Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 58 285
  • 772
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 855
А знае ли се от коя дата ще започнат промоциите май месец, защото на мен тогава ми е терминът и не мога много да чакам Laughing

# 616
  • Мнения: 287
Здравейте, спрях следенето на темата, но продължавам да получавам известия за нови отговори.. Как мога да спра тези известия?

# 617
  • Мнения: 1 474
Там къде има бутон за отговор, има една камбанка, натиснете и няма да получавате известия

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Rabelitto, аз продължавам да съм много доволна от количката. Това, че е с малки гуми не е никакъв проблем, супер маневрена е и минава лесно по всички терени. Ходим спокойно навсякъде - Капана, Стария град, нищо не ни спира. Много е лека, сина ми, който е на 10 г я носи и разнася без проблем. А бутането е с една ръка супер лесно и приятно. Много е компактна сгъната, не заема никакво място. Разбира се, че няма комфорта на голямата количка и седалката не е чак толкова голяма, дръжката също не се вдига и сваля, но това е така при всички колички от този клас. Сенника ми е достатъчен, с цип се отваря и удължава, не бих казала, че е малък, но не е нещо огромно. Иначе моето бебе е на осем месеца и се чувства комфортно, има достатъчно място, не съм слагала по-голямо дете в нея и не знам как ще е, но има клипчета в you tube и можеш да погледнеш. Имаше една рускиня много хубаво ревю беше направила и в сняг, и по трева с едно голямо дете вътре я суркаше 😀 остана доволна. Препоръчвам я определено. А и ако си склонна да поръчваш от чужбина, аз си я взех от Англия за 130 паунда.

# 619
  • Мнения: 218
благодаря Катрин! Easywalker са читава марка, сега съм с Mosey plus, но ми идва малко тежичка и обемиста.

Още се колебая и зяпам ревюта и коментари.

За nexo намерих нещо интересно, в сайта на mutsy я дават 9,5 кг, а в немския магазин 8,7 кг.

# 620
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Катрин, и аз благодаря за изчерпателния отговор. Аз все още не съм си взела количка, на мен притесненията ми идват от факта, че  Easywalker е до 15кг, а детето е към 13кг, иначе откъм всичко останало ми отговаря на желанията и затова още се чудя. Можел ли да кажеш откъде си я взела, 130 паунда и доставка е супер цена? Обмислях и аз вариант от чужбина, но се тревожа за гаранцията, че тук много-много не ги уважават.

# 621
  • Мнения: 252
А знае ли се от коя дата ще започнат промоциите май месец, защото на мен тогава ми е терминът и не мога много да чакам Laughing

В хиполенд винаги е в петък. Тази година може да бъде на 03.05., но няма как да знаем със сигурност.

# 622
  • Мнения: 1 474
В първите дни количка не ви трябва, разбира се, ако не решите да излизате от първите дни навън. Аз в деня преди да вляза в болница си поръчах количката, успях да изчакам намаление. Вече нямам търпение да я изпробвам, но за консултацията ще е първия тест😁

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Катрин, и аз благодаря за изчерпателния отговор. Аз все още не съм си взела количка, на мен притесненията ми идват от факта, че  Easywalker е до 15кг, а детето е към 13кг, иначе откъм всичко останало ми отговаря на желанията и затова още се чудя. Можел ли да кажеш откъде си я взела, 130 паунда и доставка е супер цена? Обмислях и аз вариант от чужбина, но се тревожа за гаранцията, че тук много-много не ги уважават.
Аз я взех от https://www.online4baby.com, но вече я няма, сега погледнах. Иначе ако те притесвяват килограмите си вземи cybex eezy s plus, тя е до 17 кг. е също е много хубава, моя приятелка е с нея. А новите модели на макларън и техно и куест са до 25 кг.

# 624
  • Мнения: 370
Здравейте, аз съм харесала Dada paradiso stars количка, обаче ми се струва тежка. Дават я към 14-15 килограма. Все пак искам и да е стабилна, но с бебе и някой друг багаж си стават към 20-тина килограма. 🙄 Как мислите, дали ще е ок. Също се чудех как ще се придвижвам в метро примерно. Асансьор има, но е до ескалаторите, а оттам?

# 625
  • Мнения: 3 295
Здравейте, аз съм харесала Dada paradiso stars количка, обаче ми се струва тежка. Дават я към 14-15 килограма. Все пак искам и да е стабилна, но с бебе и някой друг багаж си стават към 20-тина килограма. 🙄 Как мислите, дали ще е ок. Също се чудех как ще се придвижвам в метро примерно. Асансьор има, но е до ескалаторите, а оттам?
Надяваш се някой да ти помогне с вдигането.. Аз затова се отказах от 14.5 кг Лорели Миа и си взех Буба 13 кг, не че е драстично по-лека, но все пак.. А иначе всеобщото мнение в групата тук е, че всичко над 12 кг е тежко, все пак и бебето и чантата за количка става доста.

# 626
  • Мнения: 2 180
Здравейте, аз съм харесала Dada paradiso stars количка, обаче ми се струва тежка. Дават я към 14-15 килограма. Все пак искам и да е стабилна, но с бебе и някой друг багаж си стават към 20-тина килограма. 🙄 Как мислите, дали ще е ок. Също се чудех как ще се придвижвам в метро примерно. Асансьор има, но е до ескалаторите, а оттам?
Не е добра идея. Ще се радваш на бебето с количката и багажче общо 20 килограма много кратко време, най-много месец. Бебчето бързо ще стане над 5 кг.
Аз бих те постветвала да си вземеш нещо по-леко и удобно, може да не е полска количка . Има много хубави и леки на пазара , бюджетни също се намират с малко повече ровене.😉

# 627
  • Мнения: 955
Като говорим за кг , може ли някой да сподели от изброените коя е най-лека ?
Mutsy Igo , iCandy Strawberry, Stokke, Cossatto Wow
Във всяка намирам и плюсове и минуси и търся нещо, което да ме насочи към краен избор, например теглото, защото си е доста важно.

# 628
  • Мнения: 2 180
Като говорим за кг , може ли някой да сподели от изброените коя е най-лека ?
Mutsy Igo , iCandy Strawberry, Stokke, Cossatto Wow
Във всяка намирам и плюсове и минуси и търся нещо, което да ме насочи към краен избор, например теглото, защото си е доста важно.
За кой модел на Стокке става въпрос?

# 629
  • Мнения: 955
Stokke Xplory v4

Общи условия

Активация на акаунт