Тренировки в домашни условия - 97

  • 39 218
  • 723
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Бързо оздравяване на малки и големи!

Агент, изобщо не харесвам Тазо - с изключение на passion чая - разкошен е! Радвам се, че Старбакс добавиха Teavana.

Кафе вкъщи се пие и то доста. Машината ни за кафе е вероятно най-използваният уред. Не беше безумно скъпа и отдавна си е оправдала парите. Прави страхотно кафе и капучино (ако човек знае как да го прави). На мен капучиното ми е голям  препъни камък и сега съм го ограничила до събота-неделя, когато ММ може да ми го направи  - хаха. Кафе си купуваме от една местна фирма и много ни харесва.

Чай и аз обичам да пия. Зимно време сме предимно на чай от шипка (не от пакет, а от сушени шипки). Черен чай ММ си купува от едни турски магазин по нет-а. Аз периодично си купувам разни насипни чайове.

Продължавам с 80ДО, днес ден 1 от 4-та седмица. С тренировките съм добре, но храната в последните 10 дни ми е ужасна ... През деня съм ОК, но вечер се започва едно безкрайно ядене - вечеря, ядки, плодче ... От днес сме решили с ММ да се контролилараме взаимно. Да видим ...

Дух, Booty от първа фаза е предимно ластици.

# 376
  • Мнения: 4 775
Нещо се разболявам, студено ми е и треперя, разбира се взимам незабавни мерки, прахчета, един литър чай, грейпфрут, ябълки, не водих малкият на айкидо и урок, само кучо изведох. Тренирах Чизел баланс и 20мин интервално спининг, нарочно се понатоварих, утре отивам на спа да разпусна качествено. Събота и неделя планирам ски Heart дано ми се получи.

# 377
  • Мнения: 19 706
Аз имам зор, докато мина в режимно състояние Mr. Green После ми е много лесно. Може би защото ям супер прости неща - винаги имам варени яйца под ръка, плодове, сурови ядки, мръвка, зеленчук, ементал, краве сирене и едни страОтни детски кренвирши от Лидл Mr. Green Манджи не ям и съответно всичко е месо със салата на основните яденета + тук-таме някой ориз/царевица/картоф/боб по стотина грама.С Фитнеспал съм любов от пръв поглед. По цял ден ходя и сканирам баркодове, та си знам калориите на всичко, без да ровя в базата данни.

# 378
  • Мнения: 2 883
За днес - Total Body Core от АЛМО. Напомни ми малко тренировките на Джилиън. Иначе са 3х10 повторения и включва упражнения, включващо няколко групи мускули + плиометрични упражнения с тежест + упражнения за корема. Натоварването е умерено и определено е по-лесна от аналогичната тренировка от 2 и 3 фаза на 80ДО.
Бързо възстановяване на болните.
п.п. Като четох коментарите за алкохола, се сетих, че преди време позната на майка ми спазваше доста странната диета от едно печено пиле и половин литър бяло вино на ден. не помня каква точно й беше научната обосновка и дали въобще имаше такава, но жената си я изкара в много добро настроение.

# 379
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
На печено пиле и вино и аз бих се радвала много Grinning
Наскоро имаше една друга подобна, сега ще я потърся... а, ето!

The recipe originally appeared in 1962, in the New York Times best selling book, Sex and the Single Girl: The Unmarried Woman’s Guide to Men, by American writer (and later the editor of Cosmopolitan) Helen Gurley Brown. It offered advice on dating, “sexual friendships,” affairs, work-life balance, economising, styling, eating, and drinking. It was then republished in the Vogue Body and Beauty Book in 1977, before resurfacing as a meme splashed around on Facebook. And this is where I found it Grinning Grinning Grinning И аз също!!!

https://www.vice.com/en_uk/article/7xjxbe/i-lived-on-eggs-and-wi … -myself-beautiful

И още една хубава диета, красавици мои! Grinning


Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 02:37 от Agent Provocateur

# 380
  • Мнения: 187
...изобщо не харесвам Тазо - с изключение на passion чая - разкошен е!

Чай и аз обичам да пия. ... Аз периодично си купувам разни насипни чайове.
Напълно съм съгласна за Тазо. Чай пия по много, обикновено 1/2 л зелен или бял и по 1/2 л от билкови всеки ден. Предпочитам насипните на Mighty Leaf.

Ноември, надявам се досега да се е разнесла синката и да си пак на линия (извинявам се, не изчетох всичките страници между 22 и 26...).

***

Вчера започна втората седмица от месечния демо/тестов курс тренировки + хранителен режим. Хората масово са олекнали, но е ясно, че повечето от това загубено тегло е вода.

По всичко изглежда, че системата на трениране е понеделник + петък функционална, вторник + четвъртък с гирички, а сряда — кардио. Упражненията са доста еднотипни (разглезена съм от разнообразието на Фитнес Блендър), но вършат работа. Не ми достига натоварването на ръце, та ще продължа да си добавям Джо Дилън когато имам време (така направих в понеделник).

Храната става все по-вкусна и ароматна. Започнаха да слагат повечко подправки.

# 381
  • Мнения: 1 345
Разсмяхте ме с тези алкохолни диети.
TDI,  аз няма да го спирам, защото не пия ежедневно, а само по празници и навън в компания. Но определено качвам от алкохол-тест са ми двуседмичните почивки на морето, където се движа много/плуване, тичане/,ям предимно риба и салати и пак качвам по килограм--два. Алкохолът като цяло е кофти нещо, ако се прекалява.
А за възрастта се шегувах за достолепието- не съм толкова наивна, за да смятам,че 40 е новото 20, но и не ми пука особено на колко съм. И без това децата казват, че не съм толкова сериозна като другите майки -явно им изглеждам леко хахо, така че не трябва да прекалявам със самовъзприемането ми, че съм млада.

Вяра, ти в някаква експериментална група с определен тип хранене и тренировки ли си?

# 382
  • Варна
  • Мнения: 446
Привет,
синките ми се разнесоха, сега се надявам и мързелът ми да се разнесе Simple Smile
Тази сутрин
The Eight Minute At Home Abs Workout на Том Холанд.
После исках да направя някакво негово кардио, но девойчетата му предизвикват люта завист у мен и реших да не си го причинявам. затова - скачане на въже - 3 x 100.
И моят син се разболява.

# 383
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Уф, тия болести...Вчера в работата бяхме като в инфекциозно отделение - един колега със стомашно-чревни проблеми, един с болно гърло, колежката с хрема и кихавица цял ден! Само един не беше заразен - с тежък махмурлук. Mr. Green Залепих се за него цял ден и се забавлявах на страдалческата му физиономия.  Joy Дано не съм си лепнала нещо от останалите...

Днес ще преместя тренировката следобед, защото ми се налага да изчезна рано сутрин. Утре също. Стискам палци да не ме хване мързела. Praynig
Отчет с храната за вчера - 1344 ккал, В 32%, М 43%, П 25%. Източила съм водица и за 3-4 дни съм почти минус един кг.
От следващата седмица започвам 80ДО, но още не съм измислила как да вместя кростренажора.

# 384
  • Мнения: 1 432
Здравейте,

Искам да дам отзиви от 80ДО. Вече шести ден тренирам по програмата и отзивите ми са повече от хубави.
Съчетавам с кардио около 35-45 мин дневно. До фитнеса още не съм стигнала Simple Smile но и това ще стане (надявам се) тези дни. 
Храната ми е по режим.

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
След 4 дни почивка вчера успях да направя HIIT15 + Sculpt 30 Turbofire. Леле колко бързо излизам от форма. Хийта ми разказа играта, едва дишах. Тя хубаво Шалийн казва първите няколко пъти да модифицирам, ама кой да слуша.
Кафе и аз не мога да си харесам, но открих черния чай с Английска закуска от тематичните седмици в Лидл. Пробвах след него един на Ахмад, ама изобщо не ми допадна.

# 386
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Добро утро дами,

Вместо да вися на балкона реших и аз да се включа в темата. Аз също започнах 80ДО, днес ми се пада ден 6. Харесва ми, няма лудо препускане от упражнение в упражнение. Накупих си всевъзможни ластици в търсене на перфектните и сякаш най-много ми допаднаха тези: https://sportbay.nl///pr/Toning-mini-banden-set-van-4-st/2438. Не са широки и не се завъртат по времена упражненията. За трайност още не мога да споделя. В този ред на мисли някой успя ли да свали допълнителните на A little more obsessed?

Храната ми не е зле като качество, но количествата ми са стой та гледай. Утре отиваме в Германия на СПА, че много ме стегнала шапката и милото реши да ме изненада, но до понеделник трябва да реша как да продължа с манджата.

Половинът напоследък взе да купува кафе на зърна от Старбъкс и ми харесват, кафето има мек вкус. Иначе купуваме 2-3 местни марки, въртим ги.

# 387
  • Мнения: 1 086
Знаех си, че трябва да вляза в темата, за да ми се оправи настроението. Така се разсмях с винените диети, че още се хиля JoyHug

Представям си как започвам с чаша вино за закуска и как всичко отива  по дяволите с вечните ми програми и график за деня, за да сбутам всичко, което искам да свърша Simple Smile Това определено е диета за щастливи хора по време на ваканция. Между другото французите си дрънкаха вино към 10-11ч. което за мен е сутрин и хич не ми се връзва, но какво ли разбира моя милост Wink

Не съм писала от декември мисля, а може би от края на ноември и едва открих темата. Като цяло от тогава съм в някаква гадна черна серия, от която някак започвам едва сега да излизам. От миналата седмица започнах отново с тренировките. Не съм редовна, храненето ми също не е това, което трябва. Важното е че отново тренирам!

Ще се опитам да се разписвам редовно, защото сте ми стимул да продължавам!:blue_heart:Purple HeartGreen Heart

80ДО има ли я качена във vk.com? Знам, че я споделяхме преди време, но не съм била в час...

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 11:23 от ~Биб~

# 388
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Биб, Нуклеър, радвам се да ви видя!

Биб, заповядай линк към 80DO: https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5578369

Днес  ден 14 Стречинг. И съм си заредила пулсролера и се глася след стречинг да пусна пак рол и релийз и да направя един час стречинг и понеже файла с програмата е 100гб, което видео съм направила и трия и свършвам стреч  и търся рол енд рилийз и го няма People Eyes няма го в следващите седмици, в следващите месеци - никъде... изпаднах в тих ужас! Пуснах да се сваля само рол енд рилийз, обаче трябва да заредя целия торент за проверка от антивирусната, а той е 100гб и чаках и чаках и накрая реших да се намачкам с каквото си знам и така.

Така че - не трийте рол енд рилийз! И сега разбрах защо някой беше писал, че с почивките се докарват 90 дни. Ами то в календара почивните дни след 2-ра седмица са означени, но тренировките си следват номерацията и действително ще ги докарам 3 месеца. Което е супер разбира се.

Вие се смеете, но в мамата също имаше алкохолна диета - аз съм надничала от любопитство и беше забавно, не я намирам обаче ...

# 389
  • Мнения: 4 406
Аманда, аз имам спомени за руска диета с водка. С водка може да се наливаш колкото си искаш, после едва ли ще си в състояние да ти се яде, ама ако ти се доядеше, май се ядеше мазно. То алкохолик дебел не съм видяла Simple Smile

Би, радвам се а те видя!

На всички болнички бързо оздравяване!

Днес пак не съм на работа, щото пак нямало. Сутринта по план Power Chisel и AB-то й. После се разхождах из горичката три часа. И аз вече съм в отбора на девойките с посинен и натъртен баджак и половин г*з. Ми като пих кафе в барчето ме домързя да отида да си обуя туристическите обувки, ходих с ботуши с гладка подметка.

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 16:52 от Jerry F

Общи условия

Активация на акаунт