Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 459
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • На плажа
  • Мнения: 1 104

Дани, ходих да го търся този Канни, но като напиша в Али Canni renforce излиза ГДКоко само. Явно нещо бъркам. По-гъст ли е от кокото и може ли линк, ако не те затруднява? Извинявам се за неудобството.

Неви ето линк - https://www.aliexpress.com/item/Reall-CANNI-Full-Manicure-UV-led … ansAbTest=ae803_5
На първия ред,предпоследното шише-малко по продълговато.

# 61
  • Мнения: 2 179
Момичета как се справяте със Spider gel- a ? Изобщо не можем да се разберем с него Grinning Взех си на Venalisa

# 62
  • София
  • Мнения: 155
и моя БП08 пристигна, благодаря на всички, които споделиха снимки и впечатления



Момичета, откъде обикновено се сдобивате с Gelish ( и още как сте сигурни че поръчвате от новите)?

Последна редакция: сб, 05 яну 2019, 15:18 от anikolova86

# 63
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 468
И моят Б прити 8 пристигна тея дни, но ще видя кога ще го "изпробвам". Sunglasses

# 64
  • Мнения: 175


Годива, метни линк да го видим! Имах едни металици, които се поставят на реинфорс с избърсан лепкав слой и съхнат на въздух. Камалия беше писала за серията Холивуд на Коди. Те са такива и съхнат без лампа. Да не би да е някой такъв? Тези, за които говоря са в тъмно шише. В описанието пише как се ползуват.


Nail Gel Polish Temperature Changing Color UV Gel Nail Polish Nail LED Soak Off Long Lasting Thermo Gel Varnish


Е това е. На кутията пише само на китайски, а в описанието в Али звучи като стандартен гел лак, но е в прозрачно шишенце.

Последна редакция: сб, 05 яну 2019, 20:02 от Lady-Godiva

# 65
  • София
  • Мнения: 3 414
Обичах по коя тема не се разбирате?
Аз имам същия.....според мен е рядък.Стават тънки но после се разпьокват.Нещо го захвърлих но ще го пробвам скоро пак.Преди работа трябва да е разбъркан хубаво и на матирана основа.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 7 690
 Ех,че сте лоши  Laughing,моята торба с термо хамелиони поръчана на 11.11 още я няма  Cry. На всичкото отгоре за близо 20$ поръчка нямам проследяващ номер и преди малко заплаших тия от Борн с диспут ако не ми дадат такъв. Поръчките ми от тях винаги а идвали за 10-15 дни. Направо не е за вярване. Ще си умра от яд ако не дойдат.

# 67
  • Мнения: 9
Здравейте понеже има много страници няма как да прочета всички
Може ли мнения за Pretty gel Simple Smile

# 68
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Дани, благодаря. Видях, че пише да се пече 3 минути и има снимка на Сън1. Явно е с по-малко фотоиницоатори и наистина няма да пари. Повтарям си въпроса за гъстотата - по-гъст ли е от ГДкоко или е същия? Благодаря.

Годива, това е холограф, обикновен лак, който съхне на въздух. Пуснах в Гугъл снимката и ми излезе друг продавач в Али, където е писано да се слага на база и 2-3 слоя и да се покрие с топ. Време в лампа не се споменава. Гел-лак или друг продукт с гел в прозрачно стъклено шише няма. Обикновено флаконите са от плътно цветно стъкло. Има и в пластмасови тъмни шишета и бурета. Някои са в шишета, които са леко прозрачни, но от кафяво стъкло. Лак е, не гел лак.

принцесата, тази година имаше огромно забавяне от иначе бързи продавачи. Някои хора още чакат големи, обемисти и скъпи поръчки от коректни продавачи, от които преди сме получавали същите стоки а максимум 2 седмици. Тази година някои продавачи, които по принцип пращат същия ден или на следващия, не бяха пратили стоките и на 7-8 ден. На мене БП 08 ми дойде, а едни по-скъпи, повече на брой, от 11.11 още не са дошли. Ако времето изтича продавачът ще удължи защитата. Само му пиши и го помоли да я удължи! Чакам да прочета за лампата.

