Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 452
  • 807
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 36 421
Как е Лейди? Simple Smile По принцип знам, че когато се занесе котка в нов дом, трябва първо да се остави в една стая за ден-два, докато се поуспокои и там да й се даде храна и да й се предостави тоалетна...
Когато се преместихме, моята котка (която беше голяма), много се стресира и се скри за 2 дена в банята (добре, че има допълнителна тоалетна, а и добре, че избра банята, а не зад някой диван). Постепенно се престраши и започна да изследва другите стаи....

# 136
  • Мнения: 7 006
Toва и направих,ще обитава само двете спални и коридор4ето между тях..Към хола и кухнята,няма да я пускам..
Но току що синковеца и 3асне клип4е как си играя с един цип..Баси от,60 мин.е тук и ве4е полу4и първа баня(напишка се и се омърля,то4но в таксито,та я мих) и по4на да си играе,а 4авето цвър4и с глас и гледам къв е внимателен,сякаш е от порцелан тва коте..Кеф ми е като му гледам усмивката,огромен кеф..




# 137
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Той човекът е бил ЦРУ от всякъде. Неговата книга си е контролирано изпускане на информация от ЦРУ.

ЦРУ-то пуска много инфо.

Не знам, дали си чела ей това:

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=333.0

Аз бях толкова много впечатлена от този документ. Но го бях намерила на сайта на ЦРУ и го четох на английски.

После разбрах, че е преведен в АА.



Пускат контролирано инфо, да. Но друго инфо нямаме. Правени са и се правят много изследвания, скрити от публиката. Тук-таме се появява това-онова.

Бъдете сигурни, че службите знаят много неща, все още ползват медиуми и надарени хора. И аз, в себе си нямам никакво съмнение, че хората в службите не са някакви материалисти редукционисти, атеисти и тем подобна гмеж. Атеизмът и материализмът са за простата паплач, която си мисли, че всичко, което вижда, е всичко, което е. Друго нЕма и като умрем, отиваме под земята и край (на мене така ми обясняваха моите скъпи родители).



Линк към клипчета за окултната химия на Ледбитър:





# 138
  • Мнения: 2 013
Ползват такива хора и руснаците и американците.
Не съм чела горният линк. Ще го прочета. Може би ще ми отнеме малко повече време.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 10:59 от Magdalena1978

# 139
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ползват такива хора и руснаците и американците и който до каквото се докопа.

Руснаците съответно е трябвало да се защитят. Тя тяхната школа е също стара и сякаш те повече наблягат на човешкия фактор. Разбира се това са само предположения.


Всички ползват. Доколкото разбрах, руснаците са по-напред с материала. Има един разсекретен документ на ЦРУ,  който се казва, че руснаците са постигнали повече успехи в тази сфера. Ще го намеря.

Според мен, руснаците и китайците са много напреднали и обучават "талантливи деца". Аз, за огромно съжаление, чета много трудно руски и не съм запозната. Ако някой има повече инфо, нека пише.

# 140
  • Мнения: 36 421
Според мен, Мичъл си вярва. Освен това, от НАСА отказват да потвърдят има ли истина в приказките му. По-точно изобщо отказват да го коментират.

И моята котка я изкъпахме веднага, щом я внесохме в къщи (беше много малка, но също и мръсна - взехме я от улицата). Не смятам, че им вреди по някакъв начин, ако след това стои на топло - имам предвид на много топло (моята заставаше точно пред една духалка и й харесваше да я облива топлия въздух).

П.п. Много е красива и пухкава!

# 141
  • Мнения: 7 006
Moля те,НАСА?
Платени циркаджии..

# 142
  • Мнения: 2 013
Котката е наистина много красива! Това някаква селектирана порода ли е?

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:00 от Magdalena1978

# 143
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Котето е просто уникално красиво. Душишка малка, родена с късмет.

Какво?, котките принципно са чисти животни. Не са като кучетата да миришат. Като я научите да ходи на тоалетна, където трябва, няма да имате никакви проблеми. Освен с меката мебел Grinning

# 144
  • Мнения: 7 006
Късокосмета британка,научена е ве4е на хигиенни навици,щото е живяло с майката и е привикнала към драскалка,та мебелите нямат ядове,другия месец ще ѝ купя катерушка с къщичка и драскало,4е сега много неща се събраха на куп,пък не съм Рокфелер/not yet:)


Вси4ки правителства имат отдели и програми 3а "работа" със свръх "надарени",още от деца ги по4ват с обу4ението,вербуват семействата им..

С техниката "дале4но виждане" що шпионаж е падало..И с астралните проекции също..

# 145
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Всички правителства имат отдели и програми 3а "работа" със свръх "надарени",още от деца ги по4ват с обу4ението,вербуват семействата им..

С техниката "далечно виждане" що шпионаж е падало..И с астралните проекции също..

Абсолютно! И това (казвам го за 100%-вите скептици) не са конспиративни теории. Който се съмнява, може да отиде на сайта на ЦРУ и да провери разсекретените документи:

https://www.cia.gov/library/readingroom/search/site/gateway

Естествено, трябва да имаме предвид, че са разсекретени най-невинните документи.

Монро институтът е яко обвързан с ЦРУ.

За какво им е на службите да ползват такива "услуги", ако няма такива неща?

Иначе на простолюдието му обясняват, че нЕма такива работи и, ако има някой, който си мисли, че има, то той е психично болен.


П.П. Сериалът "Stranger Things" показва доста неща от разните там проекти на тайните служби. Не успях да го догледам, защото ми бие малко на ужаси.



Също така, интересни са следните документи:
https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210067-9.pdf за афирмациите.

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210039-0.pdf

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00792R000400330016-1.pdf

Ето за използването на медиуми и дори инструкции, как да се ползват медиуми, за разкриване на престъпления:

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R000100280009-3.pdf


Ето в този документ:

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00787R000200020007-3.pdf

пише следното за ползите от провеждане на такива изследвания:

A. Идентификация и описание на нов инструмент, който ЦРУ може да ползва в мисиите си.
B. Изследване на това, до каква степен и колко са успешни усилията на Съветския Съюз и на страните от Съвесткия Блок в използването на такива инструменти за решаване на проблеми.
C. По-добро разбиране на силата тези феномени, която може да бъде използвана в полза на човечеството.
D. Подкрепа на САЩ в трудните ситуации, които могат да възникнат в близките години във връзка с промяната на света, както и за неспокойствието на хората, предвидено в съвременната литература за медиуми, както и в литературата от миналото.


Ето изледване за психичните способности на нациите:

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP96-00792R000400100008-5.pdf

Изследване на ясновидски способности, телепатия и контакт с мъртви.

В Европа, 34% от хората признават за случаи на телепатия, 21% за ясновидство и 25% за контакт с мъртвите.

Случаите в САЩ са много повече, т.е. много повече хора в САЩ имат подобни преживания.

60% от американците и италианците споделят за подобни неща. Най-малко са случаите в Норвегия - 24% (не ме учудва това...тия нямат душа, нещо като биороботи са).

Важно:
Образователният ценз няма никакво отражение върху процента на хората. Националността, полът и семейното положение, обаче, имат.



Последна редакция: нд, 23 дек 2018, 15:53 от Eleonora_27

# 146
  • Мнения: 2 013
Продължавам сега с четенето. Тук, в точка 19 е преведено 'дистанция на Планк' - предполагам се отнася за константата на Планк.

Като цяло: Г-н Монро как точно е създал тези записи? Той нали уж е бил broadcasting executive. Не е бил специалист по мозъчни функции.

Точка 25 ми е странна. Може би ще трябва в оригинал да го прочета.

Имам още да чета обаче. На 75% съм някъде. Института Монро явно доста пари е успял да измъкне от ЦРУ за 'разработки'.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:00 от Magdalena1978

# 147
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Липсва им едно важно звено в техниката. Не приемам и факта, че се използват звуци, за да се контролират/манипулират мозъчните вълни - това е външно влияние. Вероятно е трудно човек сам да започне да го прави и са прибягнали до това.


Не съм сигурна, но може да прилича на механизма на барабаните при шаманите. Може би така се произвежда някаква честота.

Мисля, че много племена използват барабани и други музикални инструменти, за да постигнат състояние на транс.


Институтът е спечелил много парички, това е ясно.

Но вижте, какво се финансира с държ. пари...и то строго секретно.

# 148
  • Мнения: 7 006
Цитат
Липсва им едно важно звено в техниката. Не приемам и факта, че се използват звуци, за да се контролират/манипулират мозъчните вълни - това е външно влияние. Вероятно е трудно човек сам да започне да го прави и са прибягнали до това.

Tвърде наивно,при условие,4е вси4ко се развива посредством външно и вътрешно влияние
3вуците моделират не само мисловния поток,но и психичната енергия
Може да създаваш 3вуци вътре в себе си и с тях да престройваш

Ели,да и индианските и сибирските шамани пол3ват 3вуци 3а настройка и ле4ение..

# 149
  • Мнения: 7 006
Исус-Ян,роден в ясли,посред нощ(в мрак- ин) при животните,в ниските слоеве на съ3нанието ,понеже от тях Монадата ще ра3вива Себе Си,въплъщавайки се в хуманоидните форми..
После е положен в пещера от която отмества камък 3а да и3ле3е и се слее с Отца си..Пещерата е субспейса в мъртвите ни тела,отхвърляйки ли камъка-ли4ност,Монадата е "свободна" от емоционалните и ментални модели,които я характеризират като ли4ност-4овек..


Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 10:57 от Какво?

Общи условия

Активация на акаунт