, познава, писала съм. Взимаше много скъпо и приемаше в едно потресаващо помещение, бях на тръни през цялото време да не ме напълзи някоя хлебарка. Fearful
Познава за бъдещето или за настоящето? Разкажете повече, аз за първи път я чувам. Благодаря!
Гледа на някакви карти, казваше, че са енергийни (не помня Таро ли бяха, тогава от Таро не разбирах), затова трябвало да си при нея, за да може да е точна, макар че на мен на един предварителен въпрос още по телефона ми каза нещо много конкретно и точно, затова и отидох. Със слабо зрение е. За минало и настояще беше безпогрешна. Много точно описание на ситуациите и къде са проблемите. За бъдещето ми каза какво ще ми поискат, за да се случи това, което искам. Беше права, после го чух и видях от самите хора, с които ми беше проблемът. Но аз избрах да се оттегля, това тя не ми го каза, че ще реша така, изобщо не е коментирала какво ще реша. Докато от други гледащи чух какво ще е решението ми и бяха точни. Каза, че работи с някакъв като мениджър, явно той й е качвал обявите в нета и той настоявал таксата й да бъде такава и както писах, беше доста нескромна.
Кои са "другите гледащи", които са познали?
За конкретната ситуация бях ходила и при Лаура Вардеварян, както и при Мира, нумеролог. И двете ми казаха какво ще реша аз и ми се виждаше невероятно. Това беше преди много много години. Вече не ходя при тях, а съм чела и доста негативни отзиви. Но при мен бяха точни и за настояще, и за бъдеще.

# 303
  • Мнения: 638
Може ли някой да даде координати на Мими от Перник?

# 304
  • плевен
  • Мнения: 643
Привет . Има ли отзиви за Ани Кирилова?  Гледа на карти на мадам Ленорман и Таро , има страница във фейсбук.

# 305
  • Мнения: 2
Здравейте
След 2 седмици имам час при рускинята която е  близо до съдебната палата в София. Някой може ли да сподели нещо за нея
Ще те чакаме ти да споделиш!:wink:
Ходих при една рускиня до съдебната палата, ако е същата, ми говореше някакви неща, за които не може да се разбере вярно ли е, като родови грехове, за това, което я питах, абсолютно не ми позна

# 306
  • Мнения: 60
Привет . Има ли отзиви за Ани Кирилова?  Гледа на карти на мадам Ленорман и Таро , има страница във фейсбук.

 Здрасти, на мен Ани Кирилова ми гледа, описа ми ситуации и ми даде време за сбъдване на някои неща. Сама казва че познаемостта не може да гарантира, на някои познава на други не. Тъй като моя въпрос е деликатен, просто че трябва да почакам за да разбера какво ще се случи.

# 307
  • Мнения: 10 212
Здрасти, на мен Ани Кирилова ми гледа, описа ми ситуации и ми даде време за сбъдване на някои неща. Сама казва че познаемостта не може да гарантира, на някои познава на други не.
Simple Smile То и аз така.
Тъй като моя въпрос е деликатен, просто че трябва да почакам за да разбера какво ще се случи.
Laughing Това е уникално! Колко струва такова "пророчество"?

# 308
  • Мнения: 205
Здрасти, на мен Ани Кирилова ми гледа, описа ми ситуации и ми даде време за сбъдване на някои неща. Сама казва че познаемостта не може да гарантира, на някои познава на други не.
Simple Smile То и аз така.
Тъй като моя въпрос е деликатен, просто че трябва да почакам за да разбера какво ще се случи.
Laughing Това е уникално! Колко струва такова "пророчество"?
И на мен ще ми е интересно да разбера скромната сума която взема.

# 309
  • Мнения: 60
Здрасти, на мен Ани Кирилова ми гледа, описа ми ситуации и ми даде време за сбъдване на някои неща. Сама казва че познаемостта не може да гарантира, на някои познава на други не.
Simple Smile То и аз така.
Тъй като моя въпрос е деликатен, просто че трябва да почакам за да разбера какво ще се случи.
Laughing Това е уникално! Колко струва такова "пророчество"?
И на мен ще ми е интересно да разбера скромната сума която взема.

Би трябвало да пише във страницата и във Фейсбука или просто я попитайте там на лично съобщение. На мен ми изреди много варианти с различни заплащания.

# 310
  • гр. София
  • Мнения: 2
От години сякаш се въртя в кръг и не успявам да постигна никакво развитие както в професионален план,така и в личен,чувствам и усещам просто,че нещо не е наред на енергийно ниво.Винаги,когато съм на крачка да успея в нещо или нещата с някой мъж зпочнат да стават наистина сериозни и край-всичко се проваля!Ако някой може да ме посъветва и даде контакт с някой,който може да ми помогне ще съм му изключително благодарна!

# 311
  • Мнения: 906
Тези хора не само, че няма да ти помогнат,но ще ти вземат един куп пари, ще ти напълнят главата с магии и глупости и ще ти съсипят нервната система.
Понякога е просто до нагласа.
Вържи си червен конец и си намери нещо което те кара да мислиш позитивно.
Изчисти дома си от нунужни вехтории,подаръци от негативни хора и вещи,които ти носят лоши спомени.
Обърни се към Бог.Посещавай храмове и се моли!
Чувала съм, че котките пречистват енергията в къщи.
Разгледай си хороскопа.Може би минаваш през Сатурнова дупка или нещо друго.
Погледни нещо от сорта на Фън Шуй . Възглавницата да ти е насочена на Север,краката на Юг.Махни огледалата в спалнята и други съвети.
Само не и врачки измислени!!!

# 312
  • Мнения: 296
ами аз не останах доволен от Хайрие тя сама пита сама отговаря

# 313
  • гр. София
  • Мнения: 2
Тези хора не само, че няма да ти помогнат,но ще ти вземат един куп пари, ще ти напълнят главата с магии и глупости и ще ти съсипят нервната система.
Понякога е просто до нагласа.
Вържи си червен конец и си намери нещо което те кара да мислиш позитивно.
Изчисти дома си от нунужни вехтории,подаръци от негативни хора и вещи,които ти носят лоши спомени.
Обърни се към Бог.Посещавай храмове и се моли!
Чувала съм, че котките пречистват енергията в къщи.
Разгледай си хороскопа.Може би минаваш през Сатурнова дупка или нещо друго.
Погледни нещо от сорта на Фън Шуй . Възглавницата да ти е насочена на Север,краката на Юг.Махни огледалата в спалнята и други съвети.
Само не и врачки измислени!!!
Тези хора не само, че няма да ти помогнат,но ще ти вземат един куп пари, ще ти напълнят главата с магии и глупости и ще ти съсипят нервната система.
Понякога е просто до нагласа.
Вържи си червен конец и си намери нещо което те кара да мислиш позитивно.
Изчисти дома си от нунужни вехтории,подаръци от негативни хора и вещи,които ти носят лоши спомени.
Обърни се към Бог.Посещавай храмове и се моли!
Чувала съм, че котките пречистват енергията в къщи.
Разгледай си хороскопа.Може би минаваш през Сатурнова дупка или нещо друго.
Погледни нещо от сорта на Фън Шуй . Възглавницата да ти е насочена на Север,краката на Юг.Махни огледалата в спалнята и други съвети.
Само не и врачки измислени!!!
Блгодаря за мнението,ще го направя,май наистина е по-добре да се опитат други варианти

# 314
  • Мнения: 30
Здравейте,
Някой ходил ли е при тази Стефка от Костинброд, която я даваха в ничия земя?

Общи условия

Активация на акаунт