Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 981
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 39 785
Моля избягвайте големите вложени цитати.

# 451
  • Мнения: 7
Искам да попитам отново за координати на Мадлен от Варна.Благодаря.

# 452
  • Мнения: 256
Скрит текст:
Някой, да бъде така добър да предостави новия номер на Тони от Бургас, или Бургаско. Благодарности.
Новият и номер е 0876626843.Преди 2 дена бях при нея и съм много доволна

 А някой знае ли къде по точно се намира и каква и е таксата или колкото оставиш ?
Такса няма ,колкото и оставиш

Добре, а къде се намира ?
Тел и е написан ,ако искате и се обадете .Не и правя реклама ,но наистина е много добра


Виж, не случайно питам къде се намира, защото ако е много далеч няма смисъл да и звъня и да я притеснявам и да и кажа ... А да извинявай ама много далеч си. Разбрах че е от Бургаско, обаче това е много относително, не разбирам щом си ходила защо просто не напишеш къде се намира?!?!?

Аз съм ходила преди време ако става дума за същата Тони около Бургаско.Не съм доволна.В едно село до Средец е, не помня името.Учи дъщеря си на занаят,гледа на карти,ако не ме лъже паметта.Детето те гледа в устата през цялото време..мен лично това не ми хареса изобщо в крайна сметка човек не ходи от хубаво и става дума за личния му живот,наличието на още слушатели за мен не беше окей, дори това да беше дъщеря й.Циганка е/ аз съм ок с този факт,казват че много ги бива и много познават/също много ми я похвалиха,но това което ми предсказа тогава..при мен не се случи..

Ако същата тази е с леко "дрезгав" глас, значи става дума за една и съща Тони.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 20:03 от AnMary

# 453
  • Мнения: 1
Здравейте . Търся мнения за Ферия ходжа . Някой ползвал ли е услугите и ? Недоволни или доволни сте ?

# 454
  • Мнения: 32
Виж, не случайно питам къде се намира, защото ако е много далеч няма смисъл да и звъня и да я притеснявам и да и кажа ... А да извинявай ама много далеч си. Разбрах че е от Бургаско, обаче това е много относително, не разбирам щом си ходила защо просто не напишеш къде се намира?!?!?
[/

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 09:24 от Jilil

# 455
  • Мнения: 10
Здравейте,
някой ходил ли е при леля Златка от Алдомировци гледа на карти?
Една приятелка се се кани и се не отива та да питам тук.

# 456
  • Мнения: 32
Моля "fche"  да си освободи кутията за лични съобщения. Не приема отговори. Тук няма да отговоря за координати на хората при които ходя и имам сбъднати прогнози.

# 457
  • Мнения: 57
Здравейте,в безисходица съм и дали от успокоение,по принцип не вярвам в гледачи,но искам да ида и при някакъв такъв,да видя какво ще ми каже,защото положението е сериозно.Казаха ми за някакъв Радо от Асеновград,някой може ли да ми каже нещо за него,в града ни две мои познати са ходили уж всичко им бил позбал и нз какво още.Ама не бил само гледач ми и лечител нещо.В моя случай става въпрос за здравето на баща ми и то много сериозно.

# 458
  • Мнения: 541
Здравейте!
Накратко - супер нелепо изгубих котката ни. Знаете ли някой ясновидец/гледачка, които се занимават с подобни теми? За Велико Търновш иде реч.
Не знам какво да правя - търсихме я из квартала, обяви разлепихме, на хора казахме, във фб пуснах обявата.

# 459
  • Мнения: 770
Здравейте!
Накратко - супер нелепо изгубих котката ни. Знаете ли някой ясновидец/гледачка, които се занимават с подобни теми? За Велико Търновш иде реч.
Не знам какво да правя - търсихме я из квартала, обяви разлепихме, на хора казахме, във фб пуснах обявата.

Ивелина Христова от Пловдив мисля, че е добра точно в това. Опитайте да се свържете, но говорете лично с нея, защото в сайта й има хиляди услуги, които са пълна глупост. Успех!

# 460
  • Мнения: 541
Здравейте!
Накратко - супер нелепо изгубих котката ни. Знаете ли някой ясновидец/гледачка, които се занимават с подобни теми? За Велико Търновш иде реч.
Не знам какво да правя - търсихме я из квартала, обяви разлепихме, на хора казахме, във фб пуснах обявата.

Ивелина Христова от Пловдив мисля, че е добра точно в това. Опитайте да се свържете, но говорете лично с нея, защото в сайта й има хиляди услуги, които са пълна глупост. Успех!
Тази, която участва в едно предаване ли за ясновидци ли е? Дистанционно дали работи?

# 461
  • Мнения: 10
Здравейте!
Накратко - супер нелепо изгубих котката ни. Знаете ли някой ясновидец/гледачка, които се занимават с подобни теми? За Велико Търновш иде реч.
Не знам какво да правя - търсихме я из квартала, обяви разлепихме, на хора казахме, във фб пуснах обявата.

Ивелина Христова от Пловдив мисля, че е добра точно в това. Опитайте да се свържете, но говорете лично с нея, защото в сайта й има хиляди услуги, които са пълна глупост. Успех!
Тази, която участва в едно предаване ли за ясновидци ли е? Дистанционно дали работи?


работи има реклама във фейсбук търси я там но не вярвам да останеш доволна доста я плюят.

# 462
  • Мнения: 541
Тя щом.се рекламира е ясна...
А нали имаше още една от такова предаване, беше една доста емоционална. Късокоса.

# 463
  • Мнения: 770
Тази, която участва в едно предаване ли за ясновидци ли е? Дистанционно дали работи?

Да. Една потребителка - melissa77 - имаше пост за това как търсела някаква изчезнала приятелка и Ивелина Христова й казала какво ще стане и й описала мястото където се намира - в смисъл - до река или вода, нещо такова беше.
Както прецениш. Тя беше ходила до Пловдив, но не я намерила, затова си оставила телефона на сестрата на Ивелина. И Ивелина сама й звъннала. Това беше историята накратко, по-късно като имам време ще се разтръшувам да намеря линк.

# 464
  • Мнения: 541
Тя щом.се рекламира е ясна...
А нали имаше още една от такова предаване, беше една доста емоционална. Късокоса.
Николета се казва.
Свързах се нея по месинджъра.Иска ПРЯСНА снимка на животното и 30 лв по Изипей....
Дали да повярвам?

Общи условия

Активация на акаунт