Астрология - 14 тема

  • 45 566
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Пълнолунието ми попада в седми дом, или така поне го видях аз.Smiley Това е домът на партньорствата, нали? Какво мога да очаквам?

# 211
  • Мнения: 2 122
Можеш да очакваш акцент върху партньорствата Simple Smile Сатурн ти е точно на асц, току-що излязъл на светло от 12 дом и може да искаш да сложиш ред в тях. Може да попаднеш в обтегната комуникация с Марс, квадратиращ Сатурн от 3 дом и в опозиция на Плутон. Твърде емоционално и носещо промяна, за добро.

# 212
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Силки, много ти благодаря!!

# 213
  • Мнения: 3 856
Лоши новини, ММ сега ми каза, има голям проблем на работа. Миже би ще се наложи да напусне.
Той е Водолей Слънцето му е точно в 10Д, явно пълнолунието при него е по оста 10-4, лошо ....
меркурий също ми е във Водолей, У1 и 5

# 214
  • Мнения: 136
Може и малко да се повторя, но в момента любовта ми е водеща тема и ми се иска да знам дали нещата се получават или се самозалъгвам. Имаше някакво развитие последните седмици, но не знам. Може ли някой да хвърли едно око Relaxed
Скрит текст:

Транзитите ми за днес.

С опозиция на транзитен Нептун от 8 дом към наталния съвпад Венера/Юпитер и квадратура на транзитни Венера/Юпитер от 5 дом, е нормално да си задаваш точно този въпрос Simple Smile Юпитер управлява 5 дом и в момента, заедно с Венера са в хармоничен аспект към Сатурн - в 7 дом и управляващ го. Не трябва да се съмняваш в своята стойност като човек и жена. Нещата ти се развиват добре, не си създавай стрес сама Simple Smile
Благодаря ти Simple Smile Дано този етап с несигурността отмине скоро, че е много неприятно.
Сега се чудя да действам ли или да чакам нещата да се случат... страх ме е да не сбъркам някъде.

# 215
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз вчера спах що годе добре сънувах някакви глупости, но тази нощ няма заспиване Sad и предното пълнолуние пак така беше го хванах 🤔

# 216
  • Мнения: 1 167
Здравейте, имам въпрос. Много искам нещата около придобиването на едно жилище да ми се случат кое точно в картата ми ще покаже ? Жилището е наследствено. По принцип гледам 4 дом в рожденната си карта- Юпитер е там във Водолей. Но нещо с  аспектите не се ориентирам, кой  би показал, че нещата ще се случат ?
Благодаря предварително

# 217
  • Мнения: 8 894
за имоти гледай Луната.

# 218
  • Мнения: 3 278
Щом е наследствено, може да се включат 4 и 8 дом. И нищо не се прогнозира само по транзит.
Ако са ти прехвърлили жилище, вероятно го показва и някоя дирекция.

# 219
  • Мнения: 34
Здравейте,
нещо ми се случва в любовен план, а от доста години не съм се решавала да афиширам любов, малко съм се притеснила, ако някой има желание, моля да сподели какво мисли.



# 220
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
М, да ... вижда се Simple Smile Няма къде да бягаш Wink

# 221
  • Мнения: 133
Случайно попаднах на това видео в YouTube, човека споделя кога е най-подходящият момент за сеене в зависимост от лунните фази: https://www.youtube.com/watch?v=wjoF1pbFkwU&feature=youtu.be&t=1206

Малко е офтопик, но просто е уникално интервю и много ми се искаше да го споделя тук. Надявам се модераторите да не възразят.

# 222
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Сетих се за една много хубава и практична книга за луната. Казва се "Точното време" с обяснения кога какво да се прави и защо Simple Smile

# 223
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Сетих се за една много хубава и практична книга за луната. Казва се "Точното време" с обяснения кога какво да се прави и защо Simple Smile

Алена, това ли е книгата?

# 224
  • Мнения: 2 122
Това е. Има и втора част. Много полезни книги. От години се консултирам с тях  Simple Smile



А това е старото издание на първа част. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт