Курс по маникюр във Варна

  • 2 656
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте! Честита Нова година! Не знам дали темата е за тук,но...
Искам да изкарам цялостен курс за маникюр и педикюр във Варна ,но не знам къде точно. Може ли да споделите мнения

# 1
# 2
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 421
Това да се напише в google какво търсиш всеки го знае! Темата със сигурност е за места на който някой е ходил и е доволен или не! Присъединявам се и аз към питането.

# 3
  • Мнения: 5 892
Аз ви препоръчвам Татяна Трифонова в Профешънъл неилс.

# 4
  • Мнения: 2 721
А каква е цената за цялостен курс?

# 5
  • Мнения: 45
Някой друг да сподели своето мнение?

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте
Някой запознат ли е с тези дипломи и сертификати които се издават ?
Попаднах на няколко курса , които предлагат обучение и издават различни видове дипломи и не мога да разбера каква е разликата между тях.
1. Диплома за придобита професионална квалификация
2. Държавно удостоверение
3. Диплома от МОН и НАПОО
4. Държавно майсторско свидетелство за професионална квалификация 2-ра степен (има и за 3-та степен)
5. Europass паспорт
6. Сертификат за всеки курс.
7. Държавно Удостоверение за част от професия
8. Държавно свидетелство

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Здравейте, аз също се интересувам.
Насочила съм се към Интеркозметика и ще се радвам, ако някой сподели мнение и информация. 😊

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също съм решила да изкарвам курс за маникюр, педикюр и ноктопластика. За сега се колебая между Обучителен център Royal и учебен център Чар. Ще се радвам да споделите мнение какво мислите за двете места, някой ако е карал курс там дали е доволен.

# 9
  • Мнения: 1 842
Здравейте
Някой запознат ли е с тези дипломи и сертификати които се издават ?
Попаднах на няколко курса , които предлагат обучение и издават различни видове дипломи и не мога да разбера каква е разликата между тях.
1. Диплома за придобита професионална квалификация
2. Държавно удостоверение
3. Диплома от МОН и НАПОО
4. Държавно майсторско свидетелство за професионална квалификация 2-ра степен (има и за 3-та степен)
5. Europass паспорт
6. Сертификат за всеки курс.
7. Държавно Удостоверение за част от професия
8. Държавно свидетелство

Здравей, странно а аз си мислех че са само два вида! Разликата е, че не всяко ще ти върши работа за дадена професия и реализация след това зависи какви са ти целите? Другата разлика е в броя изучавани часове. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт