следродилна депресия?

  • 1 316
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Честито бебче Grinning
Да е живо и здраво и много да ви радва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
При мен също след раждането имаше период на раздразнителност, черногледство и прекалена чувствителност, но отмина много бързо Laughing
Успех и да ти минава депресията Hug

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честита рожба!
Оставяй дори за 30 мин на някой бебо и излез да подишаш въздух. Мен ме държа почти месец, пачех без причина постоянно. Понякога дри обикновени неща като да напазаруваш или да си купш вестник рзсейват мислите ти. Хормони, какво да се прави!

# 17
  • Мнения: 779
Честито бебче, здраве и весело детство му желая   bouquet .
Следродилната депресия е може би най- ужасният момент от живота ми. Минава и се забравя  Hug

# 18
  • Мнения: 549
честито бебче! Да сте живи и здрави! Нормално е и почти всички мами май минаваме по този път.Моята депресия трая около два месеца.Желая ти твоята да мине по бързо,просто не се шашкай и бъди смела!

# 19
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!   bouquetДА РАСТЕ ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА ВИ РАДВА!
Със сигурност те е хванала следродилната депресия и ако нещо те тревожи не се притеснявай да споделяш с човека до теб. Пожелавам ти бързо възстановяване. Peace

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Честито ти бебче  bouquet
Споко, всяка една токущо родила жена минава през този етап. много е гаден, знам, особено, ако сама си гледаш бебчо. Колкото и да е смешно, но на мен много ми помогнаха мамите от форума, най-вече мамите, които списваха в нашата отчетна темичка.
Адски много съм им благодарна - с някои от тях съм и досега много близка...
Рецепта за депресията няма. Всичко, според мен, си е в главите ни. Просто не трябва да падаме духом, тр. да се "събудим" един вид Simple Smile
Сигурна съм, че ще се справиш Wink

# 21
  • Мнения: 992
май наистина те е хванала следродилна депресия
аз също поплаквах , но от щастие не можех да повярвам че след толко чакане ме сполетя това щастие бебка  Hug
пожелавам ти скоро да ти отмине

# 22
  • Мнения: 221
Аз плачех докато дразнителите-помагачи бяха около мен. Непрекъснато ми насаждаха черни мисли и ме разстройваха. От тогава мисля, че няма следродилна депресия, а хора, които допринасят да се чувстваш зле.

Общи условия

Активация на акаунт