Обсъждане на имотни обяви-7

  • 43 440
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19 525
А и снимките са много лоши на всичко отгоре.

# 706
  • Мнения: X
На първи етаж над гаражи и на удобно място до "Цариградско шосе" и "Драган Цанков". Тези нормални ли са? Дизайнерското обзавеждане няма какво да го коментирам, то само говори ли, говори..

# 707
  • Мнения: 9 225
 Абе тя брокерката Виктория некв'а си явно само от селфита разбира hahaha

може би снимките са за олх ...продавам обзавеждане

# 708
  • Мнения: X
За този какво ще кажете? Не говоря за цвят на част от стените, а като разпределение на помещенията, гледка и съответно кореспондира ли с обявената цена. https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d15320570328466 … k=4d4maz&f1=1

# 709
  • Мнения: 19 525
Скъпо, клаустрофобично като гледка навън, въпреки озеленяването, близо до далекопровод. Последното категорично ме отказва от всяка идея за оглед. И тези 200 кв. ми е любопитно колко са реални, или имаме отново 30%-40 % стълбища и балкони.

# 710
  • София
  • Мнения: 4 192
Много ме дразнят разтеглените снимки.  Close

# 711
  • Мнения: 2 319
215к за ман. ли. е комично

# 712
  • Мнения: X
Скъпо, клаустрофобично като гледка навън, въпреки озеленяването, близо до далекопровод. Последното категорично ме отказва от всяка идея за оглед. И тези 200 кв. ми е любопитно колко са реални, или имаме отново 30%-40 % стълбища и балкони.
В обявата ясно пише 165 м2 застроена площ и 190 м2 с идеалните части. Това прави около 18% общи части, което е съвсем в нормата. Отделно апартамента е с огромен хол, три спални, две бани, два дрешника и тоалетна? Кое ти се вижда нереално в квадратурата? Също така цената от 1130 евро за м2, за напълно обзаведен имот в поддържан озеленен комплекс би трябвало да не е много нереална. П.П. Ето апартамент в същия комплекс, за който брокерите са послъгали с квадратурата. https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d15477199457478 … k=4dbktl&f1=1

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 17:56 от Анонимен

# 713
  • Мнения: X
215к за ман. ли. е комично
1130 евро/м2 за прилично направен апартамент, който с минимални промени става за живеене е комична цена? Покажи приличен според твоите критерии апартамент с не комична цена на м2.

# 714
  • Мнения: 1 718
Цената на застроената площ излиза 1300 на квадрат, а не 1100. Лошото е, че в цената не е включено и паркомясто. Но пък си има обзавеждане, което си изглежда прилично. Прави ми впечатление, че отоплението е с термопомпа. Не знам колко от вас знаят, но една такава остоплителна/охладителна инсталация струва около 50 евро / квадрат (т.е. за такъв апартамент около 8500 евро), само тя, после обаче пести доста от сметки и е екологично. Иначе комплексчето не изглежда лошо, не е толкова близо съседната сграда, има си озеленяване, на среден етаж е. Лошото при тези "Ембаси Суитс" е, че е твърде близо до бул. България и Околовръстното шосе - демек постоянен шум 24/7, лятото няма да се спи на отворени прозорци определено.

# 715
  • Мнения: 2 998
И около 500лв на месец за поддръжка на градинката и общите части.

# 716
  • Мнения: 1 206
цената е почти приемлива. Минуси за мен са: затворен комплекс - като на хотел, някой си ще ми казва какво и как; локацията - Ман Ли ми е в топ 3 на "не"-та. Бих променила обзавеждането, но като цяло не е зле. И градинката що-годе е добре, но и аз гледам, че съседните сгради са много близо. Като за човек, който търси голям апартамент и иска "нов квартал" обаче, предполагам е добро предложение.

# 717
  • Мнения: 5 644
Тия, дето са се нашили в предишния бум в тоя смотан комплекс, сега ако не се отърват, няма кога. Повече няма нужда от коментар. Никакви кухни, мебели и градинки нямат значение.

# 718
  • Мнения: 1 206
http://sofia.imoti.info/pcgi/info.cgi?act=3&adv=1b154811632464601
какво бихте казали за това като цена и преимущества/недостатъци?

# 719
  • Мнения: 1 195
За този какво ще кажете? Не говоря за цвят на част от стените, а като разпределение на помещенията, гледка и съответно кореспондира ли с обявената цена. https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d15320570328466 … k=4d4maz&f1=1
Харесва ми на мен. Mоже би бих сменила секцията в хола. Друг е въпроса, че толкоз пари едва ли ще събера някога Grinning

Общи условия

Активация на акаунт