Майчин дом Варна - тема 11

  • 54 153
  • 760
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 23
Здравейте момичета. Някой има ли наблюдения от д-р Д-р Юлия Ступина в Майчин дом?

Благодаря Ви предварително! ^^
Да, аз имам, макар че не съм момиче. Млад перспективен, обичащ професията си специалист.

# 226
  • Мнения: 338
Някой може ли да изброи какво трябва да си носим за родилното отделение и какво е осигурено от там?

# 227
  • Мнения: 85
Мен ми казаха две пижами чехли и лични принадлежности(четка за зъби козметика и др).
Дрехи за бебето в деня на изписване Simple Smile



б
Някой може ли да изброи какво трябва да си носим за родилното отделение и какво е осигурено от там?

# 228
  • Мнения: 6
Здравейте момичета. Някой има ли наблюдения от д-р Д-р Юлия Ступина в Майчин дом?

Благодаря Ви предварително! ^^

Аз ходих на прегледи и после родих при нея и съм много доволна от избора си. Има отношение и обръща внимание. Препоръчвам Simple Smile

# 229
  • Мнения: 2 721
Няколко нощници,джапанки,чехли,тоалетни принадлежности,1-2хавлии и дрехи за изписването.

# 230
  • Мнения: 958
Някой има ли впечатления от доктор Атанас Цонев ? Някоя мама раждала при него ?

# 231
  • Мнения: 338
Имате ли номер на педиатър Анелия Хариева?

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Д-р Боян Георгиев, много съм изненадана , че ви намирам в бг-мама . Жалвате се срещу Майчин Дом,кахърите се,плюете.... Прави ужасно впечатление!
Не съм била ваша пациентка ,но имах много добри впечатления за вас от хубавите мнения и препоръки, които бях чувала.
Вероятно сте много засегнат от нещо щом стоите и редовно четете,а и пишете и спорите тук .
Аз два пъти съм раждала секцио в Майчин Дом при доктор Бейлерян. И двата пъти се оказа,че моята операция е по-добре направена от на другите родилки , които бяха с мен. С ръка на сърцето заявявам,че на третия ден и двата пъти си излизах най-спокойно на двора и то изправена,а не превита на две. Никакви сраствания няма, никакви кървенета от раната . Всичко беше перфектно при мен. За разлика от другите родилки. Не знам кой по какъв метод на Щарк оперира и дали всички оперират по него,но явно не на всички им се получава.
Бебето и двата пъти ни ги даваха около час след раждането. Раздвижват почти веднага , когато те отпусне упойката.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 23
Д-р Боян Георгиев, много съм изненадана , че ви намирам в бг-мама . Жалвате се срещу Майчин Дом,кахърите се,плюете.... Прави ужасно впечатление!
Не съм била ваша пациентка ,но имах много добри впечатления за вас от хубавите мнения и препоръки, които бях чувала.
Вероятно сте много засегнат от нещо щом стоите и редовно четете,а и пишете и спорите тук .
Аз два пъти съм раждала секцио в Майчин Дом при доктор Бейлерян. И двата пъти се оказа,че моята операция е по-добре направена от на другите родилки , които бяха с мен. С ръка на сърцето заявявам,че на третия ден и двата пъти си излизах най-спокойно на двора и то изправена,а не превита на две. Никакви сраствания няма, никакви кървенета от раната . Всичко беше перфектно при мен. За разлика от другите родилки. Не знам кой по какъв метод на Щарк оперира и дали всички оперират по него,но явно не на всички им се получава.
Бебето и двата пъти ни ги даваха около час след раждането. Раздвижват почти веднага , когато те отпусне упойката.
Регистриран съм в БГ мама от 2011г. Имам само 20 поста.  Останалото не ми се коментира. Бъдете здрава и щастлива!

# 234
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Може ли по подробно да ми обясните как минава секциото в майчин дом Варна и дават ли нещо успокоителта преди самата операция ,говоря ако е със спинална упойка.Благодаря.

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 20:35 от Не се сърди, човече

# 235
  • Мнения: 25
Здравейте прекрасни. Март месец ми предстои да стана мама - живот и здраве! Решила съм, че ще раждам и ще се следя в Майчин дом. Притеснявам се дали ще ми дадът болнични още от края на септември, началото на октомври, тъй като работя в банка на фронт офис и общо взето само някой да ми кихне или да се изкашля отгоре ми и аз съм следващата. Какви са вашите наблюдения, лесно ли дават болнични, или да се запиша някъде и по ЗК... в голяма чуденка съм.

# 236
  • Мнения: 958
Аз съм в болнични от самото начало почти. Няма проблем с тях Simple Smile) Обаждаш се като изтече и ти подновяват .

# 237
  • Мнения: 169
Здравейте,аз съм в болничен самото начало, но от Майчин дом, когато се записах за пакет за консултация тогава ми издадоха първия болничен от тях, беше някъде около 11-та седмица. Болничен издават, но ме предупредиха ,че ще свършат 180 -те дни ,които се полагат преди 45 дни преди раждането и ще се наложи да пускам неплатен отпуск.

# 238
  • Мнения: 1 694
Никакъв проблем за болничния, с него се занимават акушерките от ЖК- Рени и Снежи

# 239
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.Може ли по подробно да ми обясните как минава секциото в майчин дом Варна и дават ли нещо успокоителта преди самата операция ,говоря ако е със спинална упойка.Благодаря.

Здравей!
Родих секцио (планирано) януари 2018 при д-р Станева.
Денят преди операцията се приемат само леки храни, след 20:00 до 22:00 (часовете по спомен) само течности и после нищо. Купуваш си една очистителна свещичка, пак за вечерта. На другия ден отидох гладна и жадна, направиха ми тест за алергии към упойки. Преди да вляза в залата ми сложиха една банка за вливане, не си спомням какво беше. Бях с пълна упойка (голяма грешка, не бих си го причинила втори път доброволно), така че не мога да споделя нищо за усещането със спинална упойка. Няма как да ти дадат успокоително мисля, при положение че после ще слагат упойка.
Родих по обяд, вечерта като се смениха акушерките ме раздвижиха, измиха ме и се преоблякох. На другия ден ме преместиха от интензивното в друга стая с още 2 жени и прекарах още 3 нощи там. Изписват те на 5тия ден, ако всичко е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт