Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 740
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 079
Заинтересувах се от този Редермик, защото съм фен на Ла Рош (с първото име в поста си сигурно си имала предвид Toleriane), ама хич не си поплюват с цената му Wink

# 466
  • Мнения: 18 542
С ретинол е. Слабичко е, но става за някой, който не е ползвал ретинолови продукти до сега. Не е лошо кремчето.

# 467
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Заинтересувах се от този Редермик, защото съм фен на Ла Рош (с първото име в поста си сигурно си имала предвид Toleriane), ама хич не си поплюват с цената му Wink
Този
Иначе и аз съм голям фен на LaRoche Posay. За цена: не знам давала съм толкова много за други марки като Клиник, Шанел, ЕЛ Гарлен.. Че сега тази грижа дори ми излиза по изгодна от финансова гледна точка

# 468
  • Мнения: 357
И аз съм доволна от Ла рош, наскоро си взех хидратиращ крем за нормална и комбинирана кожа по препоръка на съфорумка. Ами добре хидратира, избистря тена, има и фактор. Взех комплект крем с мицеларна вода, и от нея съм доволна, почиства нежно, не е агресивна.

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 17:49 от Ваня Ставрева

# 469
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
И аз съм доволна от Ла рош, наскоро си взех хидратиращ крем за нормална и комбинирана кожа по препоръка на съфорумка. Ами добре хидратира, избистря тена, има и фактор. Взех комплект крем с мицеларна вода, и от нея съм доволна, почиства нежно, не е агресивна.
здравейте,може ли снимка на крема ,моята кожа е същата и търся точно това .благодаря

# 470
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте,нова съм в темата!
Да споделя разочарованието си от Диор,и евентуално да чуя и други мнения точно за тези кремове.Става въпрос за Capture youth Age delay advanced.Приятен като текстура,с много лек аромат,но нищо повече,поне за нуждата на моята кожа.Когато го сложих почна да пада като кир от лицето,и просто кожата ми не се чувства добре.
Околоочен Capture total multi perfection, доста лепкав и мазен,в същото време като го нанесеш все едно изсъхва и не може да се размаже,отново с кир ефект.

# 471
  • Мнения: 5 903
Аз използвам околоочния capture youth age delay advanced eye. Не е лош, но сквалан, което е първата полезна съставка в крема, мога да си го набавя и като се мажа със зехтин. Wink
Разбирам те добре. Не само Диор, всички големи имена правят супер тъпи продукти за лице на безумна цена. Шанел са още по-зле от Диор! Диор пак имат неща, които струват.

# 472
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
М да, аз точно по тази причина минах на кремове и грижа за лице,  (му др и коса и тяло) които се копуват само от аптека. Искам да кажа че разликата е огромна, както в цена така и в качество! 🤷‍♀️

# 473
  • София
  • Мнения: 744
Същото мога да кажа и за фондютените,Forever ,така се изпъпчих от тях.
На Шанел сега взех UV essentiel, още не мога да кажа нищо, иначе с две ръце препоръчвам  Кларънс double serum ,изключително доволна съм

# 474
  • Мнения: 5 903
Същото мога да кажа и за фондютените,Forever ,така се изпъпчих от тях.
На Шанел сега взех UV essentiel, още не мога да кажа нищо, иначе с две ръце препоръчвам  Кларънс double serum ,изключително доволна съм
О, не съм голям фен на Диор, но новият Форевър много ми допадна. А години бях спряла да им използвам тоналните продукти.

# 475
  • София
  • Мнения: 744
Какво пише точно на шишето на новия Forever.?Някакви  мнения за Шисейдо ?
Ползвала съм и медицинска козметика,последно околоочния на Галеник,sculpture de perfection и бях доста доволна,но като цяло точно крем за лице нещо не мога да намеря да ми пасне

# 476
# 477
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Диор ги заобикалям,някой с впечатления от новия крем на Виши?https://apteka24.gr/bg-product-details-4991.html Гледам,че са пуснали и нови маски,едната от същата серия като кремчето и друга почистваща,както и чисто нов хидратиращ фдт.Моля някой ако пробва нещо или вече е пробвал да пише.

# 478
  • Мнения: 5 903
Диор ги заобикалям,някой с впечатления от новия крем на Виши? Ето този-https://apteka24.gr/bg-product-details-4991.html Гледам,че са пуснали и нови маски,едната от същата серия като кремчето и друга почистваща,както и чисто нов хидратиращ фдт.Моля някой ако пробва нещо или вече е пробвал да пише.
Виж му само състава:

Aqua/water/eau, Glycerin, Dimethicone, Isohexadecane, Alcohol denat, Silica, Hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid, Propanediol, Synthetic wax, Peg-10 dimethicone, Eperua falcate bark extract, Peg-30 dipolyhydroxystearate, Stearyl alcohol, Sorbitan oleate, Dimethicone/peg-10/15 crosspolymer, Dimethicone/polyglycerin-3 crosspolymer, Ceteareth-6, Sodium acrylates copolymer, Sodium citrate, Sodium hydroxide, Sodium phytate, Cyclodextrin, Adenosine, Ascorbyl glucoside, Nylon-12, Isopropyl alcohol, Propylene carbonate, Dipropylene glycol, Caprylic/capric triglyceride, Caprylyl glycol, Acetyl tetrapeptide-9, Synthetic fluorphlogopite, Disteardimonium hectorite, Dextrin, Pisum sativum extract/pea extract, Tocopherol, Phenoxyethanol, CI15985/yellow 6, CI77891/titanium dioxide, Parfum/fragrance.

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да,отново алкохол напред в състава,дано поне новия им фдт да става.Много хора не се интересуват от състави,приятелката ми казва и какво като има алкохол като ми действа добре.Всякакви хора има.

Общи условия

Активация на акаунт