Звездни компромати - 391

  • 82 596
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 386
М. Илиева с бебче:

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Жената на Сталоун много ми харесва.
На нашите убавици носовете им са тънки като чипсове. Няма нищо естетическо в това /нито в гумените им балони/, ама като се харесват така ...
А тоя чичко-дядка какъв го играе?

# 32
  • Мнения: 3 414
А тоя чичко-дядка какъв го играе?
Бохем. Simple Smile Радва се на живота.

# 33
  • Мнения: 6 301
По-скоро клоун.

# 34
  • Мнения: 2 333
На Сталоун жена му изглежда страхотно!

# 35
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Той и много красиви дъщери има Сталоун. Само той разваля фасона, сигурно затова не са си направили семейна коледна картичка 😂😂😂

# 36
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Малко разочарование да пренеса от предната тема - на Българската Коледа точно Миро не пя на живо, за съжаление. Но пък ТедитУ Кацарова по-добре да беше пяла на плейбек, че мяучеше като настъпана котка...

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А тоя чичко-дядка какъв го играе?
Бохем. Simple Smile Радва се на живота.
Бохем-сваляч /както се казва в един испански сериал/. А бохемството му по какъв начин се спонсорира. И аз искам да съм бохемка 😁

# 38
  • Мнения: 4 690
Още един брат Хемсуърт падна в боя, Лиъм и Майли са сключили брак.
Скрит текст:


# 39
  • Мнения: 35 110
Малко разочарование да пренеса от предната тема - на Българската Коледа точно Миро не пя на живо, за съжаление. Но пък ТедитУ Кацарова по-добре да беше пяла на плейбек, че мяучеше като настъпана котка...
Вчера даваха концерт, който завърши с Искра Радева, Катя от Ритон и Силвия Кацарова. И трите с ужасно грозни деколтета, които бяха на показ. Не обичам да се показват така гърди. Особено на възрастта, на която са тези дами .м

# 40
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Още един брат Хемсуърт падна в боя, Лиъм и Майли са сключили брак.
Скрит текст:



Много се радвам за тях! Дано скоро да се разпишат с дечица! И дано Майли да не изперква повече,както когато бяха разделени.

# 41
  • Мнения: X
А тоя чичко-дядка какъв го играе?
Бохем. Simple Smile Радва се на живота.
Бохем-сваляч /както се казва в един испански сериал/. А бохемството му по какъв начин се спонсорира. И аз искам да съм бохемка 😁

Чичко-дядка до 45 годишна възраст е работил и от 5 години се наслаждава на живота с натрупаните милиони.

Подробна статия за житието и битието му
https://nordic.businessinsider.com/the-extravagant-life-of-itali … -12?r=UK&IR=T

# 42
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Тото разказва как е пръднал в лицето на фенка Joy  https://youtu.be/v2FxFI5DEaA?t=897
Не знам колко е "звезден" , ама си е към графа "компромат".

# 43
  • София
  • Мнения: 2 104
Откакто открих тази тема, не спирам да ви следя и да се забавлявам.
Най-накрая реших и аз да се включа и за да не е "гол запис":

Марая Кери
Скрит текст:

Мелания Тръмп
Скрит текст:

Мелани Грифит и дъщеря й

Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 10 263
Тото разказва как е пръднал в лицето на фенка Joy  https://youtu.be/v2FxFI5DEaA?t=897
Не знам колко е "звезден" , ама си е към графа "компромат".

Значи действително бил тъпанар човека, не само изглеждал такъв...

Общи условия

Активация на акаунт