Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 722
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 93
Приятели,да Ви споделя.Вчера ходих на гледане на кафе.Жената е от Плевен,Захаринка се казва.Всичко позна от А до Я.

Може ли телефон за връзка с жената.
Нямам и телефона,но мога да Ви дам адреса.

# 646
  • плевен
  • Мнения: 644
Приятели,да Ви споделя.Вчера ходих на гледане на кафе.Жената е от Плевен,Захаринка се казва.Всичко позна от А до Я.

Може ли телефон за връзка с жената.

0879268601 Захаринка

# 647
  • Мнения: 6 176
Приятели,да Ви споделя.Вчера ходих на гледане на кафе.Жената е от Плевен,Захаринка се казва.Всичко позна от А до Я.

Може ли телефон за връзка с жената.
Нямам и телефона,но мога да Ви дам адреса.
Дайте ми адреса моля  Thinking

# 648
  • Мнения: 93
Приятели,да Ви споделя.Вчера ходих на гледане на кафе.Жената е от Плевен,Захаринка се казва.Всичко позна от А до Я.

Може ли телефон за връзка с жената.
Нямам и телефона,но мога да Ви дам адреса.
Дайте ми адреса моля  Thinking
Гр.Плевен ул.Лозенка 46

# 649
  • Мнения: 6 176
Аз се чух с тази жена Захаринка по телефона ,възрастна ми се стори,гледала на кафе и таксата и е кой колкото остави.Не съм от Плевен ,ама имам ходене след месец там и мисля да ида при нея.Ако някой друг има отзиви за тази жена  Thinking

# 650
  • София
  • Мнения: 1 127
Приятели,да Ви споделя.Вчера ходих на гледане на кафе.Жената е от Плевен,Захаринка се казва.Всичко позна от А до Я.

Може ли телефон за връзка с жената.
Нямам и телефона,но мога да Ви дам адреса.

Ще съм Ви благодарна.А как става записването и колко е таксата?

Аз се чух с тази жена Захаринка по телефона ,възрастна ми се стори,гледала на кафе и таксата и е кой колкото остави.Не съм от Плевен ,ама имам ходене след месец там и мисля да ида при нея.Ако някой друг има отзиви за тази жена  Thinking

Може ли телефон?

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 11:18 от AnMary

# 651
  • Мнения: 353

Няколко коментара по-горе има оставен телефон Simple Smile

# 652
  • Мнения: 118
Приятели,да Ви споделя.Вчера ходих на гледане на кафе.Жената е от Плевен,Захаринка се казва.Всичко позна от А до Я.

Може ли телефон за връзка с жената.
Нямам и телефона,но мога да Ви дам адреса.

Ще съм Ви благодарна.А как става записването и колко е таксата?



Без записване и без такса, кой колкото обича

# 653
  • Мнения: 8 802
В тази тема само телефони се търсят. Има телефони в акнетата на първа страница. Може би авторът на темата да ги напише на първа страница  и да ги четат хората. 
Да не говорим, че и админите изтриват някакви постове.
-------
Аз очаквам някакви конкретни неща да науча в темата, кой какво ви е познал, кой как точно гледа...

# 654
  • Мнения: 547
В тази тема само телефони се търсят. Има телефони в акнетата на първа страница. Може би авторът на темата да ги напише на първа страница  и да ги четат хората. 
Да не говорим, че и админите изтриват някакви постове.
-------
Аз очаквам някакви конкретни неща да науча в темата, кой какво ви е познал, кой как точно гледа...

Ако искате, мога да се захвана за следващата тема да ги систематизирам - име, адрес (може и само град), телефон. Само ще помоля да ми пращате данните на ЛС.

# 655
  • Мнения: 131
Прави ми впечатление, че много хора гледат на карти или на рождена дата и име вече. Май гледането на ръка и на боб остана в миналото или в най-затънтените села. На мен една жена ми гледаше на фъстъци. А в старите теми е писано за жена, гледаща на лъжици. Laughing Друг ми прави чистене на чакрите и аурата (хит напоследък в тези среди) с изсушени клонки и листа от топола. Е поне имаше ефект, след уж чистенето на две жени, тук много хвалени, след което животът ми тръгна в много лоша посока, такъв карък и невървеж, че ми е идело да се метна отнякъде. И на ЛС ми споделиха подобни впечатления от ритуала на едната. Та последните, които посетих поне не правят ритуали и то без разрешение като тези двете, които почват да ти ги правят преди да се усетиш какво става и да кажеш, че не искаш. Доста некоректно!

# 656
  • Мнения: 8 802
няма лошо, че се ползват предмети. В предаванията за ясновидци, помните, имаше всякакви неща и бяха позволени - жезли, конци с пръстен, карти и т.н. Сега хората са свободни да развиват своята сензитивност, интуиция.  Е, има и много измамници, покрай сензитивните.

# 657
  • Мнения: 144
Тази, която участва в едно предаване ли за ясновидци ли е? Дистанционно дали работи?

Да. Една потребителка - melissa77 - имаше пост за това как търсела някаква изчезнала приятелка и Ивелина Христова й казала какво ще стане и й описала мястото където се намира - в смисъл - до река или вода, нещо такова беше.
Както прецениш. Тя беше ходила до Пловдив, но не я намерила, затова си оставила телефона на сестрата на Ивелина. И Ивелина сама й звъннала. Това беше историята накратко, по-късно като имам време ще се разтръшувам да намеря линк.
Потвърждавам. Така беше.Blush

Някой може ли да ми каже как мога да си видя всички стари отговори които съм писала, преди ми излизаше на профила, сега от телефона не знам как. Искам да си изчета кой кво ми е казал и към днешна дата кой кво е познал.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 11:20 от AnMary

# 658
  • Мнения: 10 699
Здравейте. Имам въпрос към момичетата от Варна. Някоя чувала ли е за жена, която гледа. Живеела около Шипка? Нищо друго не знам за нея. Благодаря ви.
Ходил съм при нея преди около 2 години. Гледаше на карти, ама нещо не позна как са нещата.

# 659
  • Мнения: 1 831
Тази леля Захаринка по телефон може ли да гледа....

Общи условия

Активация на акаунт