Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 633
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 415
Мерси, Невена. За мен лакът има само един цвят и той е червен:). Иначе си взех от моята маникюристка, уж се знаем от 100години,но единият лак е откровено менте, отделно че струваше 38 лв. Освен да пробвам продавача на Над..., тъкмо мога да пробвам и новата им серия лукс.

# 76
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Murmurana, радвам се да срещна съмишленичка. Пробвай на над продавача! Не съм очарована от тъмните винени цветове в Али. Лилавеещи и седят като блажна боя.

Дани, както винаги отзивчива. Поръчах го.

ферий, на добър път и успех ти желая.

https://m.fr.aliexpress.com/item/32847548221.html?trace=wwwdetai … 59.56f63c00UoirdP

На последния ред, третия черен флакон отдясно наляво със син надпис. Топовете и базата не били хубави, така че няма смисъл. Ако имаш време - как намираш базата на Гелиш в сравнение с Коди?

# 77
  • Мнения: 2 179
Обичах по коя тема не се разбирате?
Аз имам същия.....според мен е рядък.Стават тънки но после се разпьокват.Нещо го захвърлих но ще го пробвам скоро пак.Преди работа трябва да е разбъркан хубаво и на матирана основа.
Ами смотан е ...един лигав и прозрачен и се разтича. Изобщо не се получава както го правят по клипчетата. Ще пробвам следващия път да го разбъркам и да матирам основата.

# 78
  • Мнения: 9
Здравейте не мога да реша кой комплект да си закупя моля ви за помощ ха ха
Дали този с лакове pretty gel или този с лакове Rock it

# 79
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Здравейте не мога да реша кой комплект да си закупя моля ви за помощ ха ха
Дали този с лакове pretty gel или този с лакове Rock it

Изчети информацията в първия пост на темата. Не съм видяла читав комплект извън тези на високите марки. Лампа купуваш отделно от Али, клечки, избутвачи, пили, четки, цветни лакове пак от там. Може и база и топ на Mishey Rubber ако искаш Коди, ама за топа не съм сигурна. Кисел праймър и ултрабонд и фрешер от Коди. Базата и топът трябва да са читави, трайни и лесни за употреба. Ако искаш белеща се база Алесандро или Борн Прити от Али. После бавно и плавно се зареждаш с липсващото.

Ако не ти се занимава препоръчвам комплекта на Sensationail без лампата, само база и топ в едно и ултрабонда. С каре се маха лесно. Грабвай дървени пръчки и спирт, няколко гел лака на Флормар в Лили и си готова като дойде лампата

# 80
  • Мнения: 154
Здравейте момичета! Бихте ли ми препоръчали хубава база, която да втвърдява нокътя.

Ползвах каучуковата на Коди, но с нея оставаха меки. В момента ползвам Линд базата, отново на Коди, с нея е малко по-добре, но отново се огъват. И двете бази съм комбинирала с рейнфорса на GDcoco.

# 81
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Монек, над каре с лак и белеща се база слагам средно твърд, неразтворим гел. Като ми писне беля. Може и акригел, но трябва да се изпили преди да се бели. Базата е за сцепка и не втвърдява нокът. Може да сложиш базата по-тънко за да не я усещаш мека. Кълна се в твърдия гел. Преди белещата се база ме мързелив да пиля, но сега ако искам твърд и нокти слагам гел. Аз предпочитам малко по-мек като са ми твърди ноктите. NDED ICE cool monophase е перфектен за целта. Благодаря Потребителка1. Ако искаш твърдо грабваш качествени двойни форми, вече и в Али има и слагаш полигел. Всякакви твърди бази и акрилни пудри са загуба на време.

Реинфорсът е добър, но само с бомбе на меки нокти. Тогава ноктите седят твърди.

Масло слагаш ли редовно?

# 82
  • Мнения: 154
Монек, над каре с лак и белеща се база слагам средно твърд, неразтворим гел. Като ми писне беля. Може и акригел, но трябва да се изпили преди да се бели. Базата е за сцепка и не втвърдява нокът. Може да сложиш базата по-тънко за да не я усещаш мека. Кълна се в твърдия гел. Преди белещата се база ме мързелив да пиля, но сега ако искам твърд и нокти слагам гел. Аз предпочитам малко по-мек като са ми твърди ноктите. NDED ICE cool monophase е перфектен за целта. Благодаря Потребителка1. Ако искаш твърдо грабваш качествени двойни форми, вече и в Али има и слагаш полигел. Всякакви твърди бази и акрилни пудри са загуба на време.

Реинфорсът е добър, но само с бомбе на меки нокти. Тогава ноктите седят твърди.

Масло слагаш ли редовно?

Много благодаря! Да си призная не съм особено редовна с маслото Smiling Imp

Това ли е гела?

# 83
  • Мнения: 175
Невена, не съжалявам. Лакът е точно по мой вкус/ цветен и лъскав. Аз доста поръчвам от Алито - по принцип нямам проблеми и едва за втори път ще отварям диспут. Чета основно отзивите и даже по тях избирам цветове, но тези нямаха, пък се влюбих Wink Благодаря ти за отговорите Simple Smile

# 84
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Moneque, този е:

https://www.nded.fr/ongles-en-gel-uv/gel-monophase/gel-monophas- … t-de-chaleur.html

Не се справям със слагането на английски. Имат и един, пак 3в1, фибростъкло, много твърд, още по твърд от този седи и доста жени с гризачи нокти са по-доволни от него, но не мога да изтърпя паренето в лампата, а и ми отчекнато парче от нокътя докато белег, точно защото е твърд. Ако имаш Ел. Пила може да изпилиш до база, а нея да я избелиш.

Това с твърдия гел не го прави в никакъв случай без каре и белеща се база, защото ако го поставиш върху база за гел-лак, често не се разтваря изобщо.

Ако показаният гел не ти седи твърд, може да топнеш четката с гел в акрилна пудра и тогава седи много твърд.

Годива, супер. Аз силно се разочаровам ако имам някакво очакване. Иначе не.

# 85
  • Мнения: 154
Moneque, този е:

https://www.nded.fr/ongles-en-gel-uv/gel-monophase/gel-monophas- … t-de-chaleur.html

Не се справям със слагането на английски. Имат и един, пак 3в1, фибростъкло, много твърд, още по твърд от този седи и доста жени с гризачи нокти са по-доволни от него, но не мога да изтърпя паренето в лампата, а и ми отчекнато парче от нокътя докато белег, точно защото е твърд. Ако имаш Ел. Пила може да изпилиш до база, а нея да я избелиш.

Това с твърдия гел не го прави в никакъв случай без каре и белеща се база, защото ако го поставиш върху база за гел-лак, често не се разтваря изобщо.

Ако показаният гел не ти седи твърд, може да топнеш четката с гел в акрилна пудра и тогава седи много твърд.

Годива, супер. Аз силно се разочаровам ако имам някакво очакване. Иначе не.

Благодаря, ще опитам!

# 86
  • Мнения: 338
Искам да попитам, дали някой може да ме насочи към заслужаваща си UV/LED лампа, която да не е много скъпа, примерно до към осемдесет лева и да не е от ali? Има ли такава? Преди време, когато се канех да си купя, бях чела как някои не филтрирали част от вредните лъчи или нещо подобно, затова питам за такъв вариант и не зная на коя да заложа. А в сайтовете на различните марки, цените са скрити, и не мога да се ориентирам имат ли, макар и по-малка.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Не искам да те разочаровам,но всичко което се продава тук като супер марково и не знам си какво безвредно, и бля-бля е китайско. Това,че са им пляснали някаква лепенка с марка не ги прави по-добри и по-качествени. В темата всички ползваме китайски лампи тъй,че тук препоръка за друга едва ли ще получиш.

# 88
  • Мнения: 338
Мислех си го това за китайската лампа и стикерът отгоре, че е така, но за какво тогава да следя за да зная, че е безвредна, ако мога така да я нарека.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Нямам идея от какво толкова се опасявате....Не мисля,че облъчване два пъти в месеца по за 5мин. нанася кой знае каква вреда. Ако чак толкова държите да не е китайсла следете за лед лампата на Лидл.

Общи условия

Активация на акаунт