Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 748
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21
Някой знае ли нещо за ходжа от с.Просеник ? Напътиха ме към него , но хората знаят само селото Sad Моля за координати , име , телефон - просто някаква информация .

# 676
  • Мнения: 37
Някой знае ли нещо за ходжа от с.Просеник ? Напътиха ме към него , но хората знаят само селото Sad Моля за координати , име , телефон - просто някаква информация .
059472585 - мисля , че Ахмед се казваше! Там са двама , този е по възрастния трябва да питате в селото да ви и опътят до него!

# 677
  • Мнения: 305
Здравейте,
някой има ли информация или телефон на някоя жена,която комуникира с мъртви хора?
Имам , не съм я посещавала, но моя близка я посещава.Виолета се казва и е в Пловдив.

# 678
  • Мнения: 144
Здравейте!
Искам да попитам някой ходил ли е на врачка в гр.Русе? И ако е,при коя?
Има Румяна Ковачева 0888855489 ,но нямам преки впечатления
Аз съм ходила. Преди около 2 години. Говори с мъртвите. От дистанцията на времето мога да кажа че това което майка ми предаде чрез нея се случи.
Намира се в центъра срещу сладкарница Неделя в един търговски комплекс си има стая за приемане.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Здравейте,
някой има ли информация или телефон на някоя жена,която комуникира с мъртви хора?
Имам , не съм я посещавала, но моя близка я посещава.Виолета се казва и е в Пловдив.
И аз съм ходила при нея преди доста време .
Тя говори ,а др.жена пише на лист.
Все едно моята баба говореше ,тъй като нея е бях повикала.Трябва да са минали 5 год.от както е починал човека .
Сядаш на маса ,слагаш една чаша с вода и почваш да мислиш за човека ,който ще искаш.
Много неща каза ,но за това за което бях отишла Не даде точно инфо.
Бях при нея ,тъй като ми бяха откраднали колата от гараж с аларма .

# 680
  • Мнения: 131
Да и аз съм много доволен, позна че ще спечеля един бизнес проект, а изглеждаше невъзможно. Жалко, че вече не отговаря, но и го правеше без пари и сигурно твърде много хора я питат. Дали приема на живо?

# 681
  • Мнения: 547
Абе, не е ли лошо да се безпокоят мъртвите за разни битови проблеми? На мен винаги ми е било странно допитването до починали хора...

# 682
  • Мнения: 7
Здравейте! Някой посещавал ли е Лили от Нови пазар ?

# 683
  • Мнения: 4 212
Тази жена Виолета от Пловдив само с мъртви ли комуникира?Възможно ли е да ти гледа ,без да искаш да призоваваш мъртвите души?И може ли да споделите контакти?

# 684
  • Мнения: 256
Здравейте. Да ми препоръчате някой читав, който гледа и познава по телефона? А и ако може също и новия номер на Тони от Бургаско, понеже отново съм го затрил някъде по съобщенията... Благодаря предварително!

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Тази жена Виолета от Пловдив само с мъртви ли комуникира?Възможно ли е да ти гледа ,без да искаш да призоваваш мъртвите души?И може ли да споделите контакти?
Здравейте ,тя разговаря с починалите ,поне аз така знам .
По-горе в поста споделих .

# 686
  • Мнения: 144
Здравейте ,кажете лечител , ясновидец ,който е и добър здравен диагностик .

# 687
  • Мнения: 182
дайте телефон и повече инфо как да се свържем с тази жена....

# 688
  • Мнения: 10
Здравейте, някой ходил при Деси от Казанлък да сподели мнение моля.
Спешно ми е!

# 689
  • Мнения: 131
Има ли някой от София, който наистина да познава, а не да подпитва? Мислих да ида при Ирина от Редута, но като чета това явно не познава много: http://skandalno.net/yasnovidkata-petya-dimitrova-irina-s-150875/

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 20:40 от chr12013

Общи условия

Активация на акаунт