Кои филми са оставили най-голям белег върху вас?

  • 17 064
  • 234
  •   1
Отговори
# 45
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ооо,"Тетрадката"е класика в жанра!

# 46
  • Мнения: 87
Все тежки филми до тук. Някой да каже нещо забавно за гледане. Аз се сещам за Шпионски свалки.

# 47
  • Мнения: 10 759
Е те комедиите надали оставят някакъв дълбок белег 😁 Въпреки че като се замисля колко тъпи комедии има и съм си изгубила ценно време да ги гледам, верно са ме белязали за цял живот 😂

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 140
В ума ми веднага излиза най-обичния за мен филм "Изкуплението Шоушенк", а след него и "Пианистът". Сетне се сещам за "Седем", "Хачико", "Южнячки", "Злокобен остров", "Момиче за милиони", "Баскетболни дневници", "Подмяната", "Игра на кодове". Да не забравя и "Завръщането" с моя любимец Лео, спомням си, че бях под страшно напрежение докато го гледах в киното. Grin

# 49
  • Мнения: 7 006
Все тежки филми до тук. Някой да каже нещо забавно за гледане. Аз се сещам за Шпионски свалки.









# 50
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Навремето всички хубави филми ми се врязваха в съзнанието. И сериалите.
Синьо лято
Умирай трудно
Новият Дон Жуан
Зоро
Хубава жена (ама преди да го гледам, сега ми е банален)
Рейнман
Навремето умирах за Междузвездни войни, Извънземното ...
Тетрадката

Град на ангели, уникален Никълъс Кейдж
Както и всички стари филми с него, с Шон Конъри и Шон Пен, сетих се и за  Осъденият на смърт идва
Всички съдебни трилъри по Дж.Гришам
Абе, всичко старо почти... Не знам, аз ли остарях или напоследък няма нищо хубаво....

# 51
  • Мнения: 10 759
Рядко вече излизат смислени филми.. Всичко е тъп екшън, голи мадами, постен сценарии... Понякога много ми се гледа нещо разтърсващо, но уви..

# 52
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Искрено ще се радвам някой ни обори!

# 53
  • Мнения: 2 050
Зарадвах се на темата. Тъкмо реших, че ще си направя списък с филми за гледане и се  оказва, че 99% съм ги гледала.
Изненадах се, че Интерселър е със сериозна присъствие. Ей такова нещо ми се гледа. Скоро рових за разни антиутопии и нищо не намерих.

# 54
  • Мнения: 10 759
Обожавам антиутопиите, има толкова много книги, от които биха станали супер филми, стига да се изпипат и да са сериозни сценаристите, но за жалост ще си гледаме Палави мамчета и Дедпул до края на света Simple Smile

# 55
  • Русе
  • Мнения: 11 916
Шоколад, Властелинът на пръстените,Междузвездни войни
Един сериал преди няколко години - Джоун, както и Leftover

# 56
  • Мнения: 2 050
O, как пропуснах Simple Smile Онази нощ до към 03:30 стоях будна и успях да изгледам целия 2 сезон на ''Разказът на прислужницата'' по HBO. Ами бива го, аз го уважавам много този жанр.

# 57
  • Мнения: 2 254
Love Story виждам, че не е споменаван (1970). Един от най-хубавите филми за любов, които съм гледала (и плакала, разбира се).

# 58
  • Мнения: 11 565
От комедиите фаворит ми е " Сватбата на най- добрият ми приятел"- поне 20- ина пъти съм го гледала. Следва " Запознай се с нашите", ако не бъркам заглавието, с де Ниро, две части са, " Последният ергенски запой", 1- ва част е култова, а от сериалите- " Кухня".
Добавям в класацията си и " Да изчезнеш за 60 секунди"- обожавам Никълъс Кейдж. Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 8 987
Най-великата комедия на всички времена за мен е "Клетка за птици".
А филми ,които са ме развълнували:
Следващите три дни
Арго
Колумбиана
Хачико
Тетрадката
Легенди за страстта
Призракът и мракът
Засега това се сещам.
А сериал,който много ме вълнува и към момента е "Друговремец"

Общи условия

Активация на акаунт