Разваляне на магии.Тема номер 2

  • 46 107
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 446
Моля потребител maanna, който ми изпрати съобщение да си премахне забраната за получаване на съобщения, защото няма как да отговоря, нито аз нито който и да било 🙏🏻

# 76
  • Мнения: 10
Здравейте,
Направих си профил тук специално заради тази тема. Моля хора скептици да не коментират мнението ми, някога и аз бях като Вас.

От няколко места са казали на майка ми, че има направени магии за раздяла, вечна самота и смърт, а баща ми за любов и раздяла. Едната жена е казала, че магията за смърт е направена за вечни времена преди много време. Баща ми имал направени 5 магии за любов и раздяла при различни хора- циганска магия, при ходжа и вуду.  Магиите са поръчани от баба ми, която се опитва да изгони майка ми.
Края на 2020 почина едната ми баба.
Три месеца по-късно почина дядо ми.
Три месеца по-късно баща ми иска развод на майка ми. Без причина. Изведнъж. Дори не й говори.
Много й се насъбра.
Интересува ме къде могат да бъдат развалени трайно магиите и да се направят защити?
Не ме интересува да правя магии в отговор.
Интересува ме дали има какво да се направи в домашни условия поне за туширане на симптомите?
Магията връща ли се там откъдето е дошла и как да се забърза процеса за връщането?
Много моля за помощ и насоки.
Може да ми пишете и на лично.

Предварително благодаря!
Опитахме всичко що се касае до молитва.
Изпращам благословии на всички и се моля всички магии от всеки да бъдат дезинтегрирани в любяща Божествена светлина и да се препратят там откъдето са дошли с любов и благодарност за научените уроци! ❤

# 77
  • Мнения: 21
Потребителката tania_cholakova ми писа на лично, но е забранила получаването на лични съобщения, така че отговарям тук.
Тези ходжи са актуални, но не знам до колко помагат. Който иска да пробва.
Ходжа Мехмед от село Самуил 0895100268 ;
Ходжа Севгин, село Церовище до Шумен ;
Ходжа Ахмет, с.Просеник,  общ. Руен, обл. Бургас ;
Ходжа Сабри - ул. Хисарска 46а, Айтос ;
Не знам дали е ходжа, но развалял магии - Халид в с.Дянково, общ. Разград 0899157164

# 78
  • Мнения: 1 429
Простете невежеството ми, но как един човек може да бъде сигурен, че няма направена магия?
В живота си срещаме различни хора. С някои сме близки/роднини, с други приятели, с трети познати или колеги. Не знаем кой какъв е. И степента на близост или родственост не ни гарантира доброжелателност и обратно.
Подхвърлени предмети ли се намират, или под формата на подарък може да се получи това? Примерно човек, който иска да навреди някому той ще е прикрит,  "подарък" ли "подарява"  ,  "почерпка" ли,  или нещо друго?
Въпросът ми е сериозен.  И как се диагностицира такова вмешателство, от кого,  доколко достоверно е то? Защото има и шарлатани, които за да спечелят пари са готови да кажат измислени неща.
Коя е червената лампичка? Как се доказва това? Факти, имена, веществени доказателства?
Примерно един лаик по природа в тази област, може и с години да живее и се доверява някому без дори да го  подозира в подобно вмешателство, и да е потърпевш в крайна сметка.

# 79
  • Мнения: 446
Простете невежеството ми, но как един човек може да бъде сигурен, че няма направена магия?
В живота си срещаме различни хора. С някои сме близки/роднини, с други приятели, с трети познати или колеги. Не знаем кой какъв е. И степента на близост или родственост не ни гарантира доброжелателност и обратно.
Подхвърлени предмети ли се намират, или под формата на подарък може да се получи това? Примерно човек, който иска да навреди някому той ще е прикрит,  "подарък" ли "подарява"  ,  "почерпка" ли,  или нещо друго?
Въпросът ми е сериозен.  И как се диагностицира такова вмешателство, от кого,  доколко достоверно е то? Защото има и шарлатани, които за да спечелят пари са готови да кажат измислени неща.
Коя е червената лампичка? Как се доказва това? Факти, имена, веществени доказателства?
Примерно един лаик по природа в тази област, може и с години да живее и се доверява някому без дори да го  подозира в подобно вмешателство, и да е потърпевш в крайна сметка.
Магията е енергийно - информационна програма, която има поръчител, изпълнител, време и задачи на действие. Чрез намерението, енергията може да се моделира и да и се дава насока и може да се направи магия за всичко, защото е свързано със словото и намерението.
Ако на човек му е направена магия той винаги има симптоми или неща, знаци в живота, които му показват, че нещо не е наред. Един от първите симптоми е безсъние и проблеми със съня и заспиването. Също може да има непрекъснато главоболие, тежест в гърдите, усещане за буца в гърлото, изтеъвпане на крайници, непрекъснати кошмари и чувство за безпричинен страх, депресия, меланхолия и други, като интересното е това, че с медицински изследвания не може да се открие никакъв проблем и тогава докторите смятат човека за леко луд и го пращат на психиатър и тогава може да стане страшно, защото не разбирайки естеството на проблема, което е енергийно се предписват лекарства, които по никакъв начин е не решават проблема а започват да упояват мозъка и така човек освен енергиен проблем може да получи и втори допълнителен проблем, защото е напълно логично, че на ако даваш лекарство на здрав, човек, това може да създаде проблеми за тялото и вещества, които тялото произвежда, поради причината, че се доставят отвън, организма спира да ги продуцира.
Каръка също е голям фактор. Ако непрекъснато нещо се чупи, нещата не вървят, има катастрофи макар и леки това е показателно, че има сила, която целенасочено противодейства. Срещал съм човек, който ми казва - другите смятат, че са ми направили магия, защото за няколко месеца катастрофирах 8 пъти. Аз бях добре и оцелях, но колите са тотал щета. Въпросния човек е шофьор от над 10 години и му казах, че има хора, които за цял живот нямат толкова катастрофи и това според мен не е много естествено. Но има всякакви случаи и варианти.

Всеки има различни методи за диагностициране - ясновидците виждат или усещат, радиестезистите проверяват с махало и диаграма или носител, има хора които го правят с яице, може с медитация, има всякакви варианти. Доколкото е достоверно е друг въпрос. Ако някой ти каже, че имаш магия и ти иска пари, за да я развали това е или 99.9%манипулация или човека просто служи на тъмните сили.

# 80
  • Мнения: 2
Каръка също е голям фактор. Ако непрекъснато нещо се чупи, нещата не вървят, има катастрофи макар и леки това е показателно, че има сила, която целенасочено противодейства. Срещал съм човек, който ми казва - другите смятат, че са ми направили магия, защото за няколко месеца катастрофирах 8 пъти. Аз бях добре и оцелях, но колите са тотал щета. Въпросния човек е шофьор от над 10 години и му казах, че има хора, които за цял живот нямат толкова катастрофи и това според мен не е много естествено. Но има всякакви случаи и варианти.
Ако някой ти каже, че имаш магия и ти иска пари, за да я развали това е или 99.9%манипулация или човека просто служи на тъмните сили.
Всеки има различни методи за диагностициране - ясновидците виждат или усещат, радиестезистите проверяват с махало и диаграма или носител, има хора които го правят с яице, може с медитация, има всякакви варианти. Доколкото е достоверно е друг въпрос.
Това, което съм подчертала, всъщност може да бъде показател за добър късмет (всичко зависи от перспективата, нали така?Simple Smile) Независимо от многото катастрофи, човекът си е добре. Трябва да бъдем благодарни за това, което имаме. Да можем да извличаме положителното от всяка ситуация. Кой знае - може един ден Вселената да му се реваншира по друг начин на този човек.
А що се отнася до магиите - може да им казваме как ли не - отрицателно влияние, енергия, магия, заклинание и т.н., за съжаление те съществуват. И за съжаление, някои хора причиняват такива неща на други хора. И често го правят уж близки. Понякога - до смърт. Виждала съм го.
За щастие, има истински хора, които могат да премахват такива неща и да изграждат защита. Но точно, защото са истински, те не се рекламират в интернет и по телевизията, и не се обогатяват за сметка на дарбата си и нещастието на хората. А тези, които ви искат стотици левове, за да ви "развалят магията'' са просто измамници. Не ми се вярва да "служат на тъмните сили"

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 08:15 от СветаА

# 81
  • Мнения: 218
Здравейте, за първи път пиша в този раздел. Никога не съм се занимавала с магии и тем подобни и искрено ми се иска да си остане така.
Но, мой много близък човек почина януари месец, а от 2-3 месеца намираме странни неща на гроба... чесъна, който беше засаден на 40 дни, беше изскубнат.
А последните 3-4 съботи, които ходим, цветята от вазата са захвърлени настрани, а тази събота намерихме половин кочан от царевица, със забодено през средата желязо. Това нещо беше оставено във вазата на мястото на цветята, а те отново захвърлени настрани.
Според вас, ако това е магия, то за какво е правена. Ясно ми е, че щом е на гробища не е за хубаво и за здраве...

# 82
  • Мнения: 2 621
Здравейте, искам да ви попитам. Казаха ни за някаква билка за къдене на къщата. Струвала около 25лв, къдяло се е 3 пъти в седмицата за 20 дни. В семейството ни имаме нужда. Някой ако знае нека сподели.

# 83
  • Мнения: 446
Здравейте, искам да ви попитам. Казаха ни за някаква билка за къдене на къщата. Струвала около 25лв, къдяло се е 3 пъти в седмицата за 20 дни. В семейството ни имаме нужда. Някой ако знае нека сподели.
Първо трябва да се разбере дали имате енергиен проблем. После дали проблема е свързан с човек липчно тоест с неговия микрокосмос или е свързано с заобикалящия го свят тоест дома му или работно място или както се казва неговия макрокосмос. Може да опитате с билката, но шанса е малък, защото за балансиране на енергията се изискват знания, сила и умения и много важния фактор чистота и именно поради тази причина има толкова много случаи, когато дори след ползването на свещеник няма промяна, защото едно или няколко от тези неща липсва и тогава не се постига желания резултат. Ако само с една билка можеше да се оправят такива неща, нямаше толкова хора да пишат и да търсят помощ. Но опитайте и споделете после резултатите. Ако няма ефект или не сте доволна, може да ми напишете на лично и ще се опитам да ви помогна с каквото мога. Успех

# 84
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да ви попитам. Казаха ни за някаква билка за къдене на къщата. Струвала около 25лв, къдяло се е 3 пъти в седмицата за 20 дни. В семейството ни имаме нужда. Някой ако знае нека сподели.

Здравейте,
Не знам за коя билка става въпрос. Ако имате магии, може би няма да помогне за тях, но определено може да подобрят ситуацията. Палете пръчицата Пало Санто, на мен ми мирише изключително приятно. Аз си кадя всеки ден с нея. Продава се в магазините Балев Био за 4,99 някъде. Дано помогне. Отделно кадя и с тамян. Всеки ден слагам и буркани с вода и сол поне в един ъгъл на всяка стая! Важно е да се сменят всеки ден, защото иначе връщат негативната енергия. Изсипват се в тоалетната. 😊

# 85
  • Мнения: 3
Някой случайно да знае някакви координати на SenkoTron?Не влиза от доста дълго време тук.Ще съм благодарен много!

# 86
  • Мнения: 446
Някой случайно да знае някакви координати на SenkoTron?Не влиза от доста дълго време тук.Ще съм благодарен много!
Профила му е блокиран и вече не отговаря на това име. Втория ник с който се е регистрирал е shadowthrone или нещо подобно. В 38 или 39 тема на ясновидки беше писал нещо. Потърсете го

# 87
  • Мнения: 3
Ивелина Лутова искат 30 000 евро за разваляне на магия

# 88
  • Мнения: 144
Сериозно ? Тая била много алчна ,ако е вярно .Егати и шарлатаните ,те са за затвора.

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 14:23 от IIG

# 89
  • Мнения: 446
Ивелина Лутова искат 30 000 евро за разваляне на магия
Чувал съм и за по-големи суми, но истината е, че всеки който иска точна сума и въобще иска нещо в замяна, вероятно няма силата да помогне. Бизнеса и духовността са съвсем различни неща в две диаметрално противоположни равнини.

Общи условия

Активация на акаунт