Януарска рожба скоро ще се гушка с мама, няма радост по-голяма!

  • 36 319
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 141
Момичета днес имам нещо като ПМС - болки в кръста и в яйчниците. Нямам стягане на корема. Остава ми над месец до термин. Предстои да пътуваме за няколко дни и се чудя тези болки в кръста трябва ли да ме притесняват Rolling Eyes .

# 61
  • Мнения: 4 432
Зазу,  консултирай се с док.
И аз имам още доста и насрочена дата за секцио, не искам да избързва, че има неща, с които не сме готови още. Не ми тежи кой знае колко,  но още не съм влязла в 9-ти. Другата седмица.  На мен киселините ме подлудават. Няма ден, няма нощ  и от тях и рефлукса чак се закашлям.... Със стриите как сте? Възможно ли е по време на бременността да няма, а да се появят след раждането от свалянето на кг., например?
Да питам и мамите, които са раждали със секцио  - за след това какво бельо ползвахте? Не съм си купувала почти нищо по време на бремеността,  защото ми стават моите си, но гледах едни гащи с парче, което се пада на операцията и се чудя заслужават ли си или си е просто търговски трик.

# 62
  • Мнения: 305
Здравейте, и аз като повечето от вас се изнервям и депресирам. Нр ми се седи вкъщи, а всички само това ми повтарят. Баба ми само се обажда и дава наставления, да не излизам, да се стискам, да премина месеца, да не раждам сега, били мръсни дни до 7 януари. Направооо се побъркам, всеки да казва кво да правя. Не ми е за 1ви път да съм бременна и това ме побърква. Мм е все на работа и само го чакам да си дойде и да направя някое кръгче навън иначе умирам от скука.

# 63
  • Мнения: 953
И на мен ми свърши търпението. Скелетът страшно ме боли, явно от кг. +16. Изнервена съм, нито на се движа, нито да не се движа. Не можах на сляза от магарето онзи ден. Никакви индикации за наближаваща развръзка... днес съм 38 г.с.

# 64
  • Мнения: 3 306
На който му е скучно, са заповяда у нас на гости. И аз по цял ден съм сама. В София съм за желаещите Simple Smile

# 65
  • Мнения: 953
Какво мрънкане ще падне Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 9 141
На който му е скучно, са заповяда у нас на гости. И аз по цял ден съм сама. В София съм за желаещите Simple Smile
Аз може да се възползвам като се завърнем, ако някоя от нас не е родила Stuck Out Tongue Winking Eye .

# 67
  • Мнения: 5 018
Оф, и на мен днес не ми е ден. От сутринта едно такова ми се повдига, хапнах на обяд и от тогава ми се гади още повече от разни миризми, но не съм повръщала. Отделно следобед започнаха едни болки в корема, малко и в кръста, но не става твърд. Също и както някой писа и аз се "прочистих" няколко пъти днес... Чувствам се и много уморена и сънлива, а спах снощи, не много хубаво, но си поспах...Expressionless

# 68
  • Мнения: 110
И мен всичко и всички ме дразнят вече особено като започнат “ не излизай че е заледено,пък вирус имало и т.н.”. Направо откачам всеки дава акъл за нещо. Искам вече искам да се ражда, но и при мен няма индикации да е скоро... В сряда лекраката ми прави преглед за разкритие каза, че нямам никакво още е доста високо, а така се надявах да ми направи коледен подарък бебка. Иначе и аз хапвам почти насила и по задължение.

# 69
  • Мнения: 3 306
Не бързайте, момичета! Когато решат сами ще си излезнат. Аз първия път си дочаках търпеливо и последния ден. И сега ще чакам, колкото е нужно.

# 70
  • Мнения: 621
О аз не бързам за сега нека си стои на топло да си расте. Има време да излиза. Ама чак до последния ден ще съм вече на педал много със сигурност.

# 71
  • Мнения: 83
steraki, и мене киселините ме побъркват. Нищо вече не ми помага, минават за около половин час и пак се почва. Снощи цяла нощ не съм спала от тях, а на всичкото отгоре и много започнаха да ми изтръпват и да ме болят ръцете.
За стриите имам малко на бедрата и на гърдите, макар че са ми малки и въобще не ми пораснаха. Мисля, че след раждането е проблема, точно това говорихне днес с една приятелка която роди преди половин година-стриите може да се появат след раждането 😭

# 72
  • Мнения: 396
Много добре ви разбирам , всяка от вас все едно описа и мен , аз също съм към края на търпението си незнам как ще изчакам да мине 31 , имам и аз болки долу в корема и кръста като ПМС , мин път казах на доки като ме погледна на видеозона каза че не се дължи на нещо определено , а сиг от движението на бебчо и от това че е седалищно , но сега болката е по честа и др път пак ще му кажа , стискам зъби , дано всичко е наред малко остава 😬💙🍀

# 73
  • Мнения: 4 432
Nedi,  значи ще продължим с мазането и след  раждането. Дано не се нацепим много след това...
За киселините няма лек освен раждането, чат-пат когато е нетърпимо взимам бианацид , но гледам да не прекалявам, макар и да е хомеопатично,  пък и честно казано не всеки път помага. А имах такъв здрав стомах, не знаех какво са това киселини, рефлукси и т.н.

# 74
  • Мнения: 40
Здравейте и аз днес бях на преглед, всичко е наред, уж ми се е смъкнал корема, но нямам симптоми за скорошно раждане, вече съм почти в 38 седмица и ми се иска  да излиза вече, че ми е доста изнервено вече, тежи ми корема и съм +15кг. и аз нямам апетит. Но когато реши тогава ще е, всичко да е наред и малко остава.

Общи условия

Активация на акаунт