Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 757
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 903
Аз също не съм маниак, но когато дълго използвам крем с алкохол, кожата ми първо е хубава, но после става ужасна.

# 481
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Ако говорим за ФДТ и аз от години ползвам на Clarins, единствения, който хем покрива добре, хем не дразни ужасно чувствителната ми кожа. Преди това съм пробвала всякакви марки с лош резултат.
В този ред на мисли някой ще похвали ли някой от кремовете им? Искам да пробвам нещо.

# 482
  • Мнения: 22 881
Според мен не може само от хвалби нечии,трябва да се тества на всяка кожа, затова за скъпи кремове аз искам тестери.

# 483
  • София
  • Мнения: 744
NBM ,писах по горе за серума на Кларънс,double serum,само него съм ползвала от техните продукти.
За него мога да кажа ,че е страхотен,супер икономичен,кожата ми е смесена,но дехидратирана,според дерматоложката при която ходя,ползвам го само вечер,защото за през деня ми лъсва лицето.Можеш да прочетеш за него,мисля че имаше подробно ревю за него в интернет,ако не ме лъже паметта е разработван 18години,комбинира всичко което е необходимо за кожата.Мирише доста приятно,двуфазен е,едната съставка е по водна,другата наподобява масло.

# 484
  • Мнения: 551
Момичета имам доста суха кожа и дълго време използвах крем за лице на Eucerin и съм доста доволна, но искам да пробвам друг крем или серум. Можете ли да ми препоръчате крем за суха кожа, на 25 години съм. Аз си мисля за серума на Vichy или нещо на Biotherma...
Имам само едно изискване и то е да няма аромат и да може да си го купя от дрогерия.

# 485
  • София
  • Мнения: 38 489
Виж Cera Ve.

# 486
  • Мнения: 2 274
Кремовете на Clarins не са нищо особено.
Имала съм няколко, а също и 2-3 от серумите им, както и слънцезащитния за лице и тяло.

# 487
  • София
  • Мнения: 2 325
Последно си взех Юриаж Термал серум. Много добре ми хидратира кожата. На 31 с нормална, към мазна кожа съм.

# 488
  • Мнения: X
Аз също не съм фен. Нито на двойния серум, нито на грижата, която съм пробвала, нито на ФДТните (everlasting и skin illusion), които ми стояха зле. За мен грижата беше недостатъчна от към хидратация, ФДТните ми се набиваха в линиите и разделяха на носа.

# 489
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Ползвам Ла рош розалик, но отскоро и не мога да дам мнение.

# 490
  • Мнения: X
След повече от месец проба смятам, че мога да дам отзив за сегашната ми грижа- дневния крем на biotherm и серума от червената им линия с водорасли. За моята суха, склонна към акне и начални бръчки кожа не са уау. Приятни са, попиват добре, лицето изглежда добре, но няма някаква велика хидратация, която явно ми е необходима зимата. Нощният ми Lancôme absolue precious cells night mask е съвсем друга бира и ме накара да преосмисля тоталния бан, който си бях въвела за някои марки. Супер хидратиращ, абсолютно категорично спомагащ за хидратиране на зоните с бръчки, озаряващ. Будя се с прекрасна кожа. Минус е цената-преди да го закупя пак, защото ще го направя, смятам да плача поне 2 дни в някой ъгъл с вино в едната и банково извлечение в другата ръка. Както винаги, търсенето на великолепен дневен продължава.

# 491
  • Мнения: 14 489
Кремовете на Clarins не са нищо особено.
Имала съм няколко, а също и 2-3 от серумите им, както и слънцезащитния за лице и тяло.



И аз така мисля, освен това са доста силно ароматизирани, което може да е проблем за чувствителна кожа.

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Подкрепям за Clarins,аз съм много доволна от Теоксан,дневен и околоочен и мисля да си купя нещо тяхно много скоро.

# 493
  • Мнения: 357
И аз съм доволна от Ла рош, наскоро си взех хидратиращ крем за нормална и комбинирана кожа по препоръка на съфорумка. Ами добре хидратира, избистря тена, има и фактор. Взех комплект крем с мицеларна вода, и от нея съм доволна, почиства нежно, не е агресивна.
здравейте,може ли снимка на крема ,моята кожа е същата и търся точно това .благодаря
Това е крема, но аз взех комплекта с мицеларна вода на същата цена.
https://remedium.bg/hydration/laroche-posay-hydraphase-uv-intens … n-spf20-50ml.html
https://remedium.bg/product/143531/la-roche-posay-hydraphase-int … itelna-kozha.html

# 494
  • Мнения: 812
Аз преключих на Ревюел серията Мезодерм - дневен и нощен крем. Сега вече мога да твърдя, че за моята кожа това са много добри кремове макар и за без пари. Скоро така при мен не се е държал дори скъп крем - чудесно овлажняване, бърза и много добра попивност без омазняване, кожата ми не връща крема, избистряне и гладкост.
Нощния е като серум - не е гъст, по скоро като емулсия. От около 3, че и повече месеца не съм имала болезнини червени пъпки. Понеже съм с мазна, в момента смесена кожа, по челюста винаги имам малки ситни пъпчици, които изчезнаха. Обяснявам си го с това, че кремовете са леки и не мазни и не ми запушват порите.
Извод за мен - повече от доволна! Ще ги повторя със сигурност.
Само да кажа, че не съм чела състава и не ме интересува след като харесвам действието им.Едва ли имат кой знай какви съставки за тези пари, но каквото и да съдържат кожата ми го харесва,

Общи условия

Активация на акаунт