Колко трябва да струва годежният пръстен?

  • 28 365
  • 426
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Ееее друго си е да получиш годежен пръстен с диамант....закупен с пари от спортни залози....
Голяма радост явно, а мен би ме притеснило.

# 136
  • Мнения: 648
Моят пръстен не е нещо “ Уау", но аз го обожавам! Това е любимият ми пръстен, защото винаги като го погледна и в главата ми започват да се въртят едни прекрасни спомени и усмивката веднага грейва на лицето ми! Не знам колко струва и не искам да знам ! Знам само , че е много по - важно да те докосне по някакъв начин отколкото колко струва !

# 137
  • Мнения: 18 562
Моят е подобен, ако не същия като тези двата. Аз си признавам,че исках голям и пищен. Но мм каза,че ще ми вземе нежен ш семпъл, красив пръстен с диамант. Такъв искал за мен. Обаче е толкова нежен и така ми лепна. Така хубаво стои и камъка така блести и отразява всякакви цветове, защото и истински и е много семпъл, класшчески и го обожавам. Пък и бях на седмото небе като го видях, че даже не помня ни какво ми е говорил нито какво ме е питал. Не се разделям с него.
А пък за по-нататък съм му казала,че ще си взема и голям с цветен или не камък и по-пищен. Дори може и сребро,защото мноо ги харесвам. Аз като цяло ни нося и не съм много по пръстените. Но халката и годежния са ми като втора кожа. Халката ми е бяло и жълто злато с три камъчета бели дребни циркона. Просто като я видях си казах-тази ще е.


На Наталия Кобилкина ако сти попадали на поста й с годежен пръстен(не че съм й фенка,но ми беше излязла публикация,моя е същия като нейния,абсолютно същия).

# 138
  • Мнения: 2 929
Принципно ако говорим за пищен пръстен, си представям диаманти, наредени във формата на цвете, а в идеалния случай орхидеята на Картие, по-малката, че има и една огромна :

# 139
  • София
  • Мнения: 12 374
Май всички, освен мен, харесвате диаманти Simple Smile

# 140
  • Мнения: 174
Аз не си падам въобще по българските традиции при сватбите, но не си падам и по сватбите като цяло.  Mr. Green
Никога не ми е било мечта да съм булка, да събера 200 човека, суетене, дандании и пари на вятъра..  Stop
Ако някога се стигне до момент, в който искам да се омъжа, ще бъде семпло, само с най-близките.

Аз също не харесвам диаманти.  Peace

# 141
  • Мнения: 9 574
Май всички, освен мен, харесвате диаманти Simple Smile
Аз в последно време започнах да ги заглеждам. Затова и чета темата Grinning Оглеждам се да си харесам нещичко.

# 142
  • Мнения: 1 422
При някои заплати на дамата й е необходим кран Wink
Според мене е важно тя сама да си избере бижуто, за да й харесва и да го носи. Голям хубав като качество камък и база по личен избор.

# 143
  • Мнения: 2 929
Май всички, освен мен, харесвате диаманти Simple Smile
По-скоро обичам и нося бели камъни и бели метали. Всички останали бижута са ми с циркони и са сребърни. Само халката и този с диамантите са бяло злато, а и диамантите са по-скоро гарнитура, да не е без хич. Grinning

# 144
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Не знам колко струва моят пръстен, но е много красив и нежен и аз много си го харесвам- бяло злато 18к със 7 диаманта под формата на цвете

# 145
  • Мнения: 9 574
Май всички, освен мен, харесвате диаманти Simple Smile
По-скоро обичам и нося бели камъни и бели метали. Всички останали бижута са ми с циркони и са сребърни. Само халката и този с диамантите са бяло злато, а и диамантите са по-скоро гарнитура, да не е без хич. Grinning
И аз съм така. Обичам бели метали. Камъни всякакви харесвам, но като не са бели се отплесвам да съчетавам с облеклото и става по-сложно. Simple Smile

# 146
  • София
  • Мнения: 38 652
Май всички, освен мен, харесвате диаманти Simple Smile
По-скоро обичам и нося бели камъни и бели метали. Всички останали бижута са ми с циркони и са сребърни. Само халката и този с диамантите са бяло злато, а и диамантите са по-скоро гарнитура, да не е без хич. Grinning
И аз съм точно така. Прозрачно, бяло, черно.
Много рядко мога да сложа нещо цветно, примерно лятото. Червено понякога.

# 147
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз нося бяло и жълто злато, но недолюбвам бели камъни. Обичам цветни, което е парадокс предвид факта, че по принцип се обличам много семпло и в повечето случаи, едноцветно.

mimihops, ставаме две. Не си падам по сватби и сватбени традиции, като малка никога не съм мечтала да бъда булка. Два пъти съм се омъжвала, и двата пъти бяхме само с кумовете, подписахме без дандания и отидохме на ресторант.


 

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 864
Като знам откъде и как идват повечето диаманти например, да ми подари пръстен с диамант все едно ми подарява одрана котка или умряло от глад африканче . И знам,че има и синтетични, но за мен това е като наркотиците, хазарта, цигарите и алкохола - друг става безумно богат благодарение на човешката слабост. Айде няма нужда.

# 149
  • Мнения: 8 919
Днес се загледах по витрината на една бижутерия. Харесвам синия топаз и особено London blue цвета. Обаче се оказа, че това прекрасно синьо се постига след специфичнa обработка и сега съм в размисъл дали още го искам. Не че тия дни ще купувам и спешно трябва да реша.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт