Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 704
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Момичета,  попадали ли сте на формула,  която възстановява водния, липидния баланс и е без парфюм?
Нещо за суха, тънка и чувствителна кожа с фини линии.

# 166
  • Мнения: X
моята кожа е тънка и суха, използвам за дневен крем Este Lauder Daywear и редувам с Dior life серията, за нощен използвам маската на Sheseido Ibuki beauty mask,  за околоочен сменям на lancome & sheseido. Освен, че вършат работа са и слабо парфюмирани. Това разбира се за всеки човек е различно, моята кожа не понася тежките парфюми с аромат на роза например

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичета,  попадали ли сте на формула,  която възстановява водния, липидния баланс и е без парфюм?
Нещо за суха, тънка и чувствителна кожа с фини линии.
От Балеа Мед с уреа съм много доволна.Кожата ми е много суха,дехидратирана,с много фини линии.Балеа мед са прекрасни продукти,хипоалергенни,без аромат.Има ги в дрогерии ДМ.

# 168
  • София
  • Мнения: 1 434
Преди малко чух реклама, че в DM по случай 10 годишнината има намаления на някои продукти. В сайта виждам, че Виктория бюти влизат във въпросната промоция. Също, прочетох за някаква нова тяхна "подобрена" серия с охлюв -   Victoria Beauty Premium. Някой има ли впечатления?

# 169
  • Мнения: 15 309
Преди малко чух реклама, че в DM по случай 10 годишнината има намаления на някои продукти. В сайта виждам, че Виктория бюти влизат във въпросната промоция. Също, прочетох за някаква нова тяхна "подобрена" серия с охлюв -   Victoria Beauty Premium. Някой има ли впечатления?

Да, Виктория Бюти влизат в промоцията. Намалени са серума, еликсира, измивния гел, измивната пяна, кремовете за лице и маските. Поне тези видях. Има някаква серия от кремове за лице - дневен и нощен с охлюви и розово масло. Вероятно това е обогатената серия, в розово са кутийките. Има намален и околоочен крем с розово масло и хиалурон мисля, че беше.

# 170
  • Мнения: 765
За мен дневният крем с охлюв на Виктория Бюти е перфектният крем! Пасна ми идеално на кожата и наистина избелва. Ще пробвам и новата серия Simple Smile

# 171
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
За мен дневният крем с охлюв на Виктория Бюти е перфектният крем! Пасна ми идеално на кожата и наистина избелва. Ще пробвам и новата серия Simple Smile
А кожата ти е?

# 172
  • Мнения: 1 359
Включвам се от съседната тема, защото там не получих препоръка, а и тази ми се струва по- подходяща Simple Smile
Почти съм отчаяна и ще ви бъда много благодарна, ако някой може да ми даде съвет.
Може ли отзив за хубав дневен и евентуално нощен крем? На 32г. съм, кожата ми е доста проблемна- склонна към омазняване в Т- зоната и нормална към суха по бузите, имам финни линии под очите и по- забележими бръчки тук- таме, пъпки нямам, но имам разширени пори, които в момента боря. Проблемът с кремовете при мен е, че лъсвам бързо от тях, независимо за каква кожа са (особено лятото) и подсъзнателно търся за мазна кожа и матиращ. Те пък от своя страна провокират още по- голямо омазнаване заради изсушващите си съставки и така се въртя в омагьосан кръг от доста време. Тоест, търся лек, хидратиращ, задължително със слънцезащита, подхранващ (но не и с масла) и по възможност да има активни съставки стимулиращи производството на колаген.
Благодаря ви много, извинявам се за фермана Simple Smile

# 173
  • Мнения: 765
За мен дневният крем с охлюв на Виктория Бюти е перфектният крем! Пасна ми идеално на кожата и наистина избелва. Ще пробвам и новата серия Simple Smile
А кожата ти е?
Преди време беше по - скоро към мазна. От години ползвам измивна пяна на Хималая и това омазняване изчезна. Но го отдавам и на хормонална основа, тъй като влязох рано в критическа. Сега кожата ми е нормална, но подсъзнателно избягвам мазни кремове. Този, на Виктория Бюти, с охлюв, попива веднага, цял ден ми е мекичко лицето и наистина някои лунички и петънца изчезнаха. Преди използвах Лореал, лазер ефект по 3, който ми изпращаха от чужбина. Мислех си, че по - добър няма да открия. Вярно, че двата продукта са с различно действие, но сега определено ми е добре Simple Smile  Дори днес ще си купя и пяната за лице  Simple Smile Доволна съм и от околоочния серум на Биотен.

