Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 643
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Някой май в тази тема похвали това кремче...да питам къде го намирате?
Скрит текст:

И да похваля дневния на Биотен с водната лилия...като пълен лаик в областта  Blush съм мн.доволна!  Simple Smile

# 436
  • Мнения: 1 144
Някой май в тази тема похвали това кремче...да питам къде го намирате?
Скрит текст:

И да похваля дневния на Биотен с водната лилия...като пълен лаик в областта  Blush съм мн.доволна!  Simple Smile
Аз от Елитис съм го купувала, но предполагам и в Дм трябва да го има.

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
А някой има ли мнение за Medik 8?
Да,аз пробвала съм някой неща,но нищо не ми хареса,серум и кремове/нищо особено кремове като кремове,серум като серум/,както и слъцезащитен,който беше ужасен,оставяше бели следи,едва попиваше в кожата,пълно разочарование за мен!Не бих купила нищо на тази марка лично аз.

# 438
  • Мнения: 5 903
А някой има ли мнение за Medik 8?
Май само почистващите мога да похваля.

# 439
  • Мнения: 305
Ще ми препоръчате ли крем за околоочен контур с избелващ ефект.

# 440
  • Мнения: 11 056
На 40+ съм. Имам розацея и това е единственото, от което се оплаквам - нямам никакви бръчки и отпусната кожа все още, за щастие, така че нищо не разбирам от козметика и процедури "за възрастни".
Кремът, в който се кълна, е Toleriane Ultra Fluide на "Ла Рош" - ползвам го, когато ми хрумнe и когато преценя, че имам нужда -  сутрин, вечер, след баня, под слънцезащита... Той е много лек обаче, за студ не става.
Слънцезащитата за моето състояние е задължителна, нищо не може да се сравни с Daylong 50+, за съжаление марката продължава да не присъства на българския пазар (имам няколко опаковки запас от м.г., когато се говореше за ребрандиране в централата в Швейцария, не съм проверявала какво е станало).
Като по-споко вариант за есен и зима, когато няма толкова слънце, ползвам CeraVe Moisturising с SPF 25 (нормална към суха), ОК е. Всъщност съм приятно изненадана, защото повечето масови кремове на пазара не ми понасят, някъде във форума прочетох за него преди месеци и го взех съвсем случайно и импулсивно.
Грим не ползвам, освен червило, за изравняване на тена (но не всеки ден, а когато преценя, че има нужда, или за повод) - Roseliane CC крема на Uriage, с 30 фактор. Термалната ми вода също е Roseliane. Въобще от Uriage съм твърде доволна последните години, тялото ми е с много суха кожа, защото съм пристрастена към честите и дълги душове с гореща вода, ползвам Xemose.

Тепърва ще търся и избирам крем за околоочния контур, никога не съм притежавала такъв, освен в годините на младежки експерименти. Струва ми се, че възниква известна нужда вече Simple Smile

Като други изпробвани марки - в ценовия клас, където основно пазарувам, Биодерма ми е абсолютно НЕ, Авен също е по-скоро не.  Навремето бях много доволна от няколко продукта на Лиерак, но кожата ми се промени след 30-те и след раждането и не съм пробвала пак.

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 01:08 от Параход

# 441
# 442
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Параход или някои друг запознат, този слънцезащитен продукт ме заинтересува, има го в Notino https://www.notino.bg/daylong/extreme-lipozomalen-zasshiten-losion-spf-50/, дали може да се ползва като основа за грим? Или не е ок да се нанесе нещо над него?

# 443
  • Мнения: 5
Мога да Ви дам информация за крема на Victoria Beauty с екстракт от охлюв ,аз съм администратор на сайт и в сайта се поръчва много козметика. Тези кремове са на много добра цена и се поръчват много,аз лично съм ползвала само ВИКТОРИЯ БЮТИ КРЕМ ЗА ОКОЛООЧЕН КОНТУР С ЕКСТРАКТ ОТ ГРАДИНСКИ ОХЛЮВ ПРОТИВ ТЪМНИ ПЕТНА И БРЪЧКИ,защото от малка имам ясно изразени тъмни кръгове, позлвам го от месец и за сега ефекта е малък,но го има.Може би трябва повече време да се използва.

# 444
  • Мнения: 5 903
Това, че си администратор поне на мен никак не ми е от полза. Кремът  околоочният горе-долу става. Но само това мога да кажа хубаво за Виктория Бюти. Другите продукти, които пробвах не стават.

# 445
  • Мнения: 11 056
Mystic Woman, не, този https://remedium.bg/allergic-skin/laroche-posay-toleriane-ultra- … ve-skin-40ml.html
П.П. Досущ по същия начин изглежда опаковката, която ти си показала, и на малкия екран се заблудих първоначално.


Sunshine_rainbow_lollipop, жива да си, точно този ми е любимият, и за пръв път го виждам в разфасовка от 50 мл, което е супер за пътуване. Ще букмаркна това Нотино, от вас го научих. Като основа за грим - не знам, но не стои бял филм както от минералните защити. Сравнително лек е за слънцезащита с толкова висок фактор и леко жълтее, тъй че като попие добре, би трябвало да няма драма с грима. Това малко наизуст говоря, де, трябва да се пробва Simple Smile Едно време имаше тестери по дерматолозите, аз така го открих.

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 16:59 от Параход

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Това, че си администратор поне на мен никак не ми е от полза. Кремът  околоочният горе-долу става. Но само това мога да кажа хубаво за Виктория Бюти. Другите продукти, които пробвах не стават.
За мен серумът им с охлюви е гола водичка/супер прехвалена история все по-рядко вярвам на ревюта/,харесвам обаче Еликсира им и измиващия им гел,друго тяхно не съм пробвала.

# 447
  • Мнения: 5 903
Много странно, серумът с охлюви, нанесен под фон дьо тен страшно омазнява кожата! Абе направо лъщи лицето. И още нещо-първата опаковка, която взех със серума за лице беше ОК, втората изобщо! Ето затова избягвам бг козметика.
Алтея Органикс продаваха флоралните си води на добра цена, сега гледам драстично са ги вдигнали. Защо? Защото сигурно се купуват добре. Ами няма да ги купувам! Ще си намеря други на нормална цена!

# 448
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Уж били задължени да изравнят цените си за клиенти от целия свят.

# 449
  • Мнения: 5 903
Една лайка ще ми я продават над 10 лева! А розата да не я берат от Марс? Излагат се.

Общи условия

Активация на акаунт