ферий, ГДкоко са пуснали база, топове и реинфорс в големи разфасовки, по 30мл. Не са в бурета или буркани, а с дълга, тясна тръба отгоре и лесно се преливат в стар флакон. Понеже ползувала доста от реинфорс може да си го вземеш.

мариела, добре дошла. Доста хора са доволни от Прити гел. По спомени и базата и типът не били лоши. Потърси в търсачката на форума и ще намериш много мнения. Цветните лакове рядко са лоши или несъвместими с друго. Можеш смело да купиш цветове, но ако си с меки нокти е по-добре да вземеш база и топ от по-висока марка. Успех

# 69
  • София
  • Мнения: 415
Аз пак с молба се включвам. Някой може ли да предложи бюджетен вариант от Али на цветовете на cnd oxblood  и rouge rite. Пробвах ментето, но не съм доволна.

# 70
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Аз пак с молба се включвам. Някой може ли да предложи бюджетен вариант от Али на цветовете на cnd oxblood  и rouge rite. Пробвах ментето, но не съм доволна.

Категорично не. В Али днес е едно, а утре обратното, при това с техни си цветове, които не се предлагат като точна имитация на цвят на голяма марка. Няколко пъти ми се случва да поръчам цвят, който вече ми е пристигнал от същия продавач и да се окаже, че е доста различен. Още рева един термолак на елит99, 5728. Първият дойде рядък, сам се оформяше около кутикули и син към тъмна магента. Следващият беше син към сиво лилаво и гъст. Похарчила съм десетки евра да си го изписвам, същия номер, от различни продавачи и никой не е като първия, който се развали с времето. Няма смисъл.

Когато харесвам и искам даден цвят и държа да е точно той, а не друг просто си го купувам, колкото и да струва. Чрез позната фризьорка, козметичка или просто съфорумка с регистрация в Интеркозметика можеш да си го купиш за  20ина лева и да си свиркаш. И ще е точно цветът, който желаеш. Явно си привлечена от вампирско червени лакове. Имам Oxblood във версия Винилюкс и е доста траен. Бяха ми подарили версията на Блускай, но тя е доста по-светъл от оригинала. Винилюкс е по-евтин от Шилак и поставен на база с избърса лепкав слой и топ седи много дълго. Гледала съм много мостри от Али по срещи и никой не е същия. Руж такъв е доста особено рембрандово червено. Нямам го, не съм го носила и не мога да се изкажа.

# 71
  • Мнения: 175
Невена, благодаря ти. Знаех си аз, но все пак да питам да съм сигурна. Лакът много ми харесва, но ще си искам парите само, защото ме излъга (аз му писах). И ще си го ползвам за цвят с гел база и топ.  Simple Smile

# 72
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Годива, много от продавачите сами не знаят какво продават. Малко са магазините, в които има добре говорещ английски език. Е, увеличават се образованите и комуникативните, но бавно. Искам да ти кажа, че не си загубила. Дъщеря ми има два такива лака и са в пъти по-подробно, трайни и добре миришещи от гелове им еквиваленти, които купих за себе си и които изобщо не са показания цвят ако не се лакират на черна подложка. Между другото - гел лаковете версии са доста по-евтини и има защо. Научих се да питам преди да поръчам и никога да не купувам  без да съм прочела излиянията на поне няколко рускини, които описват детайлно всичко. Или ако съфорумка купи нещо и го похвали го поръчвам до 2-3 седмици. Ден повече и са осрали работата. Али е само за непукисти и мазохисти. Мъжът ми яко се нерви с моите покупки там. Взел си е прайм доставка в Амазон и всичко му идва бързо. Ама с нашите боклуци поне става лаф, хаха.

# 73
  • Враца
  • Мнения: 800
Невенка, дай линк към тези 30 мл разфасовки, не ги намерих аз, снощи доста рових.

# 74
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Дани,  Повтарям си въпроса за гъстотата - по-гъст ли е от ГДкоко или е същия? Благодаря.

Не съм ползвала въпросния рейнфорс и затова нищо не написах по този въпрос Simple SmileНормално гъст е,не се работи трудно,пръст по пръст го правя..защото се разтича към кутикула.

Общи условия

Активация на акаунт