# 174
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 013
Имам въпрос, не се смейте много, но нещо не ми е ясно, за смесването на кремове и мазила.
Например, вечер, почиствам лицето, след него слагам серум. Има ли смисъл да слагам и нощен крем?
Преди или след серума? Благодаря!

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
След серума можеш спокойно да сложиш крем.Така се запечатват съставките на серума и действат по-интензивно.

# 176
  • Мнения: 1 947
Момичета, след нанасяне на серума с охлюв на виктория бюти, лицето си го усещам сухо и опънато. Въобще никаква хидратация. Ясно ми е, че за по-добри резултати трябва и крем от горе, но с този серум сякаш съм само с вода.. Миризмата му не е никак силна, но за мен е ужасна.. Мирише ми на....плюнка.. Явно е от охлювната слуз, но никак, никак не ми харесва и се чудя да го изхвърля ли и да търся друг. Взех го заради изчистения състав, без алергени и дразнители.. Ползвам го няколко седмици. Четох тук , че сте доволни, но има ли и като мен недоволни от него?

# 177
  • Мнения: 5 903
Имам въпрос, не се смейте много, но нещо не ми е ясно, за смесването на кремове и мазила.
Например, вечер, почиствам лицето, след него слагам серум. Има ли смисъл да слагам и нощен крем?
Преди или след серума? Благодаря!
Изобщо не си длъжна да спазваш каквито и да било правила. Ако ти харесва определен серум-слагай си. Ако искаш нещо върху него-също. Не е важна последователността, а съставът на продуктите, който използваш. Има богати серуми, които могат да ти дадат всичко за кожата. Има и такива кремове за лице. Ако кремът има хидратиращи, влагозадържащи съставки, антиоксиданти, пептиди... Защо ти е серум тогава?

# 178
  • София
  • Мнения: 5 562
Имам въпрос, не се смейте много, но нещо не ми е ясно, за смесването на кремове и мазила.
Например, вечер, почиствам лицето, след него слагам серум. Има ли смисъл да слагам и нощен крем?
Преди или след серума? Благодаря!

Ако решиш да слагаш и крем, след серума. Дали има нужда само ти можеш да прецениш. Наблюдавай си кожата и ако си я харесваш, значи това е достатъчно.

# 179
  • Мнения: X
Включвам се от съседната тема, защото там не получих препоръка, а и тази ми се струва по- подходяща Simple Smile
Почти съм отчаяна и ще ви бъда много благодарна, ако някой може да ми даде съвет.
Може ли отзив за хубав дневен и евентуално нощен крем? На 32г. съм, кожата ми е доста проблемна- склонна към омазняване в Т- зоната и нормална към суха по бузите, имам финни линии под очите и по- забележими бръчки тук- таме, пъпки нямам, но имам разширени пори, които в момента боря. Проблемът с кремовете при мен е, че лъсвам бързо от тях, независимо за каква кожа са (особено лятото) и подсъзнателно търся за мазна кожа и матиращ. Те пък от своя страна провокират още по- голямо омазнаване заради изсушващите си съставки и така се въртя в омагьосан кръг от доста време. Тоест, търся лек, хидратиращ, задължително със слънцезащита, подхранващ (но не и с масла) и по възможност да има активни съставки стимулиращи производството на колаген.
Благодаря ви много, извинявам се за фермана Simple Smile
Dermalogica имат хубав дневен хидратиращ крем, който има матов завършек. Nuxe имат нощен, който матира, а подхранва и успокоява кожата чудесно- nuxuriance. Много ми допада и Клиник Moisturesurge, който има доста матов завършек, а е приятно хидратиращ и е лек.

Общи условия

Активация на акаунт