Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 594
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Влизам да се похваля, че за една седмица с киселинния обезмаслител нямам грам поражение по лака. Много съм доволна, за пръв път имам такъв резултат 😀
И да ви попитам аз ли нещо бъркам с водните стикери за цял нокът? За втори път ги слагам и ми се надигат - пъривя път отстрани на нокътя, сега откъм свободния край. Лакът отдолу си стои , не се бели. Уж добре изчаквам да изсъхне, отгоре минавам с реинфорса и после два слоя топ. Виждам, че много момичета ги ползват, явно в мен е грешката.

# 631
  • Мнения: 270
Сара, аз слагам над стикера база (по-здрава като че ли е) и после слой топ, хубаво запечатвам свободния край иначе се отлепя, и нямам проблеми.

# 632
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Сара, аз слагам над стикера база (по-здрава като че ли е) и после слой топ, хубаво запечатвам свободния край иначе се отлепя, и нямам проблеми.

Благодаря, ще пробвам другия път с каучуковата база да запечатам по-добре.
Много ми харесват твоите 😀

# 633
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Natalie, тези с 8те стъпки не са ми удобни. Да, като показаните са моите. Винаги купувам от тук, но може и да има при друг продавач по-евтини:

https://m.fr.aliexpress.com/item/32798279527.html?spm=a2g0n.orde … XU4g1550761589905

малечка, жесток е маникюра. Лак направи средните нокти? Извинявай ако е глупав въпроса. Просто не съм на ти с декорациите.

# 634
  • Мнения: 270
Стикери за цял нокът са.. ох, днес търсих въпросните стикери, прегледах си всииички поръчки от алито и ги няма.. само мога да кажа че бяха на цял картон и си ги нарязах, много хубави десени имаше, ще продължа да търся линк..

# 635
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Аз така и не се разбрах със стикерите на цял нокът. Тях ли не ги бива, мен ли не ме бива, но не мога и не мога да ги сложа както трябва.

# 636
  • Враца
  • Мнения: 800
Лолита, аз слагам стикери на цял нокът така:
1. Слагам между два тампона за грим, напоени с вода, изрязания по формата на нокътя стикер да се напои хубаво. Това му помага да е по-разтеглив.
2. Нанасям базата (ако стикера е с прозрачен фон, нанасям и цвят по желание). След изпечената база или цвят, нанасям пак база, която пека 10-15 секунди в комбинирана УВ/лед лампа. След това приплъзвам стикера от картонената подложка върху нокътя и го нагласям така, че да пасне на целия нокът, като излишъка от свободния край го обирам с четка напоена в ацетон (той разяжда стикера, внимавай да не допреш по горната част, която вече ти е върху нокътя). Леко разграждам самия стикер, който стърчи. Ако остане нещо съвсем малко го подпъхвам под свободния край и слагам да допека още малко (около 30 сек). след това слагам пак база, пак пека около минута и след това топ и пека 2 или 3 минути. Запечатай и свободния край, особено ако там има подпъхната част от стикера.

# 637
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Много ти благодаря за разяснението, ferriy.  Само не разбрах...кога обираш с четка с ацетон? След като изпечеш базата ли?

# 638
  • Мнения: 781
А отстрани стикера също ли трябва да е изрязан точно. Оставам с впечатление, че не се чака да съхне стикера?

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 20:11 от krasi78

# 639
  • Мнения: 105
Влизам да се похваля, че за една седмица с киселинния обезмаслител нямам грам поражение по лака. Много съм доволна, за пръв път имам такъв резултат 😀
И да ви попитам аз ли нещо бъркам с водните стикери за цял нокът? За втори път ги слагам и ми се надигат - пъривя път отстрани на нокътя, сега откъм свободния край. Лакът отдолу си стои , не се бели. Уж добре изчаквам да изсъхне, отгоре минавам с реинфорса и после два слоя топ. Виждам, че много момичета ги ползват, явно в мен е грешката.

Какъв киселинен обезмаслител ползваш

# 640
  • София
  • Мнения: 155
Здравейте, и аз минавам да се похваля. С печатите май започваме да се разбираме, а ето и първия ми опит за 3Д маникюр.

Основата е на веналиса 949 и е много приятно бледо розово с лек жълтеникав блясък, който не се вижда добре на снимката

# 641
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Цитат на: vileto09 link=topic=1083538.msg38267708#msg38267708 date=1550828180
[/quote

Какъв киселинен обезмаслител ползваш

На bluesky взех, уж бил най-силен.

# 642
  • Мнения: 175
Дойде ми тази джаджа - лампа с 3 лед лампички вътре с usb зареждане. Видях я по-напред и аз се възползвах, защото пътуваме, а туй е колкото яйце. Та да дам отзив. Освен, че работи има и 2 режима - 45сек и 60сек. Поправих си един нокът - изпече го лака, не виждам разлики с другите. Ще видим колко ще издържи. Доволна съм - няма да дрънкам голямата лампа в колата. Simple Smile Благодаря на 😊 anikolova86, която го показа (дано не бъркам)😊

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 18:14 от Lady-Godiva

# 643
  • София
  • Мнения: 155
не бъркаш, и аз благодаря, че писа. Моята още пътува, но нямам търпения де я взема.

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 909
не бъркаш, и аз благодаря, че писа. Моята още пътува, но нямам търпения де я взема.
да кажа, че и аз също си поръчах, благодаря, че я сподели, все още пътува, нямам търпение вече

Общи условия

Активация на акаунт