Астрология - 14 тема

  • 45 533
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 152
321nm, чудех се дали да не пиша в другата тема, която пусна, за нестандартната астрология. Става дума за т.н. "православна астрология " има книга, в два тома, беше станало дума тук преди време за книгата, потребителка я беше споменала. Попадал ли си на нея?

# 316
  • Мнения: 133
321nm, чудех се дали да не пиша в другата тема, която пусна, за нестандартната астрология. Става дума за т.н. "православна астрология " има книга, в два тома, беше станало дума тук преди време за книгата, потребителка я беше споменала. Попадал ли си на нея?
Не, никога не съм я чувал. Чел съм книгата на Енох, ето и един цитат от нея:
"5. Тартарал ги въведе в астрологията като им показа как да се допитват и тълкуват движението на звездите за свои цели."

Затова предвиждането на бъдещи събития е грешно, както и всичко свързано с личните ни облаги. Отговорна работа си е астрологията.

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 01:07 от 321nm

# 317
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
В тази връзка искам да ви споделя на какво попаднах скоро , което ме хвърли в доста размисли. Става въпрос за картината на Леонардо Да Винчи - "Тайната вечеря"- направена е препратка към астрологията и планетите.  Споделете какво мислите?
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 07:49 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 318
  • Мнения: 1 286
Значи за богатите има един начин, а за бедните друг? И аз ще се радвам да дадеш пример.

Наталните карти на хора, които по стечение на обстоятелствата са с управленска роля в държавата, имат йерархично по-голяма роля от тази на Иван от Кърджали, защото тяхната карта и нейното разгръщане във времето е тясно свързано и оказва влияние върху процесите в държавата. А за процесите в световен мащаб, това важи и за наталните карти на световни лидери. Това са хора, чиито решения оказват влияние на процеси от по-глобален мащаб.

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 09:01 от starinthenightsky

# 319
  • Варна
  • Мнения: 640
321nm, опитах да пиша на лично, кутията ти е пълна.

# 320
  • Мнения: 3 267
Предвиждането на бъдещи събития не е грешно, стига да го умеете. И стига астрологът да знае как да подходи към клиента, как да му съобщи прогнозата.

Но при условие, че у нас всеки сульо и пульо се пише астролог, наистина е рисковано начинание да поискаш прогноза, особено по някой наболял, важен въпрос. Нещо, от което зависи твоят избор, твоето бъдеще. Това е голяма отговорност, не на всеки му стиска. А някои, които уж им стиска, са си надценили възможностите. Затова има противоречиви отзиви в една от съседните теми от хора, ползвали услугите на известни имена.

# 321
  • Мнения: 2 122
От кое приложение за Андроид сте най-доволни? Препоръчайте ми някое. Simple Smile Досега бях на Windows телефон и не съм наясно кои приложения за Андроид са на-добри.

# 322
  • Мнения: 1 656
Astro charts pro

# 323
  • Мнения: 2 122
 Благодаря! 😊

# 324
  • Мнения: 1 656
Платена е тази версия, но си заслужава.

# 325
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Платена е тази версия, но си заслужава.

Каква е цената?

# 326
  • Мнения: 2 122
Платена е тази версия, но си заслужава.
Да, разгледах я и наистина си заслужава Simple Smile

Платена е тази версия, но си заслужава.

Каква е цената?

32лв.

# 327
  • Мнения: 3 118
И от мен един глас. Ползвам я от години.

# 328
  • SF
  • Мнения: 21 243
А за айфон някакво приложение да препоръчате?

# 329
  • Мнения: 25
Здравейте ! Според вас наличието в началната карта на Плутон в 8 дом в скорпион индикатор ли е за ранна смърт ? Благодаря предварително на всички ,които ще ми отговорят  и се извинявам ,ако въпроса ми е глупав !Най вероятно и аспектите в наталната  карта са от значение - Плутон секстил със Слънце ,квадратура с Марс и с Сатурн .

Общи условия

Активация на акаунт