Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 524
  • 807
  •   1
Отговори
# 315
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
На български я няма и е изчерпана от издателствата. Не знам дали може да се намери в някоя антикварна книжарница. Аз я чета на испански и я свалих от интернет. За английски - не знам. Не съм търсила. Автора е Грег Брандън.

# 316
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На български я няма и е изчерпана от издателствата. Не знам дали може да се намери в някоя антикварна книжарница. Аз я чета на испански и я свалих от интернет. За английски - не знам. Не съм търсила. Автора е Грег Брандън.

Ще я прочета на английски сигурно.

Хареса ли ти?

# 317
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Оргиналът е на английски. Определено ми хареса. То всичко започна от гледането на един документал, в който автора търсеше евентуално мястото, където са скрити скрижалите на Мойсес. Използва Кода и това ме заинтригува. Така намерих книгата му. Тя е за връзката на старо еврейския, ДНК на човека, Библията, Бога и Космоса. Изобщо за живота и взаимосвързаността на всички индивиди.
В Спиралата има две негови други книги, които могат да се свалят.

# 318
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Оргиналът е на английски. Определено ми хареса. То всичко започна от гледането на един документал, в който автора търсеше евентуално мястото, където са скрити скрижалите на Мойсес. Използва Кода и това ме заинтригува. Така намерих книгата му. Тя е за връзката на старо еврейския, ДНК на човека, Библията, Бога и Космоса. Изобщо за живота и взаимосвързаността на всички индивиди.
В Спиралата има две негови други книги, които могат да се свалят.

Някой добър човек е превел ето това на български:



Ако искате го гледайте Grinning



Ангела, прочете ли ето тази темичка в АА:


http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=435.0

# 319
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Ще прочета статията. Тъкмо щях да пусна линк към същото видео за Матрицата и видях, че вече си ме изпреварила. 😀
Друго нещо - не знам дали знаете, че съществува Дистанционно виждане като научна разработка. Много е интересно. Пуснах специална тема за тези, които имат представа и искат да задълбочат с практиката.

# 320
  • Мнения: 7 006
Ще прочета статията. Тъкмо щях да пусна линк към същото видео за Матрицата и видях, че вече си ме изпреварила. 😀
Друго нещо - не знам дали знаете, че съществува Дистанционно виждане като научна разработка. Много е интересно. Пуснах специална тема за тези, които имат представа и искат да задълбочат с практиката.

Не научна,а военна.
Същата история като с интернет-а..

Remote Viewing
The history of remote viewing (RV) goes back to the 1950s. RV was developed during the cold war to enable security organizations the ability to gain information about top secret enemy sites, in which they had no assets. The Russians have always been more advanced than their American counterparts in the study of biological remote mind control technology (RMCT). This did not go unnoticed by the CIA and the US military. Project Scan gate was implemented to begin research by the US military into RV. There followed many different projects, including: Grill Flame, Center Lane, Sunstreak and Stargate.

https://www.bibliotecapleyades.net/vision_remota/esp_visionremota_11.htm

Проблемът е,че можеш да бъде засечен,буквално на къси вълни,ако не дай Боже,наистина човек има силата да го стори,то трябва да е наясно,че вълновия ни фон се "следи и подслушва" и както се казва,тряя се пипа с ръкавици.
Ама те майсторите,така или иначе,знаят как да се "промъкнат" незабелязани,но лаик със способности,тряя да внимава къде си пъха носа..
Щото едно е да си цъкаме сайтчета в нета,друго е да  сърфираме в морфогенното поле на матрицата ни.

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 07:43 от Какво?

# 321
  • Мнения: 36 482
Оказа се, че следя Грег Брейдън във Фб от доста време и то точно защото ми харесваха видеата му, а не съм чела книгата - даже не се досетих, че става дума за същия човек, докато не видях горното видео Simple Smile
https://www.facebook.com/GreggBraden/

# 322
  • Мнения: 6 382
...
Някой добър човек е превел ето това на български:



Ако искате го гледайте Grinning
3 мин изгледах, определено ще продължа (само време да имам), но да ви попитам: не ви ли притеснява всичкото това "четкане" (така да се каже) към хората в залата. Хвалиш някого, той те харесва и те следва, и те слуша и става малко ... мен това ме кара веднага да си включа "червената лампичка". Аз и моето съмнение. Peace
Aми ползвай си сивото и помисли де..Simple Smile
Някой попита дали "наистина съществуват демони които се хранят с душите",сякаш не сме го дъвкали милион пъти тоя казус..
Какво, няма начин да съм в главата ти. (Поне аз не мога. Grinning) Нарочно попитах, защото според мен често оставаш неразбрана. А си положила усилия - отговорила си.

# 323
  • Мнения: 36 482
И аз не обичам такива любезности, но на някои хора им идва отвътре.

# 324
  • Мнения: 7 006
Какво, няма начин да съм в главата ти. (Поне аз не мога. Grinning) Нарочно попитах, защото според мен често оставаш неразбрана. А си положила усилия - отговорила си.
Laughing

И аз не обичам такива любезности, но на някои хора им идва отвътре.
'Наеш к'во е казал поета?
"Най-обичам..през полето гол да тичам.."

А на хората им дреме на капата к'во обичат поетите..

# 325
  • Мнения: 6 382
Петя, гледала ли си го целия клип? Да не тръгват да правят регресия? Grinning
Боже, много ми е бавно, за пореден път си потвърждавам, че нямам нерви да гледам клипове. Мой си недостатък - липса на търпение. Но и друго ме дразни - повторения, пълнеж. Както и да е.

# 326
  • Мнения: 36 482
Не съм го гледала целия, запазих си го и мисля да го изгледам на части Simple Smile Гледала съм по-кратки негови клипове - говори увлекателно. Но аз нямам научни познания и за някои неща не мога да преценя дали са истина или не.

# 327
  • Мнения: 6 382
Отказах се от клипа. Ако не го бяхте похвалили щях да го нареча шарлатанин (такова ми е впечатлението от клипа). Joy
Чета лекциите на Джордан Питърсън сега, ама съм в началото.

# 328
  • Мнения: 36 482
Е, аз както казах, не мога да преценя дали е шарлатанин, но говори много интересни неща за устройството на света Simple Smile

# 329
  • Мнения: 2 013
Проблемът е,че можеш да бъде засечен,буквално на къси вълни,ако не дай Боже,наистина човек има силата да го стори,то трябва да е наясно,че вълновия ни фон се "следи и подслушва" и както се казва,тряя се пипа с ръкавици.
Ама те майсторите,така или иначе,знаят как да се "промъкнат" незабелязани,но лаик със способности,тряя да внимава къде си пъха носа..
Щото едно е да си цъкаме сайтчета в нета,друго е да  сърфираме в морфогенното поле на матрицата ни.
И аз съм с такова мнение. Ремоут вюинга (според мен) не използва директно информационното поле (защото там трябва да се 'хванеш' за нещо конкретно, някаква 'нишка' ти трябва), а по-скоро това е някакво реене на съзнание (подсъзнание или съответния термин) с надеждата да се 'докопаш' до някаква информация. Още повече руснаците изобщо не са лаици в тази област и знаят как да се пазят.
Дай повече инфо за морфогенното поле на матрицата ни. Имам прекалено абстрактна представа за него, макар че съм 'виждала' това и онова в будно съзнание.

За клипа нямам време за сега.

Общи условия

Активация на акаунт