Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 57 942
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 471
Този тип трансформиращи се колички нямат чупки в легнало положение за новородено. Един гладък плат, който в последствие с колани се трансформира в седалка.
Да, но имат чупки като се трансформират в седалка..... Това написах!
😁 Като се разкопчее колана /примерно на краката/пак си става гладко.

# 751
  • Мнения: 252
Аз вече имайки предвид, че имам едно дете, малък апартамент и малка кола 😂😂😂 Та смятам, че количките, които се трансформират са най-добрия вариант от към практичност. Един кош вместо да подмяташ и да се препъваш в 2 или 3 различни коша. Супер удобно и за преходния момент, когато бебето става любопитно, но все пак трябва и да поспи. Това че не са толкова твърди и плътни кошовете може да се коригира, ако много държите с някакъв матрак и ако е зима и чувал. Но пък иначе е супер удобно. Кошчето за кола сме го ползвали няма и 3 месеца и то не постоянно, не ми е било в комплект с количката, бяха ми го дали. Не ми се вижда добър вариант за дълго и непрекъснато ползване. Взехме си хубаво столче, което е 0-18 и започнахме да го ползваме към 3-4 месец.

# 752
  • Мнения: 3
Здравейте, аз искам да ви попитам за мнение, тази количка (въпреки, че я дават унисекс) за момиче ли ви се струва по-подходяща или става и за момче. ММ смята, че това розово злато е по-подходящо за момиче. Thinking

Скрит текст:
Скрит текст:

# 753
  • Мнения: 4
Мили мами бихте ли ми казали според вашия опит каква количка би била най-удобна за близнаци?

# 754
  • Мнения: 139
Здравейте, аз искам да ви попитам за мнение, тази количка (въпреки, че я дават унисекс) за момиче ли ви се струва по-подходяща или става и за момче. ММ смята, че това розово злато е по-подходящо за момиче.

За мен е подходяща и за момиче и за момче.

# 755
  • Мнения: 3
Благодаря за бързия отговор VaniVe_ina! Blush

# 756
  • Мнения: 2 170
Мили мами бихте ли ми казали според вашия опит каква количка би била най-удобна за близнаци?
Bugaboo donkey- сестра ми е с нея и има близнаци, много е доволна.
Чувала съм добри отзиви за uppababy vista🙂

# 757
  • London
  • Мнения: 6 732
Хайде и аз поръчах най-сетне преди малко и я чакам утре или на 17 ти. Влизам в 8 мия месец и няма накъде повече да чакам.

И както последно мислех си взех Муци Нио с всичките му такъми и да ми е честита.


И според мен е унисекс.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 16:33 от La Catrala

# 758
  • Мнения: 4 752
Мили мами бихте ли ми казали според вашия опит каква количка би била най-удобна за близнаци?

Кои са най-удобни, не знам, защото така или иначе не стигнах до количката. Но докато чаках близнаци, бях ходила да гледам Phil&Teds и EasyWalker. Бяха моите фаворити, така че може да ги разглеждаш.

# 759
  • Варна
  • Мнения: 231
La Catrala, точно същото поръчах и аз, така като гледам снимката от същия сайт Simple Smile без isofix базата, защото нея ще ми я даде приятелка. Да ти е честита и ще се радвам да споделиш мнение след като започнеш да я използваш, че в последно време широко се обсъжда Simple Smile

# 760
  • Мнения: 142
Хайде и аз поръчах най-сетне преди малко и я чакам утре или на 17 ти. Влизам в 8 мия месец и няма накъде повече да чакам.

И както последно мислех си взех Муци Нио с всичките му такъми и да ми е честита.


И според мен е унисекс.
от кой сайт е ?

# 761
  • London
  • Мнения: 6 732
От ИБей!

Ще споделя Антониетка, но дано не е многооооо скоро, надявам се да стигна до термин дай Боже.

# 762
  • София
  • Мнения: 39 747
Моля пуснете нова тема.

# 763
  • Мнения: 142
От ИБей!

Ще споделя Антониетка, но дано не е многооооо скоро, надявам се да стигна до термин дай Боже.


за колко време пристигна до България

# 764
  • Anywhere
  • Мнения: 1 089
От ИБей!

Ще споделя Антониетка, но дано не е многооооо скоро, надявам се да стигна до термин дай Боже.


за колко време пристигна до България
Поръчвала съм няколко колички от ebay, с превозвач идват за 10-14дни.

Общи условия

Активация на акаунт