Майчин дом Варна - тема 11

  • 54 170
  • 760
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета! Как стои въпроса със ЖК в момента? Отменени ли са?

# 421
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте, момичета! Как стои въпроса със ЖК в момента? Отменени ли са?

Отменени са , но се свържи с акушерката все пак. Да изкоментирате евентуална смяна на час.

# 422
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Здравейте, момичета! Как стои въпроса със ЖК в момента? Отменени ли са?

И на мен от регистратура ми казаха да се свържа с акушерката.

# 423
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Как стои въпроса с присъствието на бащата в родилна зала?

В залата за активно раждане е там, но забравих да питам за обикновените зали дали допускат.

# 424
  • Мнения: 725
Аз имам малко странен въпрос... Лак на ръцете знам, че не трябва да имам. Как стои въпроса с краката?

# 425
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Аз имам малко странен въпрос... Лак на ръцете знам, че не трябва да имам. Как стои въпроса с краката?

Това лекарят ли ти го каза?

# 426
  • Мнения: 725
Аз имам малко странен въпрос... Лак на ръцете знам, че не трябва да имам. Как стои въпроса с краката?

Това лекарят ли ти го каза?

Не съм го питала в интерес на истината, аз го приемам за факт. Трябва чиста плочка да се вижда евентуално посиняване. В други болници е така, не виждам причина и тук да не е. Аз със сигурност ще съм без лак на ръцете.

За краката се чудех, че имам проблем с единия нокът и е грозно без лак...

# 427
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Пази Боже в 21 век да следят състоянието на родилката по цвета на плочката...

Спокойно иди с педикюр, на ръцете както го усещаш.

Аз махнах гел лака си, за да не се случи да не мога да стигна до студиото за смяна 😁

# 428
  • Мнения: 988
Аз имах лак на краката, родих секцио.

# 429
  • Мнения: 240
Аз също имах лак на краката ... на ръцете го бях махнала ,защото знам ,че не трябва да има ( едно време така е било ) в интерес на истината никой не ме предупреди да нямам лак ( раждах секцио )

# 430
  • Мнения: 169
В някои болници няма проблем лака на ръцете, където имат уред който се поставя на мекото на ухото. Знам че от 1-2 години има такъв в АГ болница- говорих с един анестезиолог там,  но за Майчин дом не съм питала( просто нямах лак при раждането).

# 431
  • Мнения: 31
Аз имах на ръцете и краката. Родих секцио.
 Акушерките ми се радваха на тематичния бебешки маникюр Grinning

# 432
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте, някоя от вас има ли идея какво се случва в момента ако си в напреднала бременност, а консултациите са отменени?

При миналата грипна епидемия успях  на 3 ден да се свържа с акушерката, но сега телефонът въобще не дава свободно.

# 433
  • Мнения: 155
Пускат тези, които са с оплаквания или имат планувани по-сериозни изследвания като БХС и ФМ.

# 434
  • Варна
  • Мнения: 338
Аз имах записан час за ЖК за Понеделник, сутринта ми се обадиха да питат дали ще ходя и с какъв преглед/по ЗК или платен/ след като казах, че съм с пакет казаха да заповядам. Иначе отменяли прегледи по ЗК. На вратите на акушерките пише ‘Само спешни’, моята трябваше да ми даде следваща дата, но каза че в това положение не давали дати и ще се чуем по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт