Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 648
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 168
Здравейте, някой ходил при Деси от Казанлък да сподели мнение моля.
Спешно ми е!
Аз съм от тоя край ,да Деси познава гледа на карти  Peace

# 691
  • Мнения: 37
Здравейте, някой ходил при Деси от Казанлък да сподели мнение моля.
Спешно ми е!
Аз съм от тоя край ,да Деси познава гледа на карти  Peace
Може ли контакти?

# 692
  • Мнения: 19
Здравейте.Някой може ли да ми каже някакъв контакт с Алейдин Тахиров?Благодаря предварително

# 693
  • Мнения: 1 750
Тел.0876 896048 - Айледин ходжа.Този номер е даден в bg DNES bg.

# 694
  • Мнения: 19
Много ви благодаря 


Тел.0876 896048 - Айледин ходжа.Този номер е даден в bg DNES bg.

# 695
  • Мнения: 4
Здравейте! Търся координати на ясновидката Жужи. Пишете ми на съобщение! Благодаря!

# 696
  • Мнения: 131
Здравей, нямам нейн контакт, но gavraili@mail.com е мейла на Гавраил, той ми каза, че са роднини. На другия имейл който беше нейния не отговаря.

# 697
  • Мнения: 353
Някой ходил ли е при една баба от с. Скобелево, Павел Баня. Същата тази баба до колкото разбрах не врачувала ами баела, водела те е на някакво място и с някакви ритуали е помагала за всичко, искала само мед, хляб и свещ.. Странно ми звучи, но много искам да отида .. Ако някой е запознат нека да пише, моля!
П.П Съжалявам, ако въпроса ми не е за тук Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте,
някой има ли информация или телефон на някоя жена,която комуникира с мъртви хора?
Имам , не съм я посещавала, но моя близка я посещава.Виолета се казва и е в Пловдив.
И аз съм ходила при нея преди доста време .
Скрит текст:
Тя говори ,а др.жена пише на лист.
Все едно моята баба говореше ,тъй като нея е бях повикала.Трябва да са минали 5 год.от както е починал човека .
Сядаш на маса ,слагаш една чаша с вода и почваш да мислиш за човека ,който ще искаш.
Много неща каза ,но за това за което бях отишла Не даде точно инфо.
Скрит текст:
Бях при нея ,тъй като ми бяха откраднали колата от гараж с аларма .

Хич не ви съветвам да ходите при Виолета от Пловдив/тази с мъртвите/. Преди 4 години придружавах приятелка, едва ни пусна двете, и то след като тя тръгна да си ходи. Забрани да я записваме на тел, защото мъртвите нямали да дойдат hahaha, ама от нейния и на другата жена явно не се плашат... Другата пишеше.
Наговори пълни глупости, основно общи приказки, приятелката ми имаше само 1 въпрос, който към онзи момент беше за "да" на 99% , въобще въпросната Виолета или там мъртвите не го споменаха. Наложи се да "вика" още 1 умрял, същата работа... Чак когато въпросът беше зададен директно получи и отговор "да". Само след една седмица се оказа, че е категорично "не" на 100%, та и до сега.

# 699
  • Мнения: 205
Здравейте. Може ли някой, който е ходил или се е консултирал с Гавраил да сподели мнение.

# 700
  • Мнения: 8 796
Ясновидците дават ли да ги записват с телефон, както пишете по-горе?

# 701
  • София
  • Мнения: 4 714
Ясновидците дават ли да ги записват с телефон, както пишете по-горе?
Не си ли гледала документални филми за това как е гледала примерно Ванга? Или други ясновидци?
Тука се пише за измамници...
И нямах предвид да й правим клип, диктофона на тел. искахме да включим.

# 702
  • Мнения: 8 796
Аз сериозно питам, защото тези устройства излъчват и може да пречат наистина на способностите на ясновидеца.
Ще ми е интересно да науча, тези, които сте ходили и имате опит, записвате ли си на лист, или пускате диктофона.
Според мен е важно да си имате прогнозите с думите на ясновидеца, а не в интерпретация на клиента.

# 703
  • Мнения: 10 210
Там, където съм ходила, записът не е пречел на способностите на ясновидеца. По-голям проблем е да намериш човек, който наистина да има способности и те да са на по-високо ниво от една добре развита интуиция.

# 704
  • София
  • Мнения: 4 714
То поне интуиция да имаха...
Карат на заучени схеми : много си добра, ама... , имаш човек на сърцето, ама..., пътища виждам..., кой е с буква X ?
А ти си отишъл да питаш примерно дали ще си вземеш изпита...
Скрит текст:
/щото изпит не се взима, а дава.
Откакто измамата стана професия, доста професионалисти видях.

Общи условия

Активация на акаунт