Лидл 123 - 01/2019

  • 158 623
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 6 491
Обсъждали сме и преди това с поставянето на печати при връщане на стока. И тогава и сега казвам, че това е решение на местно ниво, явно.

# 1 126
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 036
За поставките за лаптоп: преди години имаше един друг модел, но подобен на този. Не беше удобен, защото нямаше преграда да спира лаптопа, а се изхлузваше. Не виждах смисъл от такава поставка, дето лаптопа се движи свободно. Този, ако има такава спираща преградка в долната част -става. Ако няма - според мен няма да е удобен да го ползваш примерно полулегнала. Така че, огледай я добре.

# 1 127
  • Мнения: 69 089
Сигурно за сакати мъже....които нямат ръце да отворят. И кьорави - да видят какво има вътре....

# 1 128
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Моя ме пита кое къде е, съотв му казвам с точност, отива той и вика нямааа гоооо, ставам, отивам то си е точно там, точно пред очите му... А то ше ми изкара очите.. Тъй че всякакви напътствия и чертежи не ме спасяват мен лично 🤣🤣

# 1 129
  • Мнения: 27 724
Обаче е добре да знаят кое къде да сложат. Joy Колко пъти съм търсила неща "наместени" от ММ...
Поставките за лаптоп имаха нещо да  предпазва от хлъзгане, но не погледнах добре.....

# 1 130
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
От лупата взех 20-левовата да видя дали няма да може някак да стане на поставка, но тц. И ще я връщам Sad Иначе добре се вижда през нея. Много ме е яд, че едва снощи установих вопиющата нужда от такава  лупа с осветление и стойка!!!

И заплютата чугунена тенджерка на 25 кинта също не ме чакаше - и петте са ги гепили Sad Мъка!

Поне кафяви макаронки (както ги нарича дребен) взех Simple Smile И от шоколадовия крем с мента и какаови зърна забърсах за проба, ама не ми допада много - много кремест, по-ментов отколкото ми допада и... не знам. Ще си го ям, ама друго се надявах да е (или по-добре че не е де Grinning ).

# 1 131
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 036
Мента и шоколад най-ми пасва на сладолед. Иначе като шоколад по-не ми харесва, ама аз по принцип на шоколад не налитам.

# 1 132
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Ето какво забравих! Сладолед щях да взимам от английския, пффф Grinning Иначе аз съм от обичащите шоколад с мента, ама много ми е серт този тук и това изобилие от какаови зърна да ми 'рупат...

# 1 133
  • Мнения: 27 724
Мента и шоколад най-ми пасва на сладолед. Иначе като шоколад по-не ми харесва, ама аз по принцип на шоколад не налитам.
Сигурно защото в сладоледа преобладава ментата, а шоколадът е добавка по-скоро. Grinning

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 15:24 от dolce miele

# 1 134
  • София
  • Мнения: 5 547
За поставките за лаптоп: преди години имаше един друг модел, но подобен на този. Не беше удобен, защото нямаше преграда да спира лаптопа, а се изхлузваше. Не виждах смисъл от такава поставка, дето лаптопа се движи свободно. Този, ако има такава спираща преградка в долната част -става. Ако няма - според мен няма да е удобен да го ползваш примерно полулегнала. Така че, огледай я добре.
Вчера ги гледах поставките за лаптоп, в долният край има 2 ивици от гума които са по 10 см и изпъкнали по около 3 мм , така че реално ще спират компютъра да не се плъзга, а от страната на краката има някакъв дунапрен,да не та убива пластмасата.

# 1 135
  • Мнения: 7 303
bradata,при нас има много от соба-та(4 каш.по 18 пак.),но от лупите имаше само 5 от тази в калъфчето(от20лв),а другата-хич...Тези дни ще щъкам из други квартали и ако случайно някъде я има тази с поставката-направо я купувам и пиша.(София,ОК)
Дописвам с предупреждение,че тези мелнички са пак от неотваряемите

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 15:24 от denyil

# 1 136
  • Мнения: 10 212
И заплютата чугунена тенджерка на 25 кинта също не ме чакаше - и петте са ги гепили Sad Мъка!
Ааа, такава и аз искам! Каква е тази безценица при вас. Smiley Проверих за твоята лупа - в нашия филиал я няма.

# 1 137
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
bradata,при нас има много от соба-та(4 каш.по 18 пак.),но от лупите имаше само 5 от тази в калъфчето(от20лв),а другата-хич...Тези дни ще щъкам из други квартали и ако случайно някъде я има тази с поставката-направо я купувам и пиша.(София,ОК)
Много ще съм ти благодарна наистина Simple Smile


Соулче, в кошовете на разпродажбите бяха. Ама аз нА, твърда уж... да не мрънка мъжО, че кат ми вдигне чугунения тиган и все намила :/ Яд ме е сега, че не взех, ама свършИ!

# 1 138
  • Мнения: 27 724

Дописвам с предупреждение,че тези мелнички са пак от неотваряемите

Да, не се отварят, и аз писах, но е добре да има снимка. Но са с керамичен механизъм Joy А пушената сол от Калахари е с отваряема мелничка, но с пластмасов механизъм- а на редовна цена е по-скъпа от Делукс мелничките....

# 1 139
  • Мнения: 10 212
Соулче, в кошовете на разпродажбите бяха. Ама аз нА, твърда уж... да не мрънка мъжО, че кат ми вдигне чугунения тиган и все намила :/ Яд ме е сега, че не взех, ама свършИ!
Моят пък като тръгна да вдига тигана от котлона първия път и каза, че е залепнал, понеже не знаеше, че тежи 3 кг.... Laughing Обаче са уникални съдове, преди взех само тиганчето, сега чакам тенджерка. И аромадифузер чакам... тези Лидл са опасни. Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт