Ясновидки/врачки - тема 36

  • 138 522
  • 744
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 144
Не съм нито едно от посочените и сега ще напиша нещо в стила на amiamo ,да ви кажа и аз знам едни ясновидци ,много са добри,обаче няма да ви кажа, хем споменавам ,че има и знам ,хем няма да ви кажа ,ей това прави amiamo .така,че по-добре тя да замълчи ,за да няма коментари като моя ,който за мен си е в реда на нещата да искам пояснение ,може да ми ги каже на лични ,но и това не прави .Тя си ги пази за себе си .

# 526
  • Мнения: 131
Иво, това не беше насочено към теб лично. Точно имам предвид че винаги Амиамо брани врачките и се подиграва на недоволните клиенти. Все пак ни взимат парите, човек има право да се оплаче. И това не значи, че всеки недоволен е някоя друга врачка дето омаскарява колежките си както тя си мисли.

Както и да е - кажете нещо за Ваня Спасова от Лагера. Гледала на карти, но има въпроси, на които не става с карти. Вижда ли и други неща или само разчита картите?

# 527
  • Мнения: 1 940
Има някои ,които познават ,но и те не познават на 100 % а само някои неща.А се запитвам ,все по -често ,защо трябва да се бъркат врачки,магии и врачоци,по добре оставете съдбата да реши.Мисля,че човек не може да избяга от съдбата си.Когато се намесят врачки да променят нещо от кармата не е на добре да знаете..... Neutral Face личен опит.

# 528
  • Мнения: 131
Защото човек често е изправен пред избори и иска да вземе вярно решение. Да речем че сърцето ти не може да избере между двама души. Или пък имаш две различни бизнес предложения. В такъв случай една добра ясновидка може да ти помогне да направиш правилният избор, с цел да избегнеш човек който ще ти съсипе живота или бизнес начинание, което няма да е успешно.

# 529
  • Мнения: 10 899
     Не е така. Ако се окаже, че и с двамата потенциални партньори имш шанс за добър живот, тогава какво правиш ? Ако и двете бизнес предложения са еднакво добри или еднакво лоши, тогава какво става ?
     Този който гледа не прави избора вместо теб, а и няма как да види пълната картина какво става, ако измереш това или онова. А още повече, ако има повече варианти. За това хората, които гледат искат ясен въпрос, а ако питаш "Какво ще ми се случи ако ... " е, няма как да ти даде точен отговор. При гледането на карти е съшото - изисква се точен о правилно зададен въпрос, без шикалкавене.

# 530
  • София
  • Мнения: 23 116
Не сте прави! Много негативни постове има за ясновидци, гледачки, врачки. С някои врачки, за които съм писала негативни мнения, сме близки. И на тях съм казвала каквото мисля без притеснения. Към авторката на публикацията имам само един въпрос. А относно коментара ми - имам право да изкажа мнение, нали?! Относно това, защо не цитирам имена на ясновидци от които съм доволна  - преди години взех решение повече да не го правя. Много рядко пиша в тази тема. Има причина. Като не знаете как стоят нещата, не правете коментари просто ей така...

Последна редакция: пн, 29 апр 2019, 18:00 от Amiamo

# 531
  • Мнения: 131
За това хората, които гледат искат ясен въпрос, а ако питаш "Какво ще ми се случи ако ... " е, няма как да ти даде точен отговор. При гледането на карти е съшото - изисква се точен о правилно зададен въпрос, без шикалкавене.
Ами тогава защо ти е врачка? Или ще стане или не, то така и аз мога да нацелвам. Може и сам с махало да си гледаш. Или да хвърлиш монета, ези за да, тура за не или обратното. Simple Smile Защо да даваш пари на друг?! А ако търсиш знаци, можеш да ги намериш навсякъде. Аз като си мисля за дадена марка коли започвам да ги виждам навсякъде. Това е вманиачаване. Не всичко е знак и поличба.

Реално повечето искат да изкопчат детайли и после доста ловко си навързват нещата. А пък въпроси с отговор да или не както казах всеки може сам да си гледа. Лично аз знам два начина - производен брой чертички пишеш и после ги свързваш  Ако са нечетни и има една отделна май беше да, а ако са четен брой - не. Другото е с едни въртеливи линии с кръгчета и пак броиш и задраскаш. Първия ред е с да отпред, а долния с думата не. Броиш и задраскаш всяко седмо кръгче, после пак и така докато задраскаш да-то или не-то. Съответно отговорът е незадрасканата дума.

# 532
  • Мнения: 614
Някой ходил ли е при Радо от Асеновград, и дали има някаква познаваемост?

# 533
  • Мнения: 57
Някой ходил ли е при Радо от Асеновград, и дали има някаква познаваемост?

Lili222 преди време попитах,но май не го познават.Аз тук от града ни има двама които са били и уж всичко е познал,но и аз искам повече мнения,защотот по принцип не вярвам.Страх ме е малко,но ...

# 534
  • Мнения: 5
Здравейте! Моля ако някой знае нещо да споделя, не да се пишат нападателни постове. Тук сме за да си помогнем. Някой има ли отзиви за Цеца от Варна( приема около пожарна) , както и за Галя ( гледала на кафе) от кв.Аспарухово? Благодаря!

# 535
  • Мнения: 7
Здравейте! Моля ако някой знае нещо да споделя, не да се пишат нападателни постове. Тук сме за да си помогнем. Някой има ли отзиви за Цеца от Варна( приема около пожарна) , както и за Галя ( гледала на кафе) от кв.Аспарухово? Благодаря!

Аз също моля за мнения, на Цеца имам координати, но моля за мнения

# 536
  • Мнения: 614
Някой ходил ли е при Радо от Асеновград, и дали има някаква познаваемост?

Lili222 преди време попитах,но май не го познават.Аз тук от града ни има двама които са били и уж всичко е познал,но и аз искам повече мнения,защотот по принцип не вярвам.Страх ме е малко,но ...

При мен от 2 прятелки на едната познал всичко на другата нищо. Затова се чудех за още мнения

# 537
  • Мнения: 131
Пепа и Ина едно и също ми казват, а Светлана - трето. Но при Светлана бях най-отдавна и нали свободния избор променя хода на събитията... Пак ще помоля за впечатления от Ваня Спасова от Лагера. Благодаря предварително! Simple Smile

# 538
  • Мнения: 14
Моля те пиши ми за този човек и но ера му как е от София ли е?
Може ли да попитам защо ми изтрихте поста бях написала телефона човек от който съм доволна какво толко направих или тука е място само за определен кръг врачки! Ако е така кажете да си трия профила и да приключваме. Платени репортажи не ме устройват.

# 539
  • Мнения: 14
Момичета, в много тежко положение сме с детенцето ми. Имам нужда от наистина добра гледачка, екстрасенс от София, от която сте доволни. Приемам съвети. Пишете ми моля ви.

Общи условия

Активация на акаунт