Искам да кажа ... (154) през януари 2019

  • 230 648
  • 5 432
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 14 788
Белинда,ако не те затруднявам може ли да споделиш твоето тесто за козунак? Може и на лс,да не занимаваме всички. 🤗

# 3 031
  • София
  • Мнения: 18 700
Светкавичка,един хималая мушкам аз,че трябва да ходя и за ученика.

# 3 032
  • Мнения: 986
А, да, бе на лични... И аз искам тесто за козунак на Белинда! И козунак искам, ама няма...

# 3 033
  • София
  • Мнения: 17 283
Ая, четох за слоукукърите, че много миришели на манджа. Който има, да каже вярно ли е. Аз сякаш предпочитам да ям салата и сиренце за вечеря, отколкото да се върна от работа и цялата къща да ми се е вмирисала на готвено Rolling Eyes Остъклена тераса нямам.

Много, сестро! Моят го подарих след един зелен фасул с телешко, от който не можахме да се отмиришем с дни.

Хляб от хлебопекарна не обичам, нашата си стои прибрана. Аз обичат плътни, тежки хлябове, а от нея ми излизат едни Фърчащи питки, ни на филия да ги нарежеш, абе, тцЪ, не е моето.

Светкавица - като за сефте, пробвай с бъркана пица. От тук: http://www.bg-mamma.com/?topic=418520
На мен всяка друга ми е за напреднали Simple Smile

Тъй, май се разписах по всички теми, допивам кафето и се връщам на тръстиката Joy

# 3 034
  • Мнения: 11 677
Заради никът на този потребител, ходих да чета за Ефектът на Мьосбауер. Да знам, че съм смахната.  Mr. Green

И разбра ли го JoyJoyJoy

# 3 035
  • Мнения: 1 985
Ненаядохте са! Аз не искам никакви рецепти, а който ми знае адреЗа да идва с козунаци, франзели, баници и каквото друго е произвел! 🤣🤣🤣

# 3 036
  • Мнения: 39 347
Козунаците на Белинда с все с мъжка мая замесени.....

# 3 037
  • Мнения: 8 939
Заради никът на този потребител, ходих да чета за Ефектът на Мьосбауер. Да знам, че съм смахната.  Mr. Green

И разбра ли го JoyJoyJoy
Joy Joy Joy
Да бе, да не съм луда да го чета. Просто ми стана интересно.

Козунаците на Белинда с все с мъжка мая замесени.....
Joy Joy Joy Joy
Особено последния е най-пухкав и сладък.  Heart Eyes

# 3 038
  • Мнения: X
Козунаците на Белинда с все с мъжка мая замесени.....
JoyJoyJoy Мари, страхотно чувство за хумор имаш. Hug
Не е ли рано за рецепти за козунаци. С тях по към Великден ми се види да напълним темата...Joy Joy Още не сме дояли баклавите...Joy Hug

# 3 039
  • София
  • Мнения: 18 700
Да няма празно,нещата трябва да се застъпват Grinning

# 3 040
  • Мнения: 14 788
Рано е,но да имаме време да се упражняваме. 😂
За кантара няма да отварям дума. 🤐🤫

# 3 041
  • Мнения: 3 867
Заради никът на този потребител, ходих да чета за Ефектът на Мьосбауер. Да знам, че съм смахната.  Mr. Green

И разбра ли го JoyJoyJoy

Ба, ще го разбере. Стигнах до второто изречение и се отказах да чета. Все едно на патагонски пише.

# 3 042
  • София
  • Мнения: 18 700
Предлагам тоз със съответния ник да доде да ни го обЯсни като за наши хора,м?

# 3 043
  • Мнения: 986
За био-продукциите забравих да кажа. Хич не им вярвам на магазинските био-та.
Затова и си направих моя градина, поне зеленчуците да ги ядем чисти. Не пръскам с нищичко, торя единствено с пилешка тор и то в минимално количество/ню-ню, както се казва/. Да, има риск да не произведа нищо така, но предпочитам да го дам на детето си чисто и истинско. За пилешкото- по същия начин.

# 3 044
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
За Коледа препълниха магазините тук с панетоне. За Великден - само шоколадови яйца зареждат Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт