Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 972
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 210
На мен любимото ми е за планината, която трябва да изкачим/трудност, която имаме да преодоляваме. Laughing Аз не познавам един човек дори, който да си няма "планина", няма нужда да си ясновидец, че да знаеш това. Smirk

# 706
  • София
  • Мнения: 4 714
На мен любимото ми е за планината, която трябва да изкачим/трудност, която имаме да преодоляваме. Laughing Аз не познавам един човек дори, който да си няма "планина", няма нужда да си ясновидец, че да знаеш това. Smirk
+1
Всъщност влезнах в темата, защото за кой ли път на лични ме питат за хора, за които никога не съм писала и не познавам. От потребители с няколко мнения.
Това, при положение, че от години нито пиша тук, нито следя темата.
Та........

# 707
  • Мнения: 4
Мнения и контакти за Ахмет Ходжа от Ракитово?

# 708
  • Мнения: 86
Здравейте! Имам нужда от съвет. Преди 3 години ходих на нумеролог, който ми каза, неща за които не бях питала. Отидох с въпрос, който ме мъчи от години, а именно: Защо аз, майка ми и баба ми, сме женени за мъже с еднакви имана? Случайност ли е или нещо по- сериозно? Според вас, кой би ми разяснил това? Между другото, въпросният нумеролог не ми отговори съществено.

# 709
  • Мнения: 30

Мнения и контакти за Ахмет Ходжа от Ракитово?

Аз съм ходила при него няколко пъти, но без резултат. Дава много надежди и обещания, но нищо. Поне аз не останах доволна.

# 710
  • Мнения: 4
Другият който ме интересува е Ейваз ходжа от Долни Воден, мнения за него?

# 711
  • Мнения: 3 674
И аз се интересувам от тези неща. Hug
От време на време си гледам на карти, кога позная, кога не..  Whistling
Ако някой иска да му се отговори обстойно, на въпроси които го вълнуват, да ми пише на лични. Мога да препоръчам човек. Иначе тя си има винаги хора при нея, от уста на уста си я знаят, а и май не взима всеки...но е много добра!  Приятелка ми каза за нея,  четох много добри отзиви в фейса  , и опитах и останах много доволна. Астролог е, нумеролог, също по снимка на някой  гледа., и махало ползваше, докато имахме консултация., задавах и въпроси и тя отговаряше. Мисля, че  не живее в България, затова прави консултациите по телефон.   Аз исках да види за един човек, дали ще ни бъде заедно, тя поиска снимка и го описа, все едно го познава. После  ни взе данните на двамата  и след няколко дена ми назначи ден за консултация. Каза, че няма да ни бъде, аз не вярвах, бях се влюбила като патка и връзката  ни беше толкова обещаваша, но жената се оказа права... позна.. Известно време след това се разпъркахме с човека.. Rolling Eyes Тя каза неща, които само аз и той знаехме...  #Crazy
После я препоръчах  на няколко мои приятелки, които имаха нужда от помощ,  казаха, че са останали  много  доволни от нея.

Лека  нощ , че много се унесох нещо bouquet

 :
 

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 13:01 от roza66

# 712
  • Мнения: 118
И аз се интересувам от тези неща. Hug
От време на време си гледам на карти, кога позная, кога не..  Whistling
Ако някой иска да му се отговори обстойно, на въпроси които го вълнуват, да ми пише на лични. Мога да препоръчам човек. Не пиша тук  публично името е,  защото тя не търси слава , има си си винаги хора при нея, от уста на уста си я знаят, а и май не взима всеки...но е много добра!  Приятелка ми каза за нея,  четох много добри отзиви в фейса  , и опитах и останах много доволна. Астролог е, нумеролог, също по снимка на някой  гледа., и махало ползваше, докато имахме консултация., задавах и въпроси и тя отговаряше. Мисля, че  не живее в България, затова прави консултациите по телефон.   Аз исках да види за един човек, дали ще ни бъде заедно, тя поиска снимка и го описа, все едно го познава. После  ни взе данните на двамата  и след няколко дена ми назначи ден за консултация. Каза, че няма да ни бъде, аз не вярвах, бях се влюбила като патка и връзката  ни беше толкова обещаваша, но жената се оказа права... позна.. Известно време след това се разпъркахме с човека.. Rolling Eyes Тя каза неща, които само аз и той знаехме...  #Crazy
После я препоръчах  на няколко мои приятелки, които имаха нужда от помощ,  казаха, че са останали  много  доволни от нея.

Лека  нощ , че много се унесох нещо bouquet

 :
 


Моля Ви дайте ми координати на тази жена на лични. Имали такса

# 713
  • Мнения: 256
И аз се интересувам от тези неща. Hug
От време на време си гледам на карти, кога позная, кога не..  Whistling
Ако някой иска да му се отговори обстойно, на въпроси които го вълнуват, да ми пише на лични. Мога да препоръчам човек. Не пиша тук  публично името е,  защото тя не търси слава , има си си винаги хора при нея, от уста на уста си я знаят, а и май не взима всеки...но е много добра!  Приятелка ми каза за нея,  четох много добри отзиви в фейса  , и опитах и останах много доволна. Астролог е, нумеролог, също по снимка на някой  гледа., и махало ползваше, докато имахме консултация., задавах и въпроси и тя отговаряше. Мисля, че  не живее в България, затова прави консултациите по телефон.   Аз исках да види за един човек, дали ще ни бъде заедно, тя поиска снимка и го описа, все едно го познава. После  ни взе данните на двамата  и след няколко дена ми назначи ден за консултация. Каза, че няма да ни бъде, аз не вярвах, бях се влюбила като патка и връзката  ни беше толкова обещаваша, но жената се оказа права... позна.. Известно време след това се разпъркахме с човека.. Rolling Eyes Тя каза неща, които само аз и той знаехме...  #Crazy
После я препоръчах  на няколко мои приятелки, които имаха нужда от помощ,  казаха, че са останали  много  доволни от нея.

Лека  нощ , че много се унесох нещо bouquet

 :
 


Моля Ви дайте ми координати на тази жена на лични. Имали такса

И на мен, моля

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 893
Таксата каква е ?

# 715
  • Мнения: 3 674

 Варираща. Зависи  какво ще искаш.  Peace

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 00:20 от roza66

# 716
  • Мнения: 131
Мнения за Ваня Спасова, познава ли?

# 717
  • София
  • Мнения: 2 967
Мнения за Ваня Спасова, познава ли?

Да, определено. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 131
Ами на мен Ваня и Ина от Женския по-скоро прочетоха мислите ми и ми казаха каквото искам да чуя.

# 719
  • Мнения: 3 674
Момичета, поради големия интерес към жената, за която писах, че всичко познава/ тя е и медиум/  , много ми писаха на лични, да дам контактите и, аз   все пак и писах. като я питах дали може да  казвам за нея, че много хора се интересуват и имат нужда от помощ....и  тя ми каза, че няма проблем, спокойно мога да я предлагам   Hug  Така че ,  тези които ми писаха и вече са имали консултация с нея,  моля ви, споделете  отзивите си тук, за това, дали сте доволни.  Ще е полезно за всички четящи  тук Peace аз също мисля скоро да я потърся пак, относно  някои лични неща, и ще споделя в темата. Обещавам!  Mr. Green

Лека нощ